Autor Zpráva
MartinMM
Profil *
Ohodnoťte prosím můj web http://cezeta477.wz.cz.
Je to o mé motorce ČZ 175/477. Graficky sem to moc nehrotil (myslím teda tu hlavičku), tak mě za to nekamenujte, to vím že by chtělo udělat jinak :))
Nox
Profil
Vezmu to teď graficky:

- ta hnědá je poměrně dobrá,
- grafika tlačítek menu se mě líbí...ovšem ta modrá je dost špatná a vůbec do toho nesedí, a to myslim všechnu - záhlaví, vlevo hover menu, vpravo ankety

-ani do toho loga, který kromě toho že je dost podivný tak ten glow tak odmazává polovinu textu
...a vůbec glow je těžkej na použití tak aby to nevypadalo amatérsky a trapně, na to
opravdu pozor, chce to cit

- část "Kontakt" pod menu by taky slesla zlepšení....aspoň když už tak velký "e"
- ty blikající tečky v listu jsou upřímně naprosto příšerný
- odkazy nemusí být nutně defaultně modrý
- grafika v obsahové části by taky potřebovala zlepšit, není tam defakto žádná (ale
grafika se nerovná jen obrázky, ale celkový vizuální zpracování)
Nox
Profil
- reklama by měla být více graficky oddělená

Teď obsahověj

- není klikací záhlaví
- minimálně v Opeře nahoře uřízlý otázky anket
- ještě k vizuální stránce obsahu - chtělo by to zpřehlednit například nadpisy atd., ať to nejsou takové kusy textu (250/455)
- nemění se titulek (což by mě osobně tolik nevadilo, kdyby v něm nebyl název obsahu pouze jedné ze dvou motorek o kterých web pojednává, jestli jsem to pochopil dobře)

- po stránce kódu je to myslim v pohodě...ikdyž se přiznám že jsem to moc dlouho neprohlížel
MartinMM
Profil *
Ty blikače už sem změnil :)) E-mail taky opravím. K té modré barvě - nechtěl jsem zas, aby to bylo monotónní, tak sem chtěl krom té šedé přidat ještě nějakou živější barvu no.
A nevím co myslíš tím klikacím záhlavím? Jinak díky za rady.
Nox
Profil
Není zač

Aby se po kliknutí na ten horní obrázek (který teda je odkazem) uživatel přenesl na úvodní stránku

Jasny, živější chápu...ještě si s tím nějak pohraj
Mistr
Profil
MartinMM
Prohlížím si web v MSIE 6 SP 2 a mám k němu tyto poznámky:
(1) Hlavička mi přijde velmi mdlá a nevýrazná.
(2) V menu bych zvýraznil položku, na které se právě nacházím.
(3) Odkaz v menu Počátek by mohl evokovat (a skutečně i evokuje - sám jsem toho příkladem), že se jedná o odkaz vedoucí na titulní stránku. Že by vlastně suploval klikací logo. Prosím, zapřemýšlej ještě nad touto mou poznámkou. Asi by to vyřešila prostá změna názvu položky, ovšem nechci Ti do toho příliš zasahovat.
(4) Ve stránce http://cezeta477.wz.cz/pocatek.htm mi chybí pořádný nadpis.
(5) Část úvodní stránky Novinky na webu bych někam schoval. Upřímně, koho to zajímá, že jsi 15. července 2007 kompletně předělal vzhled webu?
(6) Chválím relativně vkusně umístěnou reklamu.
(7) Oceňuji klikací logo i měnící se titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(8) K čemu mi jsou hned první údaje vstupní stránky? Mám na mysli
Optimalizováno pro rozlišení 800x600 a vyšší

Optimalizováno pro prohlížeč MSIE 6.0, Firefox 2.0.0.4 (Netscape), Opera 9.22
Vaše konfigurace: 1280x1024, MSIE 6.0

Jak již Yuhů kdesi píše, kvůli Tvým stránkám si, při vší úctě, nebudu honem stahovat doporučený prohlížeč či honem nepoběžím kupovat nový monitor.
(9) Ve stránce http://cezeta477.wz.cz/pocatek.htm píšeš krom jiného Začalo to asi ve 13 samozřejmě na babetě, ale uznejte (...). Přitom odkazuješ na fotografii motocyklu, na němž je nápis babetta.

Jak je to tedy s počtem těch "té"?
(10) Taktéž ve stránce http://cezeta477.wz.cz/pocatek.htm máš nějak podivně zapsanou sumu Tak jsme nakonec vyplázli 1500 Kč,- (!!!) a za týden (...), ne?
MartinMM
Profil *
Ježiši já su vůl. Pěkná kravina Kč,- :-) Téměř se všemi body naprosto souhlasím. Díky ti moc za postřehy. Zkusím napravit.
A k těm novinkám - myslíš jako zobrazovat třeba jen 3 nejaktuálnější místo nynějších pěti?
Mistr
Profil
MartinMM
A k těm novinkám - myslíš jako zobrazovat třeba jen 3 nejaktuálnější místo nynějších pěti?
Měl jsem spíš na mysli, abys celý novinkovač buď vyhodil, nebo ho přesunul na nějakou (nepodstatnou) stránku. Domnívám se totiž, že údaje v něm uvedené stejně prakticky nikoho nezajímají.
vrabecek17
Profil
no respect ze to mas validni !!! ja mam pri validaci 1 error :( diky skwelemu TOP list pocitadlu ktere je zahadne nevalidni :(
MartinMM
Profil *
ja mam pri validaci 1 error :( diky skwelemu TOP list pocitadlu ktere je zahadne nevalidni :(

Myslím že to chce změnit v jejich kódu "&" na "&"
Tomass
Profil *
Výše uvedené jsem nečetl, takže napíšu ničím neovlivněný svůj názor.

- sloupec s hlavním obsahem je příli úzký
- barvy k sobě ani trochu neladí, kromě toho záhlaví je díky použitým barvám jen lehce nad hranicí čitelnosti
- ikony o validitě návštěvníka nezajímají
- čeština alespoň jak jsem to zběžně prolítl je v pořádku - hovorové výrazy ignoruji - jen na pocatek.htm máš Samozřejmně
- v mail.htm se mi předvyplní Předmět: 477 message
Pajuc
Profil *
Jestli mohu přidat i postřehy z kódu:

a) styl v atributech, nebylo by lepší jej přesunout do externího css souboru?
b) všude dáváš tabulky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0