Autor Zpráva
radovan kaluža
Profil *
řekněte prosím názor na nový desing

nový: http://www.danburger.info/klienti/navrhy/banan.png

starý : http://www.banan.cz
nanuk
Profil *
nový je lepší.nieje o čom diskutovať.
Railbot
Profil
Ačkoli je stávající design nadmíru chaotický a nepřehledný, nový design mě ničím neoslovil. Je to jako se topit ve vodní nádrži. Nevím jestli je to použitým vyhlazením písma v návrhu, ale písmo se velice špatně čte, je malé. Určitě bych do toho zakomponoval nějakou další barvu a informace rozdělil. Toto je modrý flek, nic víc.
Flip
Profil
než jsem přečetl Railbotův příspěvek, tak jsem chtěl napsat, že to tam všechno prostě plave jak ve vodě xD...
jinak určitě zlepšení, ale nic moc... pořád málo přehledné ...
DoubleThink
Profil *
Dost malý kontrast.
Nesourodá směs zakulacených a ostrých bloků s a bez stínu, které navíc ještě diagonálně ani horizontálně nelícují.
Logo hodně malé (nemuselo by vadit, kdyby bylo kontrastnější a osamocené).
derio
Profil *
toto http://www.danburger.info/klienti/navrhy/banan.png

hnus, takový moderní výblitek do stylu windows XP

když pominu grafiku : na www.banan.cz je mnohem více informací viditelné při 1024x768, tedy např akce na eshop, na nějakou tu jejich garanci, online technik

ten nový návrh všechno toto postrádá
quinux
Profil
Je to hrozné, polovina textů se nedá číst. Koho napadlo zvolit tak hroznou kombinaci barev?
souki
Profil
Nelíbí se mi barvy ani nesourodost formy. Co máte proti bílému podkladu pro text?
Mistr
Profil
radovan kaluža
(1) Bílý text na světlemodrém pozadí je velmi nekontrastní.
(2) Cenu uváděj ve formě 75,- Kč.
(3) V nadpisku Server,php si doplň za čárku mezeru.
fandaa
Profil
mě se to líbí.. ;) takový pěkný a ,,čístý" design..
Plaváček
Profil
Mistr

(2) Cenu uváděj ve formě 75,- Kč.

Tak to bych nedoporučil, viz http://interval.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-clovek-versus- psani-cislovek/ , odstavec Finance.
mantisa
Profil
Díky opravdu slabému kontrastu na notebooku písmo téměř nepřečtu

Mistr

finance tam mají uvedeny správně

jen doplním, pokud chce někdo uvádět vzadu ty fousky, tak by vodorovná pomlčka měla být čtverčíková, která vlastně proškrtává haléřovou hodnotu, v html se zapisuje jako —
ale dnes je myslím tolerována i pomlčka půlčtverčíková, ta jest –
tozi
Profil
1. vybledlé farby
2. prvky ktoré by mali vystupovať do poporedia, tak splývajú napr. logo
3. niektoré veci nekontrastné a niektoré až moc kontrastné

Súhlasím je to také modré nič. (machuľa) Ale oproti starému je to lepšie. Keď už tak by ste si mali zaplatiť webdizajnéra nielen grafika.
Mistr
Profil
Plaváček + mantisa
Vím, že v psaní cen je jakási "bota" oproti běžným zvyklostem. Mně v uvedeném případě šlo o mezeru a především o velké písmeno "K". Proto jsem ho i zvýraznil ztučněním.

Pravdou je, že nyní již mnou uváděné spojení na webu nikde nevidím; všude je "K" velké. Asi již došlo k nápravě. Ovšem mezeru mezi číslicemi a "Kč" všude nemají. Takže mantisovo tvrzení finance tam mají uvedeny správně není tak úplně správné. :-)
Inpocasi
Profil
Logo je divné (jenom text, na předchozí verzi bylo lepší)

na stránce si poprvé všimnu nápisu dárek zdrama - tričko, deštník... atd - prostě blbosti, které nepotřebuju vidět hned poprvé

písmo je nečitelné

postranní obrázky (ebanka atd.) by chtělo nějak ohraničit
pikolik
Profil *
Ten novy je strasny.
Ill
Profil *
Ten nový design, je strašně nepřehledný. Osobně bych ho nechtěl. Připadá mi to jako kýč, který vytvořil začátečník, který má radost, že v Photoshopu se dají dělat různé zajímavé věci.
george
Profil
Když je to hosting BANAN, doporučil bych víc užívat žlutou barvu a pak dále se mi zdá příliš graficky jemný, přeci jen u hostingu jde o kvalitu.
Ok3y
Profil
Zlatý starý design, nový je nevárazný a vse se plete dohromady.
Horni buttony mi pripominaji kondomy :-D
To uz je asi tou pozdni hodinou ;)
Tomass
Profil *
Starý je přeplácaný, nový nečitelný. Pozadí ještě o něco zesvětlit a neuvidím vůbec nic.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0