Autor Zpráva
opice
Profil
Zdar! Mne se muj web celkem libi, takze bych ani nechtel nic menit. A nebudte na me tvrdi :)
Muj web
Miloš
Profil
Nelíbí se mi hover efekt v levém menu – ztučnění – vlní se to.
A hover aktuální stránky (tamtéž) – téměř zneviditelnění – mi přijde divný (ale to je možná subjektivní)
Podtrhat odkazy!
Odlišit navštívené odkazy!

Musí mít obrázek trávy 64kB? Krom toho je spadlý list překrytý, neboli část obrázku je tam zbytečně, tudíž si radši udělej jen kousek trávy a nech to vodorovně repetovat.

Proč není zelené pozadí až do konce stránky? Je to ustřižené a ta bílá z ničeho nic nevypadá jako úmysl.

V exploreru nejde zvětšit text; styď se!
packo
Profil *
šablona ???
packo
Profil *
šablona ???
Miloš
Profil
Mimochodem – teď koukám, že vodorovné menu a levé menu je totéž samo. Proč? Musí to tam být dvakrát?

A schválně se na to podívej s vypnutými styly – fuj fuj. Kód by měl začínat nějakým nadpisem a před menu by měl být odkaz na jeho přeskočení (a to menu 2× za sebou, no škoda sov, hů hů.)

Mimochodem – znáš taky jiné značky než <div> a <table>? http://www.semantika.name/
opice
Profil
Ja neznam nic, delal jsem to v joomle + stazena sablona :D
aisukriimu
Profil
Tak co davas k zhodnoteniu?? Ludia sa tu mozu snazit a ...

Hanbi sa. ;)
Miloš
Profil
opice
Ja neznam nic, delal jsem to v joomle + stazena sablona :D
Prima; příště něco opiš svahilsky a dej to k hodnocení na nějaké fórum věnované svahilštině. A až ti to začnou kritizovat, ohraď se, že svahilsky neumíš, že jsi to jenom opsal…
opice
Profil
Ze jsem to sem vubec daval, zapomente na to. Diky vsem za snaho a moc se vam omlouvam, ze ste ztraceli se mnu cas.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0