Autor Zpráva
dave777
Profil *
Ahoj. Je to zatím jen začátek, ale potřeboval bych radu, co zatím byste vy
změnily a jestli má cenu pokračovat.
Adresa webu: http://www.david-pertl.hostuju.cz/
Předem dík.
Manq
Profil
dave777
Což o to, vypadá to zajímavě. Rád si počkám, jak to bude pokračovat. Jestli tedy bude. ;-)
Jestli to nesprzníš, mohlo by to být pěkné.
aisukriimu
Profil
Moc sa mi paci pozadie, robil si sam abo je odniekadial stiahnute? ;) Zatial nie je moc co hodnotit, ale urcite by som nastavila textu padding. Co sa mi nepaci, je ta lista (alebo co to je) hned pod napisom "www.david-pertl.com". Chyba mi tam nejake logo a pismo by som pre text dala bezpatkovy. Patkovy je vhodnejsi pre nadpisy.... inak fajn. :)
dave777
Profil *
Děkuji. V té liště bude zobrazován title(takova navigace) ve style windows Tento Počítač:www.david-pertl.comgalerie.
Pattern jsem stáhl. Padding určitě nastavím. Logo případně udělám.
aisukriimu
Profil
Aha, ta ikonka mi mierne pripominala pc, ale nebola som si ista. :D Mozno keby bola vacsia abo nebola na sedom pozadi, by bola lepsie rozpoznatelna.
Honza22
Profil
Udělat pozadí webu jako vokno z Widlí Vista je supr nápad- závidím...
Ale je to celý nějak roztřesený, WV by měla působit jako sklo (...Příklad) nejvíc je to roztřesení vidět u toho nápisu www.david-pertl.com...
Honza22
Profil
Udělat pozadí webu jako vokno z Widlí Vista je supr nápad- závidím...
Ale je to celý nějak roztřesený, WV by měla působit jako sklo (...Příklad) nejvíc je to roztřesení vidět u toho nápisu www.david-pertl.com...

EDIT: Omlouvám se, kvůli pomalosti mýho netu sem to poslal 2*....
Mistr
Profil
dave777
www.david-pertl.com
Není vhodné se takhle vytasit s doménou v případě, že ji nemáš zaregistrovanou. Co mi brání abych Tě předběhl?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0