Autor Zpráva
markéta
Profil
Především mi jde o to, jestli se návštěvník na webu neztratí,
stránka je dost obsáhlá a ráda bych věděla, jestli se vám navigace
zdá dostatečná.
Díky
http://manta.wz.cz
Anonymní
Profil *
reklamu dej dolu vypada to hrozne
none
Profil
blbne mi prihlasni
marketa
Profil *
S tou reklamou si moc nevim rady, když jí dám dolu, musí bejt na všech stránkách a to nechci..
marketa
Profil *
none: jaké přihlášení?
Kráťa
Profil
Mě se líbí, že to není přeplácané. Reklamu bych dal také dolů. Klidně na všechny stránky, není přeci problém dát na konec stránky, před body na střed:

<div style height: 150px>
nějakápatička, třeba pouze "Markéta 4/2005"
<div>

Nejen, že to při otevření nebude strašit hned na očích, ale když návštěvník uvidí to ukončení, tak už ani nebude mít důvod koukat ještě více dolů a když jo, bude tam reklamní proužek, zcela oddělaný od obsahu.
Teď mne ještě napadlo, udělat tu reklamu do fieldsetu s rámečkem a jako legend napsat:
Skvělý freehosting, pouze za tuto teklamu. :-)
marketa
Profil *
S tou reklamou je to fakt, dám jí dolů.
Kráťa
Profil
Bacha, nejdřív si to musíš na WZ nastavit a pak nahrát soubory znovu na web, jinak se tam ta reklama nevloží, nebude se jim zobrazovat a budou ti chtít zrušit stránky.
marketa
Profil *
Jasně,díky. Právě jsem to četla na webzdarma.cz
Ještě prosba, nemám možnost vyzkoušet to na větším rozlišení, můžete se na to někdo prosím prosím mrknout? Mám obavy že to bude na nějakých 1028 prťavý...
Acci
Profil
Na 1160x842px je to celkme normální
marketa
Profil *
Acci, díky
habendorf
Profil
1280x1024 taky v pohodě.
honzan
Profil *
jediny co me napada je ze kdyz se ni odrazi svetlo od monitoru tezko se ctou ty odkazy. neslo by je udelat o par stupnu svetlejsi pro vetsi kontrast? takto je prectu az po najeti a zcervenani...
fakt se mi to libi, super obsah, jen tak dal... vode zdar :)
markéta
Profil
Díky honzane, nad těma odkazama jsem taky přemýšlela, ale pak se mi zdály OK :-)))
zkusím to zesvětlit

mám ještě malej problém s tou reklamou....
když jí dám na všechny stránky dolů, vloží se mi i na ty části, který vkládám pomocí PHP, takže pak mám reklamu sice všude dole, ale na všech částech stránky, pokud je ta stránka složená :-(
Na webzdarma mi samozřejmě neporadili co s tím, jen mi odpověděli, že reklamu musím
vkládat podle pravidel... podle pravidel ale určitě není, mít tam reklamu 3x....

Nevíte někdo, jak to vyřešit? Teď můžu udělat to, že budu aktualizovat jen ty stránky, kam reklamu chci, ale když udělám někde ve vkládaném souboru změnu, tak se tam hned reklama nacpe...
Dá se nějak ta duplicita ošetřit?
LuKasMaGe
Profil *
mám rozlisení 1024 x 768 a monitor 17" a mel bych 2 výtky :
1) ty nadpisy tech odkazu sou modry a na modrym pozadí to skoro vubec nevidim :) ( a zdaji se mi takovy rozmazany ale .... :)

2)odkazy sou strasne prtavy a musim pouzivat hoover, abych vedelo co go :)

jinak stranka je cool a libi se mi :)

Nejsem zadny profik, ba naopak, jsem big amater :P a teprve na stredni skolu pudu :))

tady je muj odkaz na my stranky, ktery jeste dodelavam, ale v podstate se z toho stal muj konicek :))
www.jef-clan.wz.cz a prosím hlasuj do ankety :)) díky ti. :))
Kráťa
Profil
Já měl jednou problém s tou reklamou, jelikož se mi vkládala i do *php stránky, která mi potom nefungovala. Šlo o jednu z padesáti. Použil jsem fintu, soubor jsem přejmenoval z komentare.php na komentare.gif, nahrál na server a tam zpět přejmenoval na komentare.php.
Na WZ si můžeš dát do souboru takové to <!--reklama... a ono by se to mělo vložit pouze tam. Nefungovalo by v tvém případě toto?
marketa
Profil *
Kráťo, díky, zkusím to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0