Autor Zpráva
Pavel Calta
Profil
Koukněte prosím a zhodnoťte připravovaný e-shop na dvojčatové kočárky. Dík moc. Uvítám každou radu, nebo tip.
ještě jednou děkuji
Pavel


www.kocarky.cz/grafika2.png
Dero
Profil
Proboha ne!

Nechci, aby to vyznělo špatně, ale ta fotka v hlavičce mě donutila zavřít okno a návrh obratem opustit.
Mistr
Profil
Dero
Nechci, aby to vyznělo špatně, ale ta fotka v hlavičce mě donutila zavřít okno a návrh obratem opustit.
Naprosto souhlasím.
Nox
Profil
Taky souhlasím...navíc je vidět jak je to cutovaný z nějakýho obrázku a vůbec
celá ta hlavička je velmi slabá

Jednotlivé prvky nemají padding - vše je nalepené na okraje
Jak se bude při vytváření řešit to zalamování řádků napravo?

Texty jsou v návrhu vyhlazené, tlačítka (nevejde se do nich text...) a celkově design
se vůbec nehodí na obchod, barvy jsou celkem špatné,
navíc často nevýrazné
minsky
Profil
oh my god
ten pupek bys mel asi nahradit jinym obrazkem, nejlepe oblecenym, aby to navstevniky spise neodrazovalo, pravda ze lide kteri kocarky hledaji a potrebuji je pac jsou v "ocekavani" nebo uz ratolesti maji dome, ti uz asi na to budou mit jiny nazor a prijde jim v pohode..
jinak je to asi jen graficky navrh takze se nevyskytnou takove divne orezy kocarku atp.. a tlacitka doporucuji v jine barve nez bile..
inspirace napr tady..
http://exploding-boy.com/images/EBmenus/menus.html
oogi
Profil
Krom náhledů těch kočárků mě to moc nezaujalo... působí to ned§věryhodně, což je u e-shopu takové malé harakiri.
Osobně bych to celý předělal.
Manq
Profil
Pavel Calta
K eshopu mi to nesedí. Vůbec.
Ten pupek na mě působí jako MADE IN PLZEŇ.
pc_jimbo
Profil
Sorry ale to logo mi prijde trochu perverzni :)

Jinak urcite bych nevolil svetle stránky se svetlym textem. Navic ten precho modre do bile na pozadi je uz uplne neprijatelny. dale modry ramovani je taky nevyrazny a ty tlacitka v menu by se hodily spis pro osobni stránky a ne pro e-shop.

Misto toho psani si projdi overene e-shopy a najdi inspiraci
Mistr
Profil
Pavel Calta
(1) Obrázek pupku se mi příliš nezamlouvá. I když musím se přiznat, že jsem v první chvíli viděl něco jiného. Dělalo to na mě dojem mužského přirození těsně při erekci. A k tomu ten nápis o dětech...
(2) Uvedené označení (pouřité i v doméně) je běžné. Pravda, v tomto oboru se zatím ještě nevyskytuji, ale já bych takto kočárek pro dvě děti nenazýval, nicméně nejsem zde znalcem.
(3) Fyzikální jednotka kilogram se píše s malým "k".
(4) O špatné (malém) paddingu zde již bylo psáno.
(5) Text o kočárku je sice hezké slohové umění, ovšem já bych se přikláněl k více prozaické formě: tabulce s hodnotami. Ostatně, proč myslíš, že je dnes vyžadován strukturovaný životopis místo psaného? Ze stejného důvodu.
(6) Doplnil bych patičku.
Pavel Calta
Profil
Trošku jsem tam něco doplnil: www.kocarky.cz/v3-copy.png Koukněte.

Jo a pupku se již nelekejte!
Manq
Profil
Pavel Calta
Novinka na Českém trhu...
Jste si jistý, že to velké 'Č' je správně?

Znění sloganu je už definitivní? Přijde mi divné.

Doplnil bych patičku.
Pavel Calta
Profil
Manq

Nojo Čeština. Nevím, zda je to dobře.
Znění sloganu definitivní nejspíše není.
Patičku určitě doplním.

No ten pupek byl asi určitě průstřel!
Manq
Profil
Pavel Calta
No ten pupek byl asi určitě průstřel!
Myslel jsem si, že to byla recese.

Ještě jedna poznámka: Neškodilo by připsat nějaký text v fotografiím pod produktem. K čemu tam vlastně jsou? Jsou to náhodné fotografie nebo další fotky toho samého produktu? Neškodilo by to tam napsat.
aldred
Profil *
Jenom z pohledu kodera, chtel bych vedet jak bude reseno obtekani elipsoviteho tvaru :)
Pavel Calta
Profil
Manq
Jo, jasně dík za tip.



aldred
Zatím jsem to nevymyslel, ale v Zenový zahradě to jednou bylo, tak to budu muset zkusit najít, nebo něco navrhuješ?
Mistr
Profil
Pavel Calta
Trošku jsem tam něco doplnil: www.kocarky.cz/v3-copy.png Koukněte.
(1) Dle mého špatný kontrast - světle modré písmo na bílém pozadí.
(2) viz můj předchozí příspěvek
(3) viz můj předchozí příspěvek
(4) viz můj předchozí příspěvek
(5) viz můj předchozí příspěvek
(6) viz můj předchozí příspěvek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0