Autor Zpráva
basha
Profil
je to čtenářský deník...jednou už tady byl...v jiné formě...a tak to zkouším znova...slíbila jsem naučit se css...nevyšlo to...takže je to pořád v tom "starém" kódování...
tak...tady...
Taps
Profil
basha
Dám ti jednu radu "celý web smaž a zkus to znova".
basha
Profil
takže jedna velká chyba...jo?to jsem asi neodvedla moc kvalitní práci
aisukriimu
Profil
Neviem ci Tapsov prispevok nebol moc....hruby. Ale v kazdom pripade pravdivy. Tomu CSS by si sa mala priucit. Keby si to inak rozlozila a dala tomu krajsie farby, tak by to bolo lepsie. :) <hr> by som takto urcite nepouzivala....
basha
Profil
hr ne?tak o se místo toho dá použít?
Taps
Profil
basha
Podívej se třeba na http://cssmania.com/ a uvidíš jak pěkně se dají používat css (kaskádové styly).
aisukriimu
Profil
basha

CSS ;)
minsky
Profil
bila barva nebude ta prava, zkus nejakou vice kontrastnejsi k pozadi, dost se ten text "ztraci"
dale mrkni sem: http://www.jakpsatweb.cz/css/css-design-position.html a uvidis ze nemusis pouzivat na strance okna z dalsi trech html stranek...
ten cb obrazek je peknej ale proc je tak velkej v malem okne a musim scrolovat abch si ho prohledl cely? co trebas tu kresbicku zmensit (esi si to malovala sama tak chvalime )
zmen si nazev stranky napr ctenarsky denik atp... misto "<title>ind</title>"
hezky den ;)
basha
Profil
"<title>ind</title>"
jujky...já to ještě nepřepsala?

uvidíš jak pěkně se dají používat css
mlátil jsi někdy kvůli naučení něčeho hlavou do zdi a stejně jsi si to pak nedokazal zapamatuvat?mě to normálně funguje...až na css...
minsky
Profil
@ basha
pamatovat si to nemusis, jen se to staci naucit pouzivat...
myslim ze tom mem odkazu je to dobre napsane, a prehledne...
aisukriimu
Profil
Este nikdy som sa nic nenaucila len tak, ze som si to citala. Vzdy som sa to naucila postupne popri tom ako som to pouzivala. Napr. zacni so zakl. syntaxou a pokracuj cez rozne vlastnosti. Vela stastia pri uceni.
basha
Profil
jenže já to používala....pořád jsem si dělala takové malé stránečky na kterých jsem se učila tu texty, tu odkazy...pořád dokola...propojovala jsem... a druhý den příjdu k počítači a přemýšlím jak jsem to sakra udělala...a tak znova...a znova a znova...až mě to přestalo bavit...
Zdeňa
Profil
ten cb obrazek je peknej ale proc je tak velkej v malem okne a musim scrolovat abch si ho prohledl cely
mě se ale nescroluje...
aisukriimu
Profil
A jak si sa preboha naucila HTML? :D

Tak sa proste rozhodni co ces presne urobit, pozri si to a urob. Ved ked uz si to raz zapises tak sa to nestrati. ;) Takto sa vzdavat je podla mna zbabele. Stranky bez CSS dneska akoby ani nie su strankami. :P
basha
Profil
html?ja nevím...šlo to ztuha...ale máme šikovného učitele...který bohužel do konce roku slíbil ale už nestihl doučit i jiné formy kódů...
basha
Profil
já se nevzdávám...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0