Autor Zpráva
revital
Profil
Zdravím vás,

Chtěl bych od vás jednu pokud možno ve vašich příspěvcích upřímnou|é věc|i.
Vkládám zde svůj první grafický návrh jakož to nejsme vůbec nějaký zkušený grafik ani zatím bohužel designér.
Možná můžu na rovinu říct, že je to možná trochu tmavé ani nijak moc výrazné a hlavička je trochu vyblitá možná kvůli nadpisu, tak též tmavému.
Ale chci slyšet názory od vás.

Děkuji.

Návrch zde --> Grafika + Web Design
tiso
Profil
...skritizoval si si to sám, asi nemám čo dodať...
revital
Profil
čili tmavé, to samé platí i uhlavičky?..nic víc...stále stejně čekám na další názory..
tozi
Profil
zaujímavý graficky návrh :D,keď tu dávaš nejaký hodnotiť tak ho nechaj dlhšie

pc_jimbo
Profil
tozi: no vidis to mne se dokonce nezobrazila ani ta reklama google :) Jinak vskutku pozoruhodná grafika.
tiso
Profil
Pre ďalších kritikov: http://tiso.wz.cz/tmp/vectra.webz.cz.png

Ten design vyzerá staro a tie nové 2.0 efekty sú tam ako päsť na oko...
tozi
Profil
pc_jimbo
Áno veľmi pekná grafika,ale najviac ma tam zaujala ta modrá.Asi si spravím taký istý návrh :D.


tiso
Pre mňa bol celý ten návrh ako päsť na oko :D.


revital
Tak k tvojmu návrhu, nevýrazné,tmavé.Plno efektov ktoré tam ani nemusia byť napr. úkosy a reliéfy,no a tie tvary ako tá šípka dole alebo to akože prišpendlené hore v ľavo tak to ma dorazilo. Čo sa týka farieb skús prebrázdiť nejaké CSS galérie, a prečítaj si ešte veľa veľa veľa o webdizajne.

Takže skús spraviť iné návrhy.A hlavne veľa čítaj a skúšaj.
revital
Profil
jej pest na oko vela vela o webdesignu.No reknu tak ze vase kritika mi vubec nevadi naopak jsem rad ze se neco dozvidam.Ano je to muj prvni Graficky navrh na Web cilki jsem ani jine reakce necekal.
Hlavni problem jsou tedy efekty a bravy apod.
Ano pokusim se to spravit ba dokonce budu asi delat novy graficky navrh s takovou.Nevadi ale diky na kritiku.
Muzete stale prispivat t vim o neco vice a omlouvam se za ten formular.Spatna FTP Adresa.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0