Autor Zpráva
skejtis
Profil
Tak jsme dneska spustili nový projekt Svátky .Web
slouží hlavně na podporu našeho portálu Tvůjdarek.cz .Nejedná se o žádný rozáhlí
web.Takový mini-projekt, který byl udělán hned.Přesto se ptám co na to říkáte,
co se vám líbí / nelíbí atp.
Gekon
Profil
Na co mi ten web je, když s vypnutými obrázky neuvidím ani ň?
skejtis
Profil
Tobě asi na nic:-P
Gekon
Profil
skejtis
Ano, strašná sranda. Víš, kolik lidí by to ocenilo? Těch s pomalým připojením je pořád dost, stejně jako těch, co surfují přes mobil a šetří jak čas, tak i peníze za stažená data.
Mistr
Profil
skejtis
Naváži na kolegu Gekona a uvedu další poznámky k webu:
(1) Zabudoval jsi klikací logo, to chválím. Zajisti, prosím, aby i v MSIE se nad logem objevila ručička a nikoliv jen šipička. Díky.
(2) Přečti si ještě jednou vstupní text stránky (to Nevíte kdo má práve...). Věřím, že jako já, tam najdeš spoustu nedodělků - chybějící mezery či chybějící háčky i čárky.
(3) Chci hledat svátek podle jména. Klepnu na text Napište jméno, ale on nezmizí. To ho musím ručně smazávat?
(4) Dnes má svátek Klára. Budiž, je tomu skutečně tak. Na stránce dole naleznu v sekci "Přání k svátku" toto přání: K tvému svátku, ještě hodně kalných pátků. Život dlouhý jako tunel, k tomu slečnu jako cumel a co přát Ti ještě? Snad hodně štěstí, jako kapek deště. Všechno nejlepší k svátku! No, že bych tohle přál Kláře?
(5) Na stránce vidím sekci "Včera/dnes/zítra má svátek". A co v tom výpise dělá i rubrika předevšírem a pozítří? Krom toho za číslovkou měsíce se dělá tečka! A po ní mezera. Takže například dnešek by měl správně vypadat: Dnes 12. 8. slaví Klára.
(6) Ve stránce http://www.kdyslavi.cz/kdo-ma-svatek-15.6.html mi jaksi nesedí nadpisek stránky Svátky dle datumu a nadpisek modrého vyhledávácího okna Hledat svátek podle data. Proč ta diference?
(7) V MSIE zlobí nadpisek stránky http://www.kdyslavi.cz/svatky-vcera-dnes-zitra/ - nějak utíká doleva.
(8) Ve stránce http://www.kdyslavi.cz/kalendar/ si navolím a zobrazím Říjen 2007. V zobrazeném kalendáři klepu na nápis Státní svátek pod datem 28. října. Otevře se mi nová stránka s textem 8. května. Proč to, kde je ten požadovaný říjen? A krom toho, myslíš, že státnímu svátku budu skutečně věnovat parfém?
(9) Ze stránky http://www.kdyslavi.cz/prani-k-svatku/ vede klikací logo na neexistující stránku. A nejen tam. Ono je to tak ze všech s výjimkou úvodní stránky.
niCe
Profil
Děkuji za úsměvné okamžiky strávené u čtení těchto stránek. Na "tip" mistra jsem otevřel 28. 10., což mě přemístilo na 8. 5., přesně jak mělo a čtu:

Statní svátek má svátek 8.5.
Což tento rok připadá na Úterý.
Víte, že Statní svátek má svátek i 8.5.


Dárky pro Statní svátek

daruj zážitek
parfém
šperky
spodní prádlo


Význam jména
Oslava výročí ukončení II. světové války - první den míru v roce 1945.


U 6. 7. zase:

Státní svátek - Mist má svátek 6.7.
Což tento rok připadá na Pátek.


6
ČervenecStátní svátek - Mist

Objednej mu parfém


Pokračuji dále - 2. 11.:
Památka zesnulých má svátek 2.11.
Což tento rok připadá na Pátek.


Dárky pro Památka zesnulých
daruj zážitek
parfém
šperky
spodní prádlo
něco do bytečku
květinu


24. 12. a 25. 12. vedou na neexistující stránky

Nadpis "Kalendář" v sekci Kalendář svátků je u prosince posunutej cca o 100px doleva, než by měl být.

Ten nadpis ujíždí doleva i v sekci včera/dnes a zítra.

Přání k svátku - ten text (nechci říkat verše) mají na můj vkus moc malý pudding od okrajů toho rámečku

V horní části stránky se zobrazují reklamy s obrázky ne zrovna oblečených slečen. Tedy ne že by to vadilo, ale potápíš tím celý web..

V patičce ten obrázek poznámkového bloku s textem www.kdslavi.cz je nějak moc zkomprimovaný a rozpitý, ne?

V patičce - Kalendář,jména a přání k svátku - za interpunkčními znaky je mezera.

niCe
Oleg
Profil
Neobvykly projekt... ale kdyz tak... v obrazkovych nadpisech jsou nekompatibilni fonty... napriklad v hornim menu uvodni stranka, kalendar svatku (ÚvodnÍ strÁnka, KalendÁŘ svÁtkŮ)

vypada to trosku divne ne ? jinak bez komentaru
Mistr
Profil
Oleg
Já to přičítal uměleckému cítění. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0