Autor Zpráva
cuir
Profil *
ahoj prosim o konstruktivni kritiku stranek http://doucovani-nemciny.kvalitne.cz Jedna se odruhy webik co jsem zbastlil- to jen ,ze nejsem zadnej profik. Chtel bych od Vas zhodnotit obsah, prehlednost, a popripade i vzhled (no a ke kodu ...co dodat ....vim ,ze tabukly nejlepe nepouzivat a tak ,ale jinak to neumim tak to prosim omluvte...techto chyb si jsem vedom). Taky to jestli vas stranky zaujmou ci ne....Diky moc a peknou noc - treba aji den :)
habendorf
Profil
Comic Sans MS nicht mehr bitte.
cuir
Profil *
Comic Sans MS nicht mehr bitte.
diky... tomuhle jeste rozumim ,ale ja nejsem ta slecna na obrazku...dalsi kritiku bych prosil cesky nebo anglicky :D... co ti na fontu vadi? jaky font by si navrhnul ty ?
habendorf
Profil
Je prostě hroznej http://bancomicsans.com/home.html

Dal bych tam nějakou prověřenou klasiku - verdana, serif.
oogi
Profil
Poté co jsem si nechal zvětšit vtip se mi zobrazila prázdná stránka... načež jsem se zasmál a zavřel to.
Pamatuju dobu, kdy jsem Comic Sans taky hojně používal, ale naštěstí už je to za mnou... Nepůsobí důvěryhodně.
Celkově bych zmenšil velikost textu, možná bych to udělal vtipně dvojjazyčný na jedné stránce, ať to má šmrnc.
Mistr
Profil
cuir
(1) Upřímně: Protože se jedná o doučování němčiny, osobně bych vyvedl web v barvách německé vlajky. Stávající varianta mi připadá spíš skoro jako ohořelá mapa náčelníka Apačů.
(2) Na pozadí je příliš znát, jak je seskládané z proužků.
(3) Telefonní číslo bych uvedl po trojcifří, ať se dá snáze opisovat.
(4) Názvy souborů je vhodné psát cesky, malými písmeny a bez mezer - takže nikoliv http://doucovani-nemciny.kvalitne.cz/Wirtschaftssprache Deutsch.jpg
(5) Je sice hezké, že zvýrazňuješ odkazy, ovšem to, dle mého, není nutné. Například ve stránce http://doucovani-nemciny.kvalitne.cz/moje_nemcina.html lze zvýraznit spoustu jiných věcí. Třeba, že se slečna své jazykové znalosti uplatnila na jazykových pobytech v zahraničí nebo, že 4 roky vysílala v rádiu. Mimochodem na jaké pozici? Jako moderátorka? Nebo technička?
(6) Chybou je stále stejný titulek (tag TITLE v části HEAD).
(7) Občas vynecháš mezeru (z vnější strany závorek).
(8) Proč má stránka http://doucovani-nemciny.kvalitne.cz/moje_nemcina.html evidentně menší písmo než stránky ostatní?
(9) K úvaze dávám doplnění nějakých zajímavých referencí - vzkaz Dáši, podle mě, působí spíše dojmem, že jsi ho napsal Ty.
(10) O fontu zde již bylo psáno výše.
Miloš
Profil
Nedosti na comic-cancu, ale on je v menu použit ve formě obrázků – to snad ne?!
Schválně si vypni obrázky a podívej se na to.
a) Nahradit obrázky textem. Alou!
b) Když to nejde, tak ať mají ty obrázky aspoň alty.

Anketa a počítadlo dle mého hyzdí stránku. Radím odstranit zcela (v horším přesunout na jinou stránku).

Na stránce Moje němčina:
- Mittelstufe(odpovídá … a Deutsch(Hospodářská – před závorkama chybí mezery.

Na stránce Něco o mně:
a je mi 21 let – bude se to každý rok aktualisovat? Ináč bych doporučil dělat stránky v PHP a číslo vygenerovat.
Miloš
Profil
Mistr
Je sice hezké, že zvýrazňuješ odkazy, ovšem protože nejsou podtrhané, vůbec jsem si nevšimnul, že jde o odkazy.

cuir
Podtrhej odkazy a dej jim nějaký (decentní) hover-efekt
habendorf
Profil
Když to nejde, tak ať mají ty obrázky aspoň alty.

Vždycky to jde.
Miloš
Profil
habendorf
Vždycky to jde.
Jj, švecko jde, enem nemluvňata se musejí nosit ;-)
Mistr
Profil
Miloš
nejsou podtrhané, vůbec jsem si nevšimnul, že jde o odkazy
Já na to narazil při divení se, proč jsou některé texty zvýrazněné. Prve jsem pro jejich zvýraznění nenašel důvod, než jsem si všiml, že to jsou odkazy.
cuir
Profil *
vsem moc dekuji .... poradne si to tu jeste proctu dnes sem to jen tak prolitnul. A pokusim se napravit nejake veci. Jeste jednou dekuji....popripade dalsi kritiku prijmam :)...zejtra se budu ptat na par veci co sem z nazoru nepochopil. Tak doufam ,ze me za moji neznalost nebijete :) jetse jednou dekuji...jsem rad, ze to nein kritika typu ... ty ses loser atp...jak jsem v nejednom hodnoceni cetl...preju dobrou noc..
Honza22
Profil
Takže jak je u mě obvyklé budu posuzovat ze stránky uživatele ne admina;)
1, Mejl do mailto:
2, Klikni pro zvěčení vtipu, chvíli sem na ten nápis marně klikal, a ono nic, pak mi až došlo, že musim klikat na ten obrázek, udělal bych odkaz i na ten text..(třeba ten s kuřetem, to pochopí i ten, co potřebuje to doučování...=)
3, Pozadí návštěvní knihy bych dal stejný s pozadim stránky...

A to je tak asi vše...
Honza
Nox
Profil
Souhlasím s tím co bylo napsáno, kromě

Honza22
1) když někdo dá mail do mailto mě dovádí k šílenství,
vždycky se to snaží pustit něco co vůbec nepoužívám
Honza22
Profil
Nox - Souhlasim s tebou, v časech, kdy sem nepoužíval Outlook, tak sem na to neklikal a jenom sem kopíroval do Centrum-mejlu, a když sem na to omylem kliknul, tak sem nadával, protože mě to nabízelo konfiguraci a podobný blbiny...
Ale od chvíle kdy sem začal používat Outlook 07, tak sem rád za každé mailto, protože mi to urychluje práci, a ani to dlouho nenabíhá, protože mam Outlook pořád na liště....
Ideálním řešením by bylo psací rozhraní přímo na webu - poskiytuje to Blueboard....
cuir
Profil *
opet velmi dekuji za postrehy ...ted opravuju auto takze na web nemam cas...ale jsem velmi vdecny za vase nazory. Jak bude auto v cajku tak se na to vrhnu. Opet ocenuji kontruktivni prizpevky. Diiky moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0