Autor Zpráva
QQQ
Profil
Zhodnotte prosim design mych stranek. Vubec nevim jak udelat menu....poradite nekdo pls jaky by se tam hodilo nejlip? Diky...
Cifro
Profil
Hlavne vyhoď tú vstupnú stránku s tým slnkom alebo čo to je.

No a to menu. Celkom dobre čo sa grafiky týka ale nie je to dogmatické. Dogmatické riešenie navigácie ala Plaváček je na: http://weblog.plavacek.net/2005-03.html#1110452481
QQQ
Profil
No jo na ten index sem este neudelal peknej obrazek. Ale zase mit tu reklamu na vsech strankach neni pekny.
QQQ
Profil
Tak sem to menu vyřešil javascriptem. Je to lepší?
QQQ
Profil
Tak to je vsechno? :)
Marty
Profil
Popravdě řečeno je menu moc fajn, velice pěkný hover. Jenže to je bohužel taky všechno.
Jinak toho na těch stránkách zatím moc není (vím, že je to jen návrh).
To slunce se mi tam docela líbí (úvodní stránka), klidně bych ho tam nechal.
Přijde mi to takový hrozně tmavý. Černé pozadí se podle mě hodí pro graficky výrazné stránky, zkus si s tím ještě trochu pohrát. Každopádně v tomto bodě asi půjde o subjektivní názor.

p.s. ty hovery u položek v menu se nějak dlouho načítaj, máš to udělaný preloadem?
QQQ
Profil
Vim o tom ze se dlouho nacitaj ale nevim cim to je...mam to udelany normal v JS (onmouseover, onmouseout). Zkusim to nak vyresit lip......A ze je to tmavy, to vim. Me se proste tmava libi :). Zkusim to trochu zesvetlit jak by to vypadalo ale ja sem spis na tu tmavou :)
Marty
Profil
QQQ
No takhle, pokud používáš při hoveru menu výměnu obrázků (což používáš), tak je dobré je načíst preloadem. Pak by to nemělo uživateli zbytečně čekat, až se natáhnou obrázky.
Preload viz: http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html
QQQ
Profil
Diky jdu to zkusit :).....
QQQ
Profil
No jo, ale ja chci mit na kazdym obrazku jinej napis a nechci ho tam psat pres span. Chci to mit totiz tim stylovym pismem :). A nejde to napsat nak jinak nez psat pro kazdej obrazek (odkaz) div.outer atd.?
Kráťa
Profil
Co dát místo té modré na ty linky nějakou stříbrnou? Jinak je to takové řekl bych lalala.
Quart
Profil
ja sem QQQ
s tema linkama jsem to špatně vysvětlil....nak to ale vyřešim...
Marty
ted dělám ňákou světlejší verzi tak ji za chvili hodim na web tak se podivej(te)
Quart
Profil
Kráťa
Ja tam žádnou modrou nevidím :)

Tak jsem udělal trochu světlejší design....jaky se vam teda líbí víc? 1. nebo 2.?
Marty
Profil
Popravdě řečeno se mi z těch dvou variant líbí ta tmavší (1). U tý světlejší bych možná zkusil udělat ten přechod barev trochu méně pozvolnější.
Kráťa
Profil
Quart
nevím, jak se ti ta barva ukazuje, mě se zobrazuje #639ACE
Quart
Profil
Kráťa
Já akorát vím, že ty obrazky byly černobílý a těm tmavším sem akorát nastavil jas -69 :)
Kráťa
Profil
Je to ta <hr> není to obrázek. Asi se mi zobrazuje systémová barva či co.
Zkus tam dát barvu "natvrdo" <hr style="color: #e8e8e8>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0