« 1 2 3
Autor Zpráva
Manq
Profil
Caterina
Je to tvůj web. Nutit tě nemohu a ani nechci. Je to tvoje rozhodnutí.
Caterina
Profil
Je to tvůj web. Nutit tě nemohu a ani nechci. Je to tvoje rozhodnutí.

Děkuju.
minsky
Profil
@ manq
kdybys videl jak uz ten top-obrazek zredukovala z predchozi verze.. urcte ji to stalo hoodne premahani :)
predtim byl obrazek pres 3/4 me obrazovky a videl jsem jen 2cm obsahu (textu), ted uz mam ten dulezity obsah od pulky monitoru, urcite si zaslouzi pochvalu, je tezke najit kompromis mezi tim co se libi tvurci, a nazorem kritiku jez se mnohdy snazi vnutit sve idee s zazitymy standarty, vid :) ty obrazky (kolaze si delas sama?)
Caterina
Profil
Jo. Dělám. Právě dodélávám nový na fanlist. Bude černobílý, ale kritiku radši chtít nebudu:-) velikostně to bude odpovídat to mu na Fanfiction.-)
Manq
Profil
minsky
Já chtěl jen poradit. Nic víc, nic míň.
anonym
Profil *
Ahojky.

Web máš moc hezký, líbí se mi, možná někde sem tam nějaké nedostatky, ale když se vcítím do uživatele který nekouká na zdrojový kód a při výrazu W3C se mu vybaví záchod, tak je to moc pěkné. Moc sem si nepročítal co tu psali vážení kolegové (mezi které se počítáš i ty, jelikož všichni webo-tvůrci jsou si bratři a sestry ne ?) ale hned při úvodu v tomto tématu jsem našel chybku ...

Tak se podívejte sem.

Nikdy nedávej "sem", nebo "klik tady". Spíše udávej kam odkaz směřuje. Takže:

ex:Podívejte se na mou stránku !! (click)

PS: to "(click)" tam být nemusí, ale když se na to použije dobrý styl ...
Caterina
Profil
To minsky: nová podoba fanlistingu je hotová, tak se podívej, zda se ti bude černobílá verze líbit:-)

To anonym:děkuju, a na odkazy typu sem si dám pozor:-)
minsky
Profil
@ caty
mrkni se na sve vytvory i ve firefoxu, podivej co vidim ja http://minsky.ic.cz/veci/fanlist.jpg
to neni pekne.. spatne napozicovano (ps: sem posuvnikem opravdu na kraji a stejne se casti prekryvaji)
aspon se nebudes o weekendu nudit :)
Caterina
Profil
Jo dělá to když nastavím padding v tom vedlejším sloupci, takže písmo je už zase narvaný na okraj, teď už to nechám, zítra z toho udělám druhý iframe, a kašlu na to. Jinak ať počítám jak počítám, tak se mi v mozzile neustále objevují oba dva posuvníky. Už jsem z toho zplavená:-)
Caterina
Profil
Udělala jsem tam dva ty iframy a v mozzile už to vypadá docela v pohodě:-)
minsky
Profil
ramcema bych se tu mo nechlubil :D
koukam uz je to lepsi ale zase vidim dva zbytecne posuvniky :D mas v tom nakej bordel holka hhh
Caterina
Profil
Jo těch posuvníků se v mozzile zbavit nemůžu, až přijdeš na to jak, dej vědět:-)
PS: pokud máš jiný nápad jak to vyřešit než iframem, tak řekni a já to předělám. Není nic snazšího:-)
minsky
Profil
hh ja mam taky na webu frame ale pssst :) je to nemoderni,
nechce se mi to louskat v php (zatim)
rozhodne ale neni nutny to menu jako vlastni stranka ve framu !!

samo ze vim jak odstranit posuvniky, hlavne zrus vsechny zadane sirky a delky ktere tam nemusi byt, hlavne u tech vnorenych stranek, horizontalni cary atp, u framu taky pouzij procenta a u tech vnorenych stranek smaz tuhle blbinu " .top {float: none; width: 590px; height: 640; } ..... <div class="top"> </div> je to naprosto zbytecny a dela ti to prave nejaky pevny nastaveni a muzes pak pocitat jak chces a nevejdes se :)
proste budes mit jen velikost u divu "navigation" frame das na 100x100 v % !! a u vnorenych stranek zadny velikosti !!
aisukriimu
Profil
Nestudovala som cely, povedala by som rozhovor medzi Caterinou a minskym, ale vzdy som si myslela, ze posuvnikov sa da zbavit spravnym nastavenim CSS vlastnosti overflow. Odporucam parameter auto. ;) Neviem, ci ti to pomoze, ale snad hej. ;)
Tomass
Profil *
Překvapuje, jak tento topic roste.

Ta stránka je sbírkou chyb, počínaje tragickou češtinou, přes framesety, gigantický a neuvěřitelně škaredý obrázek v záhlaví, přetékající text a hlavně tam za celou dobu nevidím žádný vývoj.

Chtěli by jste se zůčastnit soutěže?
Caterina
Profil
Překvapuje, jak tento topic roste.
-pokud ti to vadí, tak si toho myslím nemusíš všímat.

Ta stránka je sbírkou chyb, počínaje tragickou češtinou,
-je to můj osobní web, takže pokud je někde chyba, sorry, ale to se stává, nespisovné výrazy tam jsou schválně.
přes framesety
-pouze iframe - někteří lidé než sem něco napíší, podívali by se do kódu
gigantický a neuvěřitelně škaredý obrázek v záhlaví,
-věc vkusu
přetékající text
-pokud myslíš vpravo dole, součást obrázku a je to schválně
a hlavně tam za celou dobu nevidím žádný vývoj.
-co bys čekal za 2 dny, že to celé smažu?
« 1 2 3

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0