Autor Zpráva
hrasek
Profil *
www.hrasek.wz.cz/new

Dobry den.
Dělám web a chtěl bych normální kritiku ,a když už něco budete kritizovat tak prosím o : uvedení co se Váam nelibí a jaké řešení byste navrhovali.Za každou radu budu vděčný:-) dik

www.hrasek.wz.cz/new
Keilew
Profil
Na tohle se nedá reagovat konstruktivně, ty HTLM:-)) Hlavně, že v tom umíš chodit...
dracek
Profil
Možná, kdybys nad tím strávil alespoň 10 minut času a uvažování, tak by to vypadalo dobře.

Kód: úděsný.

Design: No, mohl by být zajímavý. Možná. Někdy. Toto se už dnes nenosí. Navíc, u těch jpg obrázků (raději je nepoužívej) zvol nižší kompresi a vyšší kvalitu.
Vladosik
Profil
Celá stránka v tabulce s atributem align.
Tohle je take super - <span style="color: #5D85AE" size="13px">
Kolikrat tu hlavicku do zdrojoveho kodu chces vlozit?? A uzavrit </html> v pulce taky pekny...

BTW. Vy chcete expandovat jak pisete v sekci O nás? To potěš pán bůh vaše budoucí klienty... A také chválím reference...
niCe
Profil
Takže, stránka na první pohled nevypadá nejhůř, ale na druhý jsem rád, že nemám po obědě, protože je mi šoufl.

1. Logo budiž, ale ten žlutý pruh bych dal spíš jako gif, tedy v neztrátovém formátu, aby ten text nebyl rozmazaný. Ještě lépe by bylo ten text nedávat jako obrázek, ale napsat ho jako text a dát ho do popředí té hlavičky.
2. Co dělá v hlavičce to "webkonstrukt"? Je tam tak samotné, jako outsider. Co s tím?
3. Mě osobně se nelíbí ten fajfkovací hover.
4. Kontakt je moc pěkně udělán. Došel jsem si pro mikroskop, zapojil ho, dal jsem ten váš vzorek na podložní sklíčko, a zjistil jsem následující:
a) Udělejte váš mail odkazem přes mailto. Sice to nikdo nepoužívá, ale lepší než to nechat jenom prostým textem.
b) chraňte si svou adresu před spamboty. Je víc možností. Nejjednodušší je zaměnit @ za %40, čímž se vyřadí velké procento spambotů, ale je to taková ochrana jedním vrzem. Jsou mnohem lepší způsoby, teď momentálně nemůžu najít odkaz na jedno pěkné vlákno, kde je vše popsáno.
5. V sekci "nabídka" ty obrázkové nadpisy nějak nesedí, ne? Dívám se na to v MSIE6
6. Mimochodem ten text v sekci nabídka s titulkem "Proč kvalitní webové stránky" - mám dojem že už jsem jej někde četl. Nepřivlast%nuješ si náhodou texty, jichž nejsi autorem? :)
7. Tento ceník je pouze orientační, vždy záleží na typu zákazníka nebo firmy.
To znamená, bude-li zákazník blbý, naúčtuješ víc? Napsal bych tam, že záleží na "požadavcích" zákazníka. (firma nepiš, firma je taky zákazník).
8. Vážení zákazníci prosíme Vás abyjste nás nejprve kontaktovali prostřednictvím ICQ nebo e-mailu
Při pozdější komunikaci Vám rádi dáme k dispozici naše telefonní číslo .

a) abyjste - abyste.
b) stydíš se uvést telefonní číslo? Buď tam nepiš nic, nebo ho tam napiš. Takhle ti to sráží důvěryhodnost.
9. Napište nám e-mail se svým požadavkem,návrhem či dotazem na
Za interpunkčními znaménky se píše mezera.
10. Jsme studenti převážně vysokoškolských oborů Informatiky a počítačové techniky, tudíž nemáme daleko k novým technologiím a inovacím v tak rychle se vyvíjejícím multimediálním světě.
Můj osobní názor je ten, že jako vš student oboru informatika bych se za podobné dílo styděl. A k těm novým technologiím to možná nemáte daleko, ale že byste o ně zavadili se také říct nedá.
11. firmou v oblasti webdesignu a kodovani webových stránek >> kódování
12. Pokud byste chtěl/a zúčastnit některého našeho projektu, >> byste se chtěl/a
13. kodovani stránek.Těšíme se na Vás >> viz bod 9.
14. V sekci kdo jsme máš ty "záložky" nějaké poházené. Dívám se na to v MSIE6
15. Docelá zásadní chyba > chybí patička.

niCe
aisukriimu
Profil
Ked uz hovorite o ukryti mailovej adresy pred spambotmi, tak som si spomenula na toto:

http://css.interval.cz/clanky/skryti-e-mailu-pred-harvestery-e-mailovy ch-adres-antispam/
Mistr
Profil
aisukriimu
Není to zas takové terno, jak by se mohlo na první pohled zdát - viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=17118&foru m=1&page=-1
niCe
Profil
Ad 4b - našel jsem to pěkné vlákno http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=5 5683

EDIT: Byl jsem dvakrát předběhnut :)
aisukriimu
Profil
To aby som sa zacala bat a hladat si nove riesenie. :P
Flip
Profil
to si zas někdo dělá srandu ne? xD přijdu do práce, mrknu a málem jsem teď spadl z křesla :D nejlepší jsou ceny a ty plesky "O nás". Nechápu vůbec co mají společného ikonky FF a IE společného se SEO? takových ikonek je tam víc, co postrádají asociaci...
Keilew
další adept do Webdresinku...
Railbot
Profil
Teď mě ještě napadlo, že ty nohy ve vzduchu v hlavičce vypadají jak od oběšence, který někde visí :))
Flip
Profil
Railbot
:)

hrasek
Vážení zákazníci prosíme Vás abyjste nás nejprve kontaktovali. Opravte si to, vy profesionálové.
Plaváček
Profil
hrasek

Docela podDIVuhodný kód, ale co mě potěšilo doopravdy, je nestandardní umístění navigace (IE6). Strašně rád točím kolečkem myši, je to jeden z mých velkých koníčků a na těchto stránkách jsem si skutečně užil. Více screenshot: http://klient.plavacek.net/webkonstrukt.gif

Považuji celý web za recesi a doufám, že se nemýlím.
Bubák
Profil
Trocha sémantiky namísto "fekálního stylu" by neuškodila:
www.semantika.name/fekalni-styl.html
Keilew
Profil
Flip
:-) Už to tak bude:-))
pc_jimbo
Profil
Tak tohle už jsem dlouho neviděl. Docela lituju firmu která si u vás něco koupí. Jenom z prvního pohledu je mi jasné že tomu asi moc rozumět nebudete.

Už jen to SEO. To nemužete myslet vážně,
2000,- za guestbook,
1000,- za logo
A co je absolutní vrchol. "Seriozni a duveryhodnou" firmu davat na webzdarma

To je na mě moc, já du spát
vrabecek17
Profil
guestbook no ja ten svuj dal kamosovi klidne zadara...mohl by mi poslat nejakou tu tisicovku :D

BTW zarazilo me logo...takova ostudna chyba... HMLM ??? CO TO JE HTLM ? :D:D:D:D
vrabecek17
Profil
BTW2 ja bych za tech jeho 5 litru byl schopnej udelat komplet cely web i s anketou ,guestbookem , novinkama ,clankama ,odkazama a redakcnim systemem na pridavani, upravu a mazani tech predeslych sekci..!!! a myslim ze i na lepsi urovni... no nvm kdyztak mrknete a ozvete se nekdo :) kontakt tam na sebe mam

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0