Autor Zpráva
activer
Profil
dobry den,
rad bych vas poprosil o nazory na moji osobni prezentaci na adrese:
ondrejzverina.net
snazil jsem se vytvorit jednoduche a intuitivni stranky.
vase postrehy me zajimaji
diky
Taps
Profil
activer
1) celý web bych vystředil
2) chybí klikací hlavička
3) title zůstává stále stejný
4) já mám raději když se css načítá z externího souboru
activer
Profil
dobre pripominky, diky:)
az na vystredeni, ktere se mi nelibi, jsem to nejak dal dohromady ..zda v poradku?
dracek
Profil
Co takhle nějak odlišit odkazy od zbytku?
quinux
Profil
activer
Jak psal dracek - odlišot odkazy (a né jen barvou)
V galerii se mi nezobrazují detaily fotek (z tech prvních tří)
activer
Profil
ok a co navrhujete za zvyrazneni?

detaily opraveny...jak jsem s tim ted sachoval neslo to
aisukriimu
Profil
Podciarknutie. Ale nikam inam nez pod odkazy nie. ;)
minsky
Profil
activer
ok a co navrhujete za zvyrazneni?
no neco takoveho aby navstevnik poznal co je odkaz a co neni, mas odkazy "jen" tucne stejne jako nadpisy ci jine veci !
activer
Profil
on totiz ten seznam galerii je pod sebou a kdyz je to podtrhane je to k neprecteni.. ale prijde mi ze v galerii je uplne jasne na co se klika, a jediny dalsi odkaz je v kontaktech na odeslani vzkazu - a ten jsem vam teda podtrhnul;) co takhle?
quinux
Profil
activer
To co přijde jasné tobě, nemusí přijít jasné jinému. :)
Plaváček
Profil
activer

Pokud odkazy mají sloužit jako navigace, mělo by to být patrné a jednoznačně jasné. (přečti si třeba http://pristupnost.nawebu.cz/texty/pravidla-standardy.php?full#rule29 ).

Když se ti nelíbí podtržení, zkus třeba šipky u jednotlivých odkazů a případně dopřej celému bloku odkazů větší výšku řádku (line-height).

Nemůžu se ale zbavit pocitu, že na prezentaci pěkných fotografií je celý web slabý. Neustálé klikání Zpět mě frustrovalo. Proč nezkusíš třeba Lightbox? V tomto případě by měl smysl a web by se lépe ovládal.
activer
Profil
klikal jsi hodne na zpet i pres sipky vpravo/vlevo? achjo:/
lightbox je pecka, uznavam...ale neni blby omezit galerii jen pro lidi s povolenym js? (kazdopadne na to zacinam mit chut;) )

neslo by neco podobneho napsat jen pomoci css transparency a malou trochou php?
Plaváček
Profil
activer

S vypnutým Javascriptem se normálně otevře odkaz na fotografii. Nikoho neomezuješ.
tozi
Profil
Páči sa mi to,len by som podtrhol odkazy :)
minsky
Profil
ty odkazy v galeriich sou na sebe strasne nalepeny, navic nejde poznat ze jde o odkazy dokud na ne nenajedu, nekdo tu posilal link na najaky pravidla a stadardy, asi vetsina lidi rekne: podtrhat vsecky odkazy a nic jineho, (dalsi dalsi mozne efekty jsou veci vkusu) esi se to nejak prekryva staci zvetsit radkovani ;)
activer
Profil
ok, oddalim a podtrhnu..
poradte mi ale: jak mam v css zapnout podtrzeni odkazu a pritom mit odkazy v te horni nabidce bez podtrzeni? diky
Railbot
Profil
a {text-decoration:underline}
#nabidka a {text-decoration:none}
activer
Profil
diky, zacal jsem to uz delat podobne ale sloziteji...tyhle jednoduchy veci me nikdy nenapadnou:)
activer
Profil
tak je to tam..
udelal jsem vetsinu veci co jste mi tu poradili a libi se mi to mnohem vic,
opravdu vsem dekuji za rady
Tomass
Profil *
lightbox nedoporučuji. V opeře je trhaný, pomalý a často se u fotky ani nedojede ten efekt nájezdu z bílé.

jinak k webu nemám moc co říct. Líbí se mi málo, ale to je tím stylem.
activer
Profil
trosku jsem s tim lightboxem dneska experimentoval ale k nicemu to nevedlo..neslo ho jednoduse zakomponovat do webu a svym zpusobem se mi nezdal ani prakticky....o efektu ovsem nemuze byt rec.)

btw - tim stylem..?
aisukriimu
Profil
activer

Su rozne druhy lightboxov. Niektore len otvoria obrazok a mozes ho zavriet. V inych sa mozes sipkami pohybovat medzi jednotlivymi obrazkami.

Aky si mal problem so zakomponovanim do webu?
Tomass
Profil *
activer - ano, stylem. Je to na mě moc syrové a minimalistické. Ale je to čistě věc vkusu a ten máš. I když jiný než já. Takže se mi to nelíbí, ale respektuju to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0