Autor Zpráva
web
Profil *
předelavam ten hrozny web tak mi pls reknete co mam zlepsit. diky

http://www.hrasek.wz.cz/webkonstrukt/
mantisa
Profil
web

třeba uvést o čem vlastně stránka je?? prodáváte kytky?
web
Profil *
nene snažíme se vytvářet webové aplikace,hlavně v php a mysql... s grafikou nemame skušenosti a chtěli bychom se to naučit...
kajaman
Profil
ehm, když se mi pošesté začalo dolů rolovat to čárkované pozadí, tak jsem to zavřel. Zrušte to.
kajaman
web
Profil *
kajaman ok dik
Vladosik
Profil
To je celé nějaké rozházené ne? Nebo to je schvalně?
Nevídím na stránce žádný text, tak si neumím spodní část stránky představit, ale v současné době mi to přijde špatné. Začal bych opět znovu...
wimstr
Profil
co zlepšit, na tvém místě bych si prohlídl některé webové galerie, a trošku se přiučil přehlednosti a použitelnosti (popř. i grafice)
Flip
Profil
raději zůstaňte u skriptovacího jazyku ;) nemá to hlavu ani patu, natož tělo ....
Nox
Profil
Obrázky jsou velmi pěkné, barvy webu taky celkem dobré, ikdyž ta žlutá je taková divná
To co je nad tou slunečnicí kromě vlaječek je ovšem celkově divné - asi pokus o originálnější
zpracování šrafování, + bod, ikdyž v tomto případě se imho moc nevyvedlo

A dost chybý aspoň samplový texty...bylo by dobrý vědět, jak bude vypadat zobrazení obsahové části

Teď se dívám... to pod tím </html> je jako backup kusu kódu či co je to za krpu?
minsky
Profil
s nakym textem (lorem ipsum) by to snad mohlo vypadat jinak, takhle mi prijde ze se nejaky casti nenahrali, ze tam neco chybi..
to logo s kytickou spise vypada ze ta kvetina prekryva nejake pismeno, nez aby ho nahrazovala (resp imitovala)
web
Profil *
Flip chci se něčemu přiučit ,ne vyslechnout si " nech toho nema to cenu " ..kazdopadně dik za nazor
sTeeVe
Profil
Tak kód je nějaký divný, ne? Odkdy obsahuje několik <html> značek?
Je to všechno takové "pel mel", kód i vizuální podoba. Doufám tedy, že kód má sloužit pouze jako ilustrační k designu.

Ten šedý gradient nahoře vypadá divně, celé to velmi sráží dolů.
Jestli nemáte zkušenosti s grafikou, nedá se to jen tak "naučit" jako třeba psaní php skriptů.
Na tvorbu grafiky musí mít člověk umělecké cítění.

Pokud chcete nabízet tvorbu webu, najměte si grafika. Pokud ne, tak zatím zkoušejte menší projekty.
Tomass
Profil *
Mně se to docela líbí. Menu považuji za zdařilé, ale jinak tam toho moc není.

- Žluto-šedá kombinace možná není úplně ideální, ale není to ani pěst na oko.
- Styl vlaječek se ke zbytku moc nehodí.
- Pro představu, jak to bude vypadat, se používá text Lorem Ipsum, ceník ceník ceník vypadá otřesně a pro oči je to něco úplně jiného než normální text.
- Jen k uspořádání: ten obrázek hned vpravo vedle hlavního textu "ceník ceník ceník " vytváří hluchý nevyužitelný obdélník na celou výšku stránky, to není dobré.
- pár věcí tam na sabe nelícuje. Šířka pruhu úplně nahoře je jiná než šířka zbytku a vypadá to na první pohled jako chyba. Hned pod menu na sebe nenavazují ty světle žluté obdélníky (opera 9)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0