Autor Zpráva
banancz
Profil
co říkáte na návrh

současná stránka : http://www.banan.cz
návrh : http://b.lexia.cz/webdesign1_banan.jpg
Keilew
Profil
Ekvivalentní ke kvalitám hostingu a služeb...
Railbot
Profil
Opět trefa naprosto mimo.

Kde jsou nějaké barvy? Proč takový tmavý flek? Kulaté rohy, stíny...nic z toho není hezké. Hnusné formulářové prvky (chtěl bych vidět realizovaný ten select box).

Když už nám to tady předhazujete, sežeňte si taky jednou nějakého schopného grafika, jehož dílo se bude dát trošku pochválit.
Oleg
Profil
banancz

nezbyva nic jineho nez souhlasit s Keilew - chybi kreativita, web je tmavy, skoro neprehledny... design 90 let
Tomáš Hanus
Profil
ja souhlasim s Railbotem. Zase bych dal prednost soucasne verzi nez teto "verzi". Naprosto nezajimavy design.
quinux
Profil
banancz
To už je druhý grafický návrh, který vypadá jak kdyby ho dělal nějaký 15tiletý začátečník. Kde jsou ty profesionální služby tvého webstudia?
khuazyan
Profil
Mně se návrh líbí mnohem víc, než současná grafika. Je hezčí, přehlednější, tmavší. Jen bych z obou verzí vypustil ten hnusný velký rušící obrázek - jen znepřehledňuje celou stránku.
sTeeVe
Profil
Chybí jednoduchost, elegance, výrazný nápad.
Proč nevyužijete slova "banán"? Na to by se dalo vymyslet poměrně dost originálních designových nápadů.

Nelíbí se mi to. Toto by mě jako potenciálního zákazníka spíše odradilo.
neznámý
Profil *
správný doctype by měl vypadat takhle <!doctype html public "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN">
neznámý
Profil *
css do externího souboru
tiso
Profil
neznámý správný doctype by měl vypadat takhle <!doctype html public "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN">
To máš odkiaľ?
Dero
Profil
Modrý banán.

Nemůžu si pomoct, ale tohle barevné provedení vyžaduje nesmírnou dávku myšlenkové prázdnoty. Slyším banán, napadne mě sytě žlutá. Očekávám ji logicky i na webu; decentně vyvedenou v kombinaci s teplými barvami (oranžová, červená). Ideální grafika by konkrétně byla plošná (žádné pseudo-3D záhyby) se vkusně začleněnou ruční kresbou či vector artem (viz mnohá provedení portálu webmonkey).

Jednoduše si kopete vlastní hrob, když nerespektujete povšechné asociace většiny návštěvníků.
aisukriimu
Profil
Okrem toho chyba paticka.
Inpocasi
Profil
Pardon, ale je to strašné.
dracek
Profil
Inpocasi
Víc, než to.
kosmo
Profil *
Z diskuze mám chuť na banán ale z návrhu mi ta chuť hned přešla. Souhlas s Dero, z domény očekávám nádherný sytě žlutý banánek v nádherně jednoduchém plošném designu, mňam a pak možná si u Vás v té euforii (pokud bude načtení stránky dostatečně rychlé a nestačím si uvědomit kde jsem) vyberu i nějaký ten hosting. :-)
wreptile
Profil
Mně se to nelíbí, celé mi to přijde až moc futuristické...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0