Autor Zpráva
Dethlev
Profil *
Ahoj

Prosím o kritiku návrhu webu truhlářů z Vršovic. Návrh - téměř konečný.
Před dotažením do finální podoby opět předkládám zde.

- obsah zatím není finální (např. nekvalitní foto aj.), seo, některé kontakty


http://www.nainternetu.kvalitne.cz


Díky DethLev
Oleg
Profil
zajimavy... ale !


ne moc kvalitni webova grafika co se tyce komprese obrazku. Vlevo v hnedym pruhu zahlavi je moc prazdneho mista.... a chybi alespon nejake rozume zakonceni stranky (zapati).

Kod ma 18 chyb

zapis kodu:

        </br>

</br>
</br>
</br>


no toto je strasne, mel bys nejak venova trosku vice casu pro zlepseni zapisu kodu a jeho zprehledneni

< p > tag kdysi byl neparovy, ale dnes je to parovy tag a tak vyzaduje ukoncovani tj. < /p >

Menu dej do <li></li> - je to "pry" lepsi

jinak asi ok
MT
Profil *
Nevím pro truhlářství si myslím, že by to chtělo něco jiného. CO takhle v hlavičce nějaké foto jejich produktu? Jinak to rozložení webu se mi celkem líbí. Jo a tahle fotka, radši nějakou vstřícnější :) bo jinak se zákazníci zleknou.
Dethlev
Profil *
MT

Jo... tahle fotka tam rozhodně nemůže zůstat. Jde o to, že je focena pravděpodobně mobilem. Zatím čekám na použitelné materiály... proto tahle fotka, žádné foto produktu.... atd.

Oleg

Jo, grafiku ještě trošku udělám, patičku mám vlastně dole vpravo. Ale ještě vymyslím nějaké zápatí. Zkusím si víc pohrát s marginey a zbavím se tak (snad) </br>. Kód se mě osobně zdá celkem přehledný, až na ty skoky na nový řádek - to ano. Tagy <p> uzavřu. Myslel jsem že je to naopak... samozřejmě vše fungovalo jak má. Ale radši to budu mít podle pravidel... horší to bude s tím seznamem. Nevím jak na něj. Musím to nastudovat.
Dethlev
Profil *
Oleg

* smozřejmě jsem myslel margin(y)
Oleg
Profil
Zkusím si víc pohrát s marginey a zbavím se tak (snad) </br>.


br == <br /> ne </br>

<br> == v html neuzavreny
<br /> == v xhtml uzavreny
Dethlev
Profil *
OK díky Oleg.
Flip
Profil
heh tak fotka truhláře best xD
seriový vrah hadra ;)
Jinak celkem pěkné, zarhnul bych více do designu nějaké dřevo, či jiné motivy truhlářství ;)
Mistr
Profil
Dethlev
(1) Již to zde padlo: to logo mi vážně nepřipadá jako vhodné pro truhláře. Jo být to stránky mučicích nástrojů, nic neřeknu, avšak takhle?
(2) Proč jsou v nadpisu jen jedny uvozovky?
(3) V pravém sloupci uveď i telefon do dílny ve trojcifří.
(4) Info o webu z pravého sloupce bych zařadil do patičky.
(5) O žluté ploše v hlavičce, absentující patičce i fotografii zde již bylo psáno.
(6) Osobně bych trochu přeházel položky v menu v hlavičce. Ovšem na tom se ještě asi bude dělat, viď?
(7) Jak bude v pravém menu vypadat označení položky, kterou si právě prohlížím?
(8) V rychlém kontaktu si, prosím, oprav psč na PSČ.
Tomass
Profil *
Docela se mně to líbí, jen pár poznámek

- pilový list nelíbí. Z trochu jiných důvodů, než že by to vypadalo drsně, ale nelíbí. Co takhle hoblík?
- žlutý pruh nemá konec, hlavní obsah je ukončen. Vypadá to divně, sjednotil bych to.
-
adresa:
Tolstého 15, Praha 10, psč 101 00
To bych ostyloval trošku jinak. Logická vazba "adresa" k "Praha 10, psč 101 00" tam dost zaniká.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0