Autor Zpráva
ja.chose
Profil *
Dobrý den
Dovoluji si vám představit návod,kakým lze vydělat peníze na internetu zcela bez jakéhokoliv vkladu,nebo větší pracovní zatíženosti.Především je i v mém zájmu,aby se vám vydělávat peníze tímto způsobem dařilo co nejvíce a proto vám mohu nabízet i rady a pomoc.Na těchto stránkách je podrobně rozepsán postup,kterým si zřídíte BEZPLATNĚ (jakož i vše ostatní)ůčet u Paypal.A pak už jen stačí začít vydělávat peníze!!!
Pozorně si přečtěte návod,kde jsem přiložil i pár obrázků,které vám dosti usnadní práci
Veškeré informace najdete na stránkách ...
Přeji příjemné vydělávání peněz

Moderátor: odkaz odstraněn anžto je to spam. Omlouvám se za zpoždění.
nightfish
Profil
- SPAM
- nedodržování základních typografických zásad
- nevalidní kód
- je to celé nepřehledné
kosmo
Profil *
Zakázat, pokutovat, obyčejný podvod. Mimochodem před lety jsem i já nasbíral několik set dolarů na obrazovce, nikdy mi to nikdo neproplatil. Jediné co má význam z obsahu stránek je účet u Paypal. Paypal využívám ale ne v souvislosti s pofidérními výdělky.
wreptile
Profil
Jedinný spolehlivý způsob jak si vydělat je pracovat. Celkově stránky jsou hrozné...
minsky
Profil
netprachyhnet uz ten nazev ve me vzbuzuje ne-li odpor tak neduveru, mozna to je neumyslna hrubka, mozna ne a slo o to aby se nazev rymoval nebo co, ale tohle by vymyslelo snad jen nejake male ditko, na seriozni web patri seriozni obsah!! (tento to dle meho soudu neni) kritizovat web nebudu pac sem ho s tim umyslem ja.chose nepridal

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0