Autor Zpráva
srameld
Profil
Co si myslite o tejto webstranke? www.bahon.sk
Jufa
Profil *
Hezkej design. Písmo v menu se mi zdá moc jednoduchý. Myslím tím, že by se dalo krapek zvětšit a změnit styl oproti textu obsahu. Pak ten obrázek v headeru bych zvolil jednu barvu, myslím tím jako zde http://www.byst.cz/ ...zde maj header do ostínů žluté. U tebe bych zvolil do odstínů modré. Pak ještě ikonka v .ICO , tu bílou vymaž, udělej to průhledný jako zde: http://www.byst.cz/. A k designu bude víc ladit světle světle modrá...že to skoro nepoznáš od bílý ale bude tam hrozně světle modrá. Bude to vypadat o dost líp. Snad sem ti dal inspiraci.
Taps
Profil
srameld
1) chybí klikací logo
2) to linky v horním menu jsou příliš blízkou u sebe...
Railbot
Profil
To tučné písmo při hoveru v menu bych dal pryč, není to pěkný efekt.
Miloš
Profil
Graficky (to jako na první dojem) to není vůbec zlé, ale jinak mám docela dost výhrad:

— Chybí klikací logo.
— Vodorovné menu (pod horním bannerem) nevypadá jako menu; přinejmenším jednotlivé položky od sebe něžím odděl (||, *, •, background-image a podobně).
— hover-efekt ztučněním se mi také nelíbí, respektive odpuzuje mě. A nejen v menu.

— Nepodtržené odkazy považuji za prohřešek.
— Podtržené texty, které nejsou odkazy (V Ý Z V A) za zločin.
— Oboje dohromady pak za smrtelný hřích. Kaj se!

— Krom toho slovo V Ý Z V A prokládáš mezerami, což je ohavnost; od toho je tu letter-spacing

— Ad šedivý text – nevím, je-li dostatečně kontrastní, ale volil bych černou.
— Text v exploreru nejde zvětšovat (pt nebo px) – používej místo toho pouze procenta.
— Slovo Domov v levém horním rohu – jako návštěvník si kladu otázku, proč tam je. … Aha, tak ono je to drobečková navigace, ale na úvodní stránce jsem nad tím kroutil hlavou. Když nad tím kroutím hlavou já při hodnocení, nečekej, že nad tím budou návštěvníci vůbec přemýšlet.

Našu obec nájdete na mape po kliknutí SEM.
Zas jeden, kdo kliká SEM?
Opravil bych to třeba takhle:
Našu obec nájdete <a href="…">na mape</a>

— A krom toho – text pod tímto odkazem (Posledná Aktualizácia ( Štvrtok, 29 Marec 2007 )) je zhola nečitelný (opět kontrast).

--------------
— Ke kódu se nehodlám podrobně rozepisovat, poněvadž vlakový design (<tr><td><td><td>…) obalený divem, plné alignů a inline stylů, považuji za bezdůvodnou zhůvěřilost.
aisukriimu
Profil
Mne chyba nejake tlacitko vedla vyhladavacieho pola...
vrabecek17
Profil
jsou tam male nedostatky...treba mezi oddelovaci v menu ANKETY a INFO je v IE bila 1px mezera, a v opere neni...ale jinak to je pekne... :)
minsky
Profil
tucny pisme v hover efektu v menu je v poho, jen polozky v hornim menu bych nejak oddelil, sou na sobe moc nalepene, a chybejici tlacitko vedle vyhledavaciho pole je asi tezky hrich :) navic nevim kde se zadany vyraz bude vyhledavat, zda na seznamu, nebo na dotycnem webu atd..
Tomass
Profil *
spěchám, takže jen to, co mě praštilo do očí:

- položky horního menu jsou mco nalepené na sobě a chtělo vy je to posunout výče o 1-2px (opera 9)
- v levém sloupci jsou dvě menu. Občiansky servis je moc nalepený na Autori. To by chtělo odsadit.

Jinak líbí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0