Autor Zpráva
Majo
Profil *
Poprosim o zhodnotenie dizajnu, farieb, písma, obsahu, nápadu.
Ďakujem.

http://domacedrazby.ic.cz/
tiso
...hrozné prevedenie...
Majo
Profil *
Prečo? Mne išlo hlavne o obsahovú stránku a nápad.
tiso
Mne išlo hlavne o obsahovú stránku a nápad.
Skutočne?
Poprosim o zhodnotenie dizajnu, farieb, písma, obsahu, nápadu.
Dnes sa takto stránky nerobia!
Miloš
Dělat menu pomocí flashe je čuňárna nejvyššího řádu.
Klepnutím aktivujte a použijte ovládací prvek – a na každé stránce znova a znova…
Proč nemáš to menu dělané pomocí HTML/CSS?

Spousta blikajících nesmyslů jako obtížný hmyz.

<U>ZA OBSAH INZERÁTOV ZODPOVEDÁ ZADÁVATEĽ INZERÁTU!!!</U>
Podtrhávat cokoli jiného než odkaz – za to by měli každého, kdo něco takového spáchá, pověsit za uši do průvanu a naplivat na něj, aby to na něm zmrzlo.
Majo
Profil *
Dnes sa takto stránky nerobia!
Je to možné.ale udržať krok s tým, čo je práve "IN" sa tak ľahko nedá.Samozrejme je dôležitý dizajn, ale ide hlavne o to, aby boli tieto stránky prehľadné a aby sa v nich dokázalo zorientovať.Čiže farba, typ písma, veľkosť....
Majo
Profil *
Miloš: Ok, zmením menu.A to podtrhnutie zruším, to je to najmenej....idem sa povenovať tomu menu v CSS.
Taps
Majo
Grafická stránka webu je hodně špatná.
Nox
Je to možné.ale udržať krok s tým, čo je práve "IN" sa tak ľahko nedá.Samozrejme je dôležitý dizajn, ale ide hlavne o to, aby boli tieto stránky prehľadné a aby sa v nich dokázalo zorientovať.

Držet krok? Stránky by před 10lety možná ušly

Čiže farba, typ písma, veľkosť....
Neseriózněji stránky udělat snad nejde...všude jiný font, jiná barva - vesměs kombinace nejrůznějších
zářivých a křiklavých barev - velmi neseriózní, samá reklama, včetně grafické,
to počítadlo (když už tak blbě zakomponované), blueboardová anketa...je to hrozné

Opravdu promiň ale začít znova, hlavně - podívat se na jiné, kvalitní, stránky a inspirovat se
Zkoušet a zkoušet, jinak to nepůjde

Formulář je udělaný hrozně...proč vidím jen malý výřez?

Co stránka to jiné barvy

A nauč se CSS, bude ti to jen a jen ku prospěchu

Přeju hodně štěstí do příště
bouchyl
Majo
Poprosim o zhodnotenie dizajnu, farieb, písma, obsahu, nápadu

Design na mě působí amatérsky a ponuře. Žádná inovace, nic ... je to kus plechu

Ani v barvách jsi nepřinesl žádnou novinku (šeď proložená "pouťovými barvami").

Na stránce je až příliš druhů písma - nevypadá to pěkně.

Obsah je zřejmě dostačující, ale řešil bych to celé dynamicky - dražba pomocí blueboard formulářů na mě působí dost zvláštně, humorně a nedůvěryhodně :).

Co se týče nápadu, nic nového jsi nepřinesl. Aukční servery tu byly už dávno před tebou a design také není ani trochu originální. Je to spíš patlanina.

Když se podívám na kód, moc se mi to nelíbí :). Měl by sis kompletně oprášit znalosti XHTML a začít s CSS.
djlj
ide hlavne o to, aby boli tieto stránky prehľadné a aby sa v nich dokázalo zorientovať.
Ano, ale ani jedním tvé stránky nedisponují.
Sirius
Bejt tebou tak se taky nejdřív než (pokud, si na to vubec mas odvahu) zacnes ten web predelavat, tak mrknu na nějaké galerie dobrých webů (mozna se o tom uz nekdo zminil), například doporucuj moderniweb.cz
Sirius
Jo a taky chudáci ty lidi co si s tebouvyměnili ikony, když ani neumíš udělat odkaz... Se koukni kam to odkazuje..
Majo
Profil *
Ok, ok....prerobím a možno úplne zruším celý web.nápad nič moc, teda sa neoplatí na ňom pracovať.vďaka za rady.Majo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: