Autor Zpráva
Lesák
Profil *
Chtěl bych stránku zhodnotit všeobecně takže moc děkuji www.tvlesak.me.cz
Nox
Profil
To se mi zdá nebo tam chybí doctype?

Jinak graficky se mi stránky velmi líbí...až na ty fonty co nezvládají český znaky (třeba "n e j n o v ě j š í p o ř a d y")

Kód je ovšem něco úplně jiného
- žádný doctype !
- celé zatabulkované
- styly definované interně style="...", tím css ztrácí velkou část smyslu
- tagy <font> !


Grafika výborná, kód strašný...zvláštní...
djlj
Profil
Písmo se nedá číst. Použij nějaké, které zvládá ClearType. Písmo je také tmavé a na tmavém pozadí, takže i z tohoto důvodu se nedá číst. No a nakonec je písmo i moc malé.
Inpocasi
Profil
- ankety postranně jsou nepřehledné

- n e j n o v ě j š í p o ř a d y - ty pořady co jsou tam, tak jejich nadpis by měly být odkazy

Celkově je to pěkný
Lesák
Profil *
zapoměl sem říct že je to dělané ve frontpage
Nox
Profil
Lesák
To byla asi zásadní chyba:)
Railbot
Profil
Vcelku pěkné na ten způsob realizace. Co mi vadí a všiml jsem si toho hned je příliš malý kontrast písma a pozadí. Černá a světle modrá na modrém pozadí není tou nejlepší kombinací, velice špatně se to čte.
Tomass
Profil *
Musím říct že líbí málo.

- 4 miliardy druhů písma, jedno divnější než druhé. U něčeho funguje vyhlazování, u něčeho ne.
- přeplácanost
- vůbec jsem nepochopil o čem to je. TV lesák je nějaká kabelovka? Nebo je to jen tato sbírka videí? Sekce t e l e v i z n í n o v i n y je co? Aha, Sbírka mpegů. Proč každý nemá aspoň nějaký komentář od autora, když už ne diskusi pro návštěvníky?
- přehrávání videa v prohlížeči jsem nedělal, ale jde to, to je jasné. Nebylo by to elegantnější než stahování mpegů?
- co znamená ten Suchdol nahoře?

Zavírám to, jsem zmaten.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0