Autor Zpráva
PhilipP
Profil *
Udělal jsem jeden grafický návrh pro účetní společnost.
Prosil bych o váš názor, radu či nápad

návrh zde
Keilew
Profil
Je to takový nevýrazný, nemastný neslaný, ani ryba ani rak, barvy smutné, nezajímavé...
Nepředpokládám, že doménou stránky má být formulář...
Jinak samé klišé...
PhilipP
Profil *
Koukal jsem na nektere tvoje prace a musim uznat, ze to je teda jina trida ;) Ja nejak postradam napad, predstavivost, vzdycky dobu tupe ziram do prazdneho dokumentu a nic me nenapada :-D
Oleg
Profil
PhilipP: pokud to ma byt ve stylu web 2.0 skusil bych zivejsi barvy, veselejsi, prijemnesi.

rozhodne bych nedaval tento odstin sedy jako pozadi

pak nejaky nadpis nad formular... aby pak clovek pripadne vedel k cemu presne slouzi :)
Keilew
Profil
PhilipP
Moje práce, pokud myslíš mě, jsou nemastné a neslané a plné kliše a nedokážu to změnit:-)
Railbot
Profil
Je to takové humpolácké, moc velké. Žádný detail. Doporučuji zmenšit písmo a při tvorbě návrhu použít krom větších nápisů písmo nevyhlazené. Tlačítko by mělo být nadepsáno "Poslat", bude to přeci český web, hm? Možná by to celkově chtělo méně kulatách rohů a více zapracovat na detailech. Toto je práce za 10 minut, bohužel.
PhilipP
Profil *
Mno vim ze to neni zadny zazrak... dekuju za kritiku
Jeste bych se chtel zeptat jak postupujete vy pri vymysleni designu
Railbot
Profil
PhilipP
Osobně se vždy porozhlédnu po kvalitních galeriích, načerpám inspiraci. Udělám by oko 3 - 5 designů, z každého poté vezmu to "nejlepší" a zakomponuji dohromady. To vše trvá měsíce, protože jsem líný a nápady mi nepadají z rukávu jak ciknutá esa. Tak nějak postupuje grafik - amatér, tedy já.
Keilew
Profil
Railbot
Co znám grafika - profíka, tak se většinou večer ožere v hospodě, co je tady kousek, a ráno se prej probudí a po vyproštění zjistí, že nová grafika je hotová... i tak se to dělá, fakt:-) Otázka, jak dlouho to vydrží...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0