Autor Zpráva
PhilipP
Profil *
Prosím o zhodnocení mého weblogu na adresephilipp.e-blog.cz

Napsal jsem jej v (X)HTML+CSS a design jsem vytvořil ve Photoshopu. Blog běží na redakčním systému RS2.

Prosil bych o zhodnocení kódu, designu a klidně i obsahu :). Za každou radu budu vděčný
R4mp!k
Profil *
1) moc desingu tam nevidím. Vlastně akorát logo a fotku nějakého stromu.
2) nelíbí se mi menu
3) v sekci Fotogalerie ti v levém sloupci nějak ujel border kolem obrázku (v IE)
4) a vůbec se mi nelíbí ta horní lišta, chtělo by to jiné barvy

Ale není to špatné. Přehledné, ale vylepši to menu ;-) Prohlédl jsem to jen letmo. Více se dozvíš od jiných.
Sirius
Profil
Web barevně sladit a do menu, před Úvod bych dal taky tu čáru, nebo ji odstraň za tím Odkazy, ale takhle je to divné.
Jinak nějak nechápu co jsi tam psal v (x)html když ti to beží na předprogramovaném systému, sám jsem to jednou zkoušel a html jsem vůbec nepoužíval.. No možná na úpravu šablony..
PhilipP
Profil *
Cely web jsem nejdriv udelal v HTML a CSS, pak jsem pouze doplnil tagy redakcniho systemu...
aisukriimu
Profil
Mne sa to paci, ze je to take odlahcene od designu. Aspon netreba robit vela uprav kvoli tomu, ze si dakto vypne zobrazovanie obrazkov.

Kombinacia farieb modra-zelena-tyrkysova-biela mi pride pekna a ozivenie oranzovou je tiez fajn. :)

V menu by som zmenila asi ten hover efekt....inak pohoda. :D

Ta stranka sa mi fakt paci, az na footer. Pride mi taky nevyrazny a ten text je tam akoby vtesnany. Trosku to prevzdusni. ;)

A skus text-indent a podobne veci, aby bola stranka aj po typografickej stranke prepracovana.
aisukriimu
Profil
Jo a este namiesto otvorenia dalsieho okna pri kliknuti na obrazok radsej pouzij lightbox. ;) http://www.huddletogether.com/projects/lightbox/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0