Autor Zpráva
Yahoo
Profil *
Prosim poradte co mam a co nemam na svem webu spatne a jak to opravit, sem jen amater, takze tam budou asi hrubky :(.
:D
Mistr
Profil
Pro línější: www.icq-web.czechian.net
Yahoo
Profil *
díky :D. mistr má pravdu, lepci bude tohle.
Mistr
Profil
Yahoo
(1) Díval ses na web v MSIE 6 SP 2? Není tam prakticky nic vidět, neb je neskutečně rozhozen.
(2) Postrádám (klikací) hlavičku.
(3) Vhodné je doplnit patičku.
Yahoo
Profil *
nn, IE bohuzel nepouzivam a koukal sem na to assi v petce, ja si to stahnu a kouknu se, jinak pracuju s mozilou a v ni je to fpoho
Yahoo
Profil *
jejda. je to rozhozeny i v petce :(
Yahoo
Profil *
ale netusim cim to je, mohl by ses kouknout, pls zas tolik tomu nerozumim :(
Miloš
Profil
Vlnící se menu? (hover) blebleble
Krom toho rozkliknuté (menu) působí zmatečně.

Počítadlo? Proč? Mě nezajímá.
Yahoo
Profil *
jo milane, ses jiste znalec, jenom aby sis nemyslel ze se stebou chci hádat, nebo tak, ale mohl by si mi prosim vsechny ty veci oduvodnit ....
Mistr
Profil
Yahoo
milane
Milane?

IE bohuzel nepouzivam
Ovšem při tvorbě stránek je to zásadní nutnost. Můžeš mít k IE řadu výhrad, ovšem stránky v něm musejí obstojně běhat. Jinak Ti z nich lidé utečou. IE je totiž stále ještě nejpoužívanějším prohlížečem.

pracuju s mozilou a v ni je to fpoho
To je možné, ovšem ne všichni pracují s Mozillou a tudíž ne všichni to mají "fpoho".
Yahoo
Profil *
jasne, zkusim hledat radu v "k tomu urcenem foru" ;))
Honza22
Profil
Nevim, jestli je to chyba IE7, ale stránka je šíleně napravo, ze základního postanení jí vidim jenom půlku, a celá levá půlka je šedá - a to mam 1280 na 1028...
Ten hoover se ti posunuje moc doprava, když na něj najedeš, tak se to celý posune doprava, to bych zručil, nechal tam jenom červenej pruh...
K obsahu, návody sou psaný na pětku, ale hodně lidí má šestku, a tam to jede o hodně jinak....
Oleg
Profil
a dival se na to nekdo ve FireFox 2.0.0.6 ?!
Manq
Profil
Oleg
Teď jsem se podíval v FF 1.0.0.7 a vypadá to strašně. Někde jsem tuším četl, že tyto FF mají skoro stejné verze jádra. Takže to bude s největrší pravděpodobností vypadat stejně jako v tvé FF.
dracek
Profil
FF 2x >> je vidět hrůza rozpadající se.
Oleg
Profil
Manq
dracek

presne tak... takze 1/10 hodnoceni
Kéhi
Profil *
Zkoušeli jste Operu?
Vůbec se v tom nedá vyznat. Je to strašně rozházené.
Yahoo
Profil *
ty stranky soou v malinke rekonstrukci, zacalo to u iecka(cele se to podelalo), prubeh muzete sledovat na http://icq-web.czechian.net.
wreptile
Profil
LOL, vypadá to skoro stejně jako jaknaweb, myslím ty barvy atd.
Yahoo
Profil *
Stránky jsou po stránce vzhledu opravené, tak mi to prosím ohodnoťte. A moc prosím vysvětlení k určitým vítkám.(např: hover blebleble, nevím přesně co je na tom hoveru spatne apod.... predem dekuju moc).
Predem dík. icq-web.czechian.net
Miloš
Profil
Yahoo
A moc prosím vysvětlení k určitým vítkám.(např: hover blebleble, nevím přesně co je na tom hoveru spatne
Já nenapsal jen hover blebleble – formuloval jsem to takto: Vlnící se menu? (hover) blebleble, což znamená, že se menu při najetí myškou (nehezky) vlní. Stačí trochu pozorněji číst. (Ale teď už se to menu nevlní, fajn.)

Úvodní stránka a přesměrování – proč?
Miloš
Profil
… to vše a velice jednoduše zde
Zde? Už zase jeden, který kliká zde? Neklikej zde, není to hezké. Šlo by to třeba takhle: … to vše a velice jednoduše pomocí <a>Online konstruktéra</a>.
Viz též http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#odkazy

Dále mi vadí:
— nepodtržené odkazy
— neoznačené navštívené (visited) odkazy
— Před nadpisy <h2> je stejná mezera jako po nich; buď první zvětši, nebo zmenši druhou.

Mimo to:
— Anketa a počítadlo mi přijdou zbytečné, vyhodil bych je bez milosti; nebo se pokus, aby to nebylo tak na očích.
— Na stránce s návody máš v textu seznamy (číslované i >odrážkové) ; proč na ně nepoužiješ <ol> a <ul>?
— Má cenu dělat pro vyhledávání samostatnou stránku?
Yahoo
Profil *
A nebude po té co vymažu tu anketu a počítadlo ten sloupec nechutne prazdnej ? ja newim, tolik se v tom nevyznam, ale nejsem jedinej kdo ma na webu pocitadlo(tu anketu jeste chapu).
Pripadne kam bych tyto dva prvky měl přemístit aby nepřekážely ?
Miloš
Profil
Yahoo
nejsem jedinej kdo ma na webu pocitadlo
Bohužel.
Došel jsem ale (empiricky) k názoru, že na seriosním vebu najdeš počitadlo málokdy (a naopak) – schválně se podívej na stránky, které navštěvuji (mám je v RSS čtečce) a hledej počítadlo: http://pokusna-krysa.webpark.cz/tmp/oblibene.html

Pokud tam ale mocí mermo chceš anketu, tak pro ni klidně můžeš udělat speciální stránku (a na ní se třeba o oběch ostatních komunikačních programech trochu rozepsat, případně dát i linky na stažení). Krom toho si myslím, že řada lidí používá jak ICQ, tak Skype; že by mohli hlasovat vídkrát?
Mimo to jsou anketa a návštěvnost na sebe nehezky nalepené.
A když je vyhodíš a zůstane tam prázdné místo? Myslím, že to nijak vadit nebude (ale musí se to zkusit). A nebo může menu plavat (float) a pod ním může pokračovat stránka.

Jo a ještě jedna otázka – download nepatří do menu? má totiž stejný titulek jako menu, což je pitomost.
A nešlo by místo „Donald“ napsat česky třeba „Ke stažení“?
Yahoo
Profil *
tak jo, a co rikas na usporadani menu na obdobnych strankach (take o icq) czicq.cz:?
Yahoo
Profil *
Ahoj, prosím o znovuzhodnocení stránky. Prosím zhodnoťte do nejmenšího detailu, jsem
připraven na veškerou kritiku.

Předem dík. Yahoo
Yahoo
Profil *
Nemyslim si, ze by ty stranky byly bez chyby, ale porad tu neni zadna kritika :(. pls piste....
Ra-Dek
Profil *
btw: já má mže stránky jsou v úpravě a že se spustí 15.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0