Autor Zpráva
00flash00
Profil
Ahojte,
tak dnes som si konecne vybral tento dizajn e-shopu pritlacil som na grafika a zislo stoho toto, myslím ze moze byt nie? Je to samozrejme len uvodna obrazovka
http://cgi.sk/audio-shop/
Mistr
Profil
00flash00
Na mnoha místech je text nekontrastní. Jako příklad uvedu patičku.
00flash00
Profil
co to znamena nekontrastný?
dracek
Profil
To znamená, že je malý rozdíl mezi barvou textu a tím co je za ním.
00flash00
Profil
AJ TEN NAPIS AUDIO HORE DAT VIAC BIELI ALEBO .... ?
pc_jimbo
Profil
grafika dobra, ale nahoře a dole by mohl byt text trochu vyraznejsi.
To menu vlevo: "nadkategorie" mas bilou a podkategorie mas cernou. To vytvari trochu zmatek, protože to vypada že podkateg. jsou dulezitejsi nez nadkateg. To co mas ted bilou bych udelal vetsim cernym pismem a to co mas cernou bych dal mene vyrazny oproti nadkategorii
00flash00
Profil
OK skusim povedat grafikovy mozno to zmeni automaticky lebo vravel ze toto nieje este 100 percentne
00flash00
Profil
Nazdar, tak som to dal trocha pomenit a vyzera to takto
http://cgi.sk/audio-shop/ co nato poviete, teda ohodnotit dizajn
Paja
Profil
škoda že nenecháváš staré návrhy a nahrazuješ je novými :( jinak se mi to líbí.. pěkné..
nerad mám, když není podtržený odkaz..
www_lolec_cz
Profil
logo nahore malo vyrazne

moc jsem nepochopil vyhledavaci formular, to budu muset pri hledani krome textu vybrat i znacku?

bile obrysy postav vpravo nahore... uplne si dokazu predstavit, jak tam flashove problikava fotka tech lidi, vis jak to myslim?

jak jsou dole ty loga firem, tak u loga "audio international slovakia" ta carka nalevo je schvalne? pokud ano, pak bych se snazil roztahnout odkazy pod tim tak, aby byla carka pred "kontaktujte nas" presne pod tim
00flash00
Profil
neviem ako to programator vymyslel, kazdopadne tento tyzden mi slubil ze sa budu na skusku moct nahodit nejake produkty takze potom dam odkaz, loho je mozno nevyrazne preto ze je to ako celok ulozene v jpg s mensou kvalitou uvidíme ked to bude nakodovane

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0