Autor Zpráva
mv
Profil *
Ahoj chtěl bych vás poprosit o názor na tenhle web. funguje jen tahle stránky je to první nástřel. Především by mě zajímal názor na to "slití sloupců" na konci stránky. je to takový neobvyklí prvek díky.
odkaz zde
R4mp!k
Profil *
Hlavička a menu pod ní je pěkné, ale zbytek nestojí za nic. Žádná grafika, všehno je takové velké... prostě ...
Nox
To písmo je silně zvláštní... klasika je Verdana, Arial CE pokud proti nim nemáš nějaký silný odpor tak bych je doporučil

Jinak stránky jsou poměrně suchý, zlepšit grafiku by to chtělo, text možná více strukturovat aby to bylo lépe čitelnější
j
Profil *
Střídmá grafika - považuju za přednost, když cílová skupina = strojaři (jsou na podobné vzhledy zvyklí z různých strojařských katalogů).
Doporučuju za "menu_1" větší horizontální odskok, a u "left" (Pístové kompresory LE/LT atd.) větší levý okraj.
Levé menu - písmo zbytečně velké.
"slití sloupců" na konci stránky dobré.
Stránka dost dlouhá - šiknul by se nad patičkou odkaz "nahoru".
j
Profil *
ještě - "left" (Pístové kompresory LE/LT atd.) je to co je vpravo :- )
Miloš
— Čudlíky v menu mi přijdou dost zběsilé – musím vyvinout myšlení, abych zjistil, na co vlastně klikám. Hover proto v odkazech přidej i textům.
— Úvodní stránka je příliš dlouhá.
george
Já bych tomuto webu dal 55% k dokonalosti.

Líbí se mi, že jsou písmena velká a čitelná, což ocení starší lidé, kterým zrak neslouží jako za mlada a rádi se podívají na vlastnosti dané položky.

HTML kód jsem si prohlížel a je čistě seřazený, takže jsi jej psal přímo ty, což také oceňuji.

Jen hlavička a patička neodpovídá, necítím z ní to co by mělo vycházet, je taková jaksi chudá.
MVK
Profil *
- Když už je to "strohé pro strojaře", tak by hlavička bez informace nemusela zabírat 50% prostoru (1024*768).
- Chybí mi taková "drobnost" - kontakty.
- Odkazy vedou do nikam, ale to asi není chyba.
- Připojuji se k názoru na tlačítka - jsou zběsilá. Zato hover u textu menu nějak schází.
- www.kompresorypema.cz vpravo nahoře nechápu a navíc vypadají jako pěst na oko = neladí s hlavičkou
- obrázky v horním menu (Kryogenní ...) nejsou přizpůsobeny stínu modrého oblouku v hlavičce a vytvářejí ošklivé "zuby"
- Chválím malý počet typografických chyb - u technického textu bych jich čekal mnohem více.
- Nejsem si jist významem čísel v tabulkách, ale desetinná tečka se u nás nepoužívá.

- Obrázky sloužící jen grafice (bez významu) je vhodné odsunout do CSS.
- STRONG je vhodné použít pro důležité významy, ne jen pro grafické zvýraznění - tam je vhodnější CSS.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0