Autor Zpráva
Wolf
Profil *
Prosím o připomínky, názory, zhodnocení, … studentského webu www.hyperstudent.cz.
Jde o projekt několika studentů, který by měl přinést užitečné ucelené informace a pobavení pro studenty na jednom místě.
To že o nějakém designu nemůže být ani řeč je nám jasné, ale lépe to neumíme. SEO odkazy se bohužel nepodařilo rozchodit.
Další neduhy prosím najděte vy ostatní. Web hodláme neustále vylepšovat.
Mistr
Profil
Wolf
(1) Chválím klikací logo. Jen bych jej udělal i z maskota:

(2) Proč má datum pod logem netučný rok? Krom toho bych za tečky v datu umístil mezery.
(3) Vedle tlačítka pro hledání je tlačítko +. K čemu je? Že by zvětšování textu? Aha, tak ne, jedná se o rozšířené vyhledávání. Proč to z něj není na první pohled poznat?
(4) Všechno je to dost do modra. Jiné barvy již nebyly k mání?
(5) Některé obrázky v jednom článku (Úřad práce) mají titulek,
- up_big
- people

jiné zas nikoliv.

(6) Již máte udělené ISSN, že na něj v patičce již máte připravenu rubriku?
(7) Jako student ČVUT mám poznámky k výpisu škol:
a) Proč je ve výpise Fakulta dopravní zmíněna dvakrát? Že sídlí na dvou adresách? To Fakulta strojní dokonce na třech a máš ji v seznamu jen jednou. Řiď se sídlem děkanátu, a ten je v Praze.
b) U ČVUT Ti chybí jedna fakulta. Sedmou fakultou ČVUT je Fakulta biomedicínského inženýrství.
Wolf
Profil *
Předně děkuji za vyčerpávající připomínky! Bereme je na vědomí.
(1) Maskot už kliká
(2) Rok jsem nepovažoval za tak důležité a aktuální sdělení, aby byl také tučně, ale pokud to vypadá blbě, tak to radši změním. S mezerami za tečkami se mi to zdá dost roztáhlé, ale budiž.
(3) Nevím, jak to udělat, aby to bylo hned od počátku patrné. (je tam alespoň popisek po najetí myši)
(4) Jsem na design a na barvi bohužel antitalent (a modra se mi moc nelíbí, ale nějak to tak vzniklo :-) ). Pokud ty stránky někdy něco vydělají, tak rozhodně investujeme do nějakého slušného vzhledu.
(5) Opraveno a sjednoceno. Vzniklo nedbalostí při vkládání článků. Příště si dáme pozor.
(6) Ve fázi přidělování
(7) Seznam škol byl asi nejnáročnější částí webu (sběr dat, …). Je v něm více jak čtyři sta položek, které se navíc mohou neustále měnit. Takže chybičky a nepřesnosti se mohou objevit.

Ještě jednou díky za reakci!
Manq
Profil
Wolf
Škoda, že tento, celkem nadějný web je celý v tabulkách.
Nox
Profil
a nemá nijak pohlednou vizuální stránku
minsky
Profil
pri pohledu na ten design se mi vybavi windows 3.11 :)
kdyz by se to zlepsilo po teto strance bylo by to super, obsahove se mi to libi, asi pridam i do oblibenych..
(poznamecka, menu je takove moc male a zapadle, zvyrazneni by mu pomohlo, a u clanku bych rad i videl datum.. )
Railbot
Profil
Jen drobný detail k nejnovějšímu článku - solovení "pane Novák" je buranské a neslušné, správně pane Nováku. Když už je to článěk o titulech na VŠ, tak je dobré, aby měl nějakou úroveň.
Mistr
Profil
Wolf
Seznam škol byl asi nejnáročnější částí webu (sběr dat, …)
Nechci zakrývat, že teď kopu za vlastní mančaft, ale mrkni na Firmy.cz. Nedávno jsme tam s koegou vysoké školy aktualizovali. Nešlo by to využít?
Wolf
Profil *
Díky všem za aktivitu!
Vidím, že budu muset opravdu najít co nejdřív někoho, kdo udělá pěkný moderní design.
V menu jsem trochu zvětšil font. Přidáno datum u článků.
Pan Navák byl opraven.
Firmy.cz - budeme se inspirovat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0