Autor Zpráva
Poňač
Profil
Čo hovoríte na moju stránku (http://tomi.vadium.sk)?
Martin Grames
Profil
Stránka není validní, neobsahuje ani tag H1, šedé písmo na černém je skoro nečitelné... Máš před sebou ještě kus cesty.
tiso
Profil
...musím sa veľa učiť mamička, musím sa veľa učiť...
žiadny obsah (vysvetľovanie čo ktorá položka menu obsahuje?), zlá grafika ktorá znižuje čitateľnosť textu, xhtml a <P> nejde dokopy...
Mistr
Profil
Pro nás, lenivější: http://tomi.vadium.sk
Mistr
Profil
Poňač
(1) Prázdná hlavička.
(2) Počet lidí, který stránku navštívil, je prakticky k nepřečtení. Jen tak mezi námi: Musí to tam být?
(3) Co Ty hodiny? Když na ně najedu, zmizí...
(4) Text v patičce nečitelný vlivem jeho umístění na rozdělení dvou barevných podkladů.
(5) Nabízíš hru ke stažení. Proč bych si ji měl stáhnout? Že je Tvoje? Při vší úctě, to pro mě není pádný důvod. Chybí mi obrázky ze hry, nějaký text ke hře (o co tam vlastně půjde), ve hře samotné i popis, na co klepnout, abych ji mohl hrát. Nad spoustou her jsem jenom zíral a domýšlel si či zkoušel klepat na klávesnici do písmen, aby se něco pohlo.
(6) Chválím změnu titulku stránky (tag TITLE v části HEAD v HTML kódu stránky).
(7) Postrádám klikací logo.
(8) Do menu vynač, na které stránce se návštěvník nachází.
(9) Kontakt na Tebe?
Poňač
Profil
Ale nemusíte zase tak kritizovať, som len amatér. Ale niečo na tom bude. Díky za radu. Ale ak si tú stránku pozeráte napr. vo Firefoxe, tak si to skúste pozrieť aj v Exploreri vyzerá to tam trochu lepšie.
hjack
Profil *
Trošku mi vadí, že při kliknutí na odkaz v menu se otevře nová obrazovka. Jinak ta hra je na amatéra docela dobrá :-)
Poňač
Profil
To že sa otvorí v novom okne, to som urobil nechtiac a už som to opravil.
Poňač
Profil
Pár vecí som opravil:
(1) Miesto sivého písma som dal biele, neviem či je to lepšie, ale rozhodne je to čitateľnejšie.
(2) Miesto písania v úvode čo ktorá položka zobrazuje, som to dal keď ukážete kurzorom na príslušnú položku.
(3) Počet ľudí ktorí prišli na stránku som trochu zmenil, je to čitateľnejšie. Ale nevymazal som to, veď si musím niečo na úvodnej stránke aj nechať! :-)
(4)Tie hodiny som zmazal, aj tak nie je nikomu na úžitok keď na stránke vidí hodiny, keď má aktuálny čas v dolnej lište(aj keď to bol pekný grafický prvok, keď ste na nich dali kurzor, tak sa zmenili na reklamu a to už také pekné nebolo).
(5) K tej hre som niečo popísal, (mimochodom pridal som novú verziu hry) a pridal som aj screenshoty. Sú dosť zmenšené a nezreteľné ale väčšie som ich nemohol dať, nezmestili by sa. Vyriešil som to tak, že keď si na niektorý screen kliknete, zobrazí sa v novom okne. Ovládanie hry je v readme.txt, prípadne počas hry stlačte F1, ale nemyslím si, že by to bolo niekomu potrebné, ovládanie je totiź úplne jednoduché. (šípky, F1-nápoveda, F2-save, F3-load, Esc-menu, F12-screen(všetky screeny sa ukladajú do jedného súboru, takže keď urobíte nový, starý sa vám premaže; nie práve najlepšie riešenie, ale inak sa mi to nepodarilo urobiť)
(6) Ako som už napísal, už som opravil chybu, že sa každá stránka otvára v novom okne.

Tak čo na to hovoríte?
hm?
minsky
Profil
na strance s tou hrou mas screeny o zobrazovane velikosti 160x120 a maji pres mega, no reknes si mega neni nic s dnesnimi rychlostmi internetu, normalne bych si toho take nesiml ale sedim u PC ktere ma pripojeni od nejmenovane mobilni site a zvlada nejakych 250 kbit, jenze takovych lidi je asi spousta a cekat takovou dobu na to az se jim vykresli nejake nahledy screenu (ktere jsou mimochodem skoro stejne) neni dobre, pouzij na nahledy screenu jejich skutecnou zmenseninu.
na hlavni stranku (uvod) si dej nejaky konkretni text, o cem stranka je, kdo jsi atd, pak tu anketu a shoutboard dej nekam na bok nebo dolu, preci to neni hlavni obsah stranky :) a nejaka pekna grafika by to urcite ozivila..
na strance videa se mi NECO nacita uz sest minut (pravda mam tu pomaly net ale stejne..) esi se mi ono nahodou rovnou nestahuje naky to video co tam nabizis hm? :(
a asi ti vetsina lidi tady doporuci abys strcil odkazy co mas v paticce do menu, a do te paticky si dal nejake ty kontakty a takovy to info co se tam bezne pise..
Poňač
Profil
Dobre, ale ako mám tie obrázky skomprimovať?
A k tym videam. Musim ti oznamit ze ti to video stahuje. Ale nemyslim ti ze je to az take velke. Ak ti tonejde ani po tych 6 min tak to bude asi tym ze nepouzivas Explorer. Na Firefoxe, Opere apod. ti to nestiahne nikdy, jednoducho to nepodporuju. takze ak si chces to video pozriet tak dole klikni na stiahnut si toto video.
S tym umiestnenim odkazov to neni zly napad.

[url= http://tomi.vadium.sk]http://tomi.vadium.sk[/url]
Tomass
Profil *
- šedočerný gradient na pozadí nelíbí
- záhlaví prázdné a nepěkné
- menu škaredé
- guestbook bych dal do iframe, snad to nebude proti pravidlům blueboardu
- náhledy obrázků 1.2MB - šílenost. Zmenšit můžeš čímkoliv, doporučuji www.faststone.org
- v index.html ti pod Dnes je utorok, 21. august 2007 chybí odsazení
minsky
Profil
@ Poňač
cim zkomprimovat obrazky?
trebas v tom pgm ve kterem si delal to modrocerne menu, umi to snad kazdy graficky pgm, corel, photoshop, mspaint :D
ty obrazky co sem zbezne kukal tak jich je myslim 6 a kazdy 1,2 mega, coz neni dobre, snaz se mit na webu obrazky co nejmensi (co se tyce objemu dat) proto se pouzivaji gify aby se usetril kazdy kiloBytík, takhle sem musel stahnout 7 mega aby se mi nacetl cely obsah stranky a ja zjistil ze se mi ty screeny ani nelibi..

k tem videum, neee opravdu to neni velke, mit na webu 20ti megove video ktere se mi samo stahuje aniz bych to chtel, to neni pekna vec pro navstevika, aspon bys to tam k tem videum mohl napsat ze trosku diskriminujes ostatni prohlizece.. a nejak to osetrit
Poňač
Profil
A kolko megove by podla teba to video malo byt? Ma 5 min a aj tak ma 20 MB, tak ako ho chces zmensit?
minsky
Profil
ty si me zas nepochopil, je jedno kolik ma nejake video nekde ulozene na ktery vede tvuj odkaz, ale neni jedno kdyz prijdu na tvou stranku a tech 20 mega se mi zacne bezduvodne stahovat aniz bych to chtel a vedel o tom !!!!
Poňač
Profil
no, už som tam to video dal kus inac, nejde len v IE.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0