Autor Zpráva
mareš
Profil *
ahoj, nechával jsem si posoudit tyhle stránky u webauditora a verdikt zněl "technologicky velice propracovaný a graficky nadstandardně ztvárněný grafický portál", souhlasíte? http://www.prestizky.com
Manq
Profil
Ne, nesouhlasím. Je to suché, moderní tak před 5-7 lety.
dd
Profil *
Zdá se mi že na hlavní stránce máš moc fotografií nebo příspěvků, trvá dobu než to prolistuješ.
designově se mi to zdá krapet jednoduché, čistý styl bez zbytečných grafických prvků mám rád ale chtělo by to si pohrát z detaily.
co se mi líbí moc je ten hover pro hodnocení to super nápad
svadla
Profil
to s tim auditorem bylo mysleno vazne?

Hodnoceni:
- na zacatku neni moc poznat o co jde
- vyska uvodni stranky
- grafika
- porad se menici vrsek

+ jednoduchost

na kod jsem nekoukal, ale ve vysledku by se neco takoveho dalo uplacat z par free skriptu z netu.
Taps
Profil
dd
souhlasím s kolegou nade mnou ten web není vůbec výrazný
minnoc
Profil *
5/10
- Nevýrazný web
- Nevhodné , nevýrazné menu
- celý obsah webu je posunut vpravo což je blbost
- Odkaz dál >> bych dal vpravo , vlevo je to dost nezvyklé
R4mp!k
Profil *
nadstandardně ztvárněný grafický portál

asi malej loleq, nevím jak vy, ale já tam nic kromě loga (nelíbí se mi) nevidím, leda obrázky a ty do desingu zahrnovat nebudu. Je sice pravda, že je to přehledné (aspoň pro mě), ale na grafický portál je to takové...suché.
Flip
Profil
Myslím, že si z vás autor vlákna dělá prdel xD
Celý web je spíše recese xD Musím pochválit celkem vtipné zpracování ;) pokud by jste měli zájem mám fotku z centra Brna, kde se nachází specializovaný obchod této obuvi.
mareš
Profil *
ahoj, prdel si nedělam. ten výrok je od známýho, co dělá na živnosťák stránky, nový i redesign, čemuž právě předchází i takovej jakoby audit. tak mě to samotnýho potěšilo a chtěl jsem znát i další názory... jestli tomu jako věřit a do jaký míry, popřípadě co změnit. jinak, zatim díky všem za reakce
skranc
Profil *
je to legracé, ale design nic moc, ale v ty hlavicce se menej pekny obrazky :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0