« 1 2 »
Autor Zpráva
sanchez
Profil
Díky moc za rady
1st page právě stahuji a ještě zkusím sehnat Macromedia Dreamweaver MX 2004 - do začátku ;-)
ronnie
Profil
Jeste bych te mel upozornit na jednu drobnost. Jak si stahnes 1st page - projed ho antivirovym programem, upozorni te, ze tam mas vir. Nedes se, neni to vir. Anivir. program to vyhodnoti jako vir, neni tomu tak. To, co oznaci jako vir pak smaz.
External
Profil *
Časem uvidíš, že míň grafiky znamená líp, naučíš se css pozicování a tyhle sračky už nebudeš dělat. Ale jako začátek dobrý. Snaž se o jednoduchost
sanchez
Profil
Díky.
S tou grafikou je to fakt. Už to docela poznávám.Až to předělám tak určitě něco uberu ;-)
llook
Profil
nevím jak se to píše
Většina lidí to píše WYSIWYG, ale jsou lidé, kteří píší WYSIWYNG (what you see is what you never get). ;)
sanchez
Profil
Poraďte prosím která verze vypadá lépe:

http://www.sanchez.wz.cz/Page271181.htm

nebo

http://www.sanchez.wz.cz/index_soubory/Page266.htm

Díky moc.

Ps: na té první chybí obrázky. O ty,ale nejde.Chci vědět co je přehlednější a příjemnější na čtení.
habendorf
Profil
Hlasuji pro tu první (271181)
sanchez
Profil
habendorf:
Děkuji za hlas.
Doufám,že sepřidají i jiní.
ronnie
Profil
urcite to prvni:)
bojars
Profil
Pridávam sa: č.1.

:-)
Libor
Profil *
Hezkej web. Nerad kritizuji. Ale jedna věc - na hlavní stránce se mi nezobrazil ten největší obrázek! Nevím, jestli není chyba u mne. Také ty obrázky se načítají dost dlouho, možná by to chtělo trochu zmenšit jejich velikost. Ale to je věc názoru. Stránky se mi líbí. Také jsem začínal na Frotpage, ale ten kód to dělá opravdu hroznej. Ale fungovalo to na hodně prohlížečích a pro začátečníka je to super. Pokud chceš tvořit dále, nauč se kód psát a bude to top. Jdi do toho.
Tomik
Profil
Nejlepší nástroj pro začátečníka je NOTEPAD, neručí ho žádné "složité" funkce jako u PSPadu, můj názor je učit se od začátku kód, je to docela těžký, ale pak se to vyplatí. Sám osobně používám PSPad a doporučuju.

Jinak stránky jsou celkem pěkný, ale šly by zlepšit ...
Tomik
Profil
První - jednoznačně
sanchez
Profil
Díky za názory. Zatím se to snažím vylepšit alespoň graficky a snažím se naučit něco z HTML,ale nevím nevím.Nějak mi to hlava nebere.
sanchez
Profil
Libor:
Mě se ten obrázek zobrazuje. Někdy(hlavně když je přetížený WZ) to,ale blbne.
sanchez
Profil
Ještě bych se chtěl zeptat jak moc pomalu se vám ty stránky načítají? Někdo mi říká,že je má načtené za pár sekund a někdo,že si u toho stihnul vypít kafe.Opravdu je to tak hrozné?
habendorf
Profil
ADSL 512: v podstatě okamžitě, nestihl bych ani malýho panáka :o)
sanchez
Profil
Tak už jsem stránky uprvil a rozšířil.Kdo si pamatujete jak vypadali předtím, tak mi prosím vás dejtě vědět jestli jsou teď lepší.Díky
Tomik
Profil
Jo teď je to mnohem lepší, jenom, by si mohl ještě upravit tu úvodní stránku (neodpovídá celkovému desingu stránky).
sanchez
Profil
Tomik:
Přemýšlím o tom, ale nic mě zatím nenapadlo.
Napadá tě něco? Mě jen změna té černé na tu zelenou co mam jako podklad na stránkách.
Tomik
Profil
Já osobně bych tu úplně 1. stránku vynechal a začal rovnou tou stránkou "Úvod" - obecně o chameleonech.
bojars
Profil
sanchez
Čo sa týka designu stránok je to už jasné. Len skús urobiť prvú (trebárs ten "Úvod") v čistom HTML kóde. Neboj sa toho, že to nebude na začiatku dokonalé... všetko sa časom vyvinie.
sanchez
Profil
Tomik
Ta první stránka tam je kvuli povinné reklamě. Pracuji,ale na její změně.
Tomik
Profil
Tak pokud vím, tak pravidla WZ udavají, že člověk nesmí mít stránku bez obsahu (rozcestník) jen kvůli reklamě.
hakifanatik
Profil *
Na začátečníka dobrý, jen bych na úvodní stránce ty odkazy v bublinách - nepodthával bych je a zarovnal na střed.
Hanz
Profil
Jsou fajn, jenom ve Firefoxu mi to nějak blbne :))
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com

Na začátečníka dobré! Barvy nervou oči a není jich tam moc, ani blikající obrázky nejsou nacpané všude, jak bývá u začátečníků zvykem. Esteticky slušné.
Tlačítka klidně nechat, to je to nejmenší. I tak všelijaká pozadí zabírají 300 kB.
Navigace je dobrá - vím, kam dál. Chtělo by to ale dopracovat kde zrovna jsem - nadpisy stránek neodpovídají odkazům v menu.
Z kódu mi vstaly vlasy hrůzou, ale funguje to i v Mozille. Word a FrontPage jsou nejhorší možnou variantou výroby webu.
Výborný WYSIWYG je obsažen v prohlížeči Mozilla, která má i českou mutaci a je zdarma. Není potřeba krást kládu jako Macromedia. Golden HTML sice WYSIWYG není, ale má mnoho nápověd, je česky a zadarmo. Později již zmíněný PSPad a TopLite, které jsou táké zdarma.
PetrK
Profil
Jestli se můžu přidat do diskuse, mě se ten web líbí, ať již co do obsahu tak i vzhledově, nemám rád když je něco přeplácené desítkami různých barev a to tento web není ani náhodou. A pokud bych se zajímal o chameleóny, najdu zde určitě všechno co bych hledal, nejsou zde žádné "matoucí" zbytečné odkazy ale orientuju se zde skvěle. Kod je sice šílený ale obyčejného návštěvníka který se chce dozvědět něco o daném tématu to nezajímá, důležité pro něj je že se stránka zobrazí jak má a aspoň mě se tedy zobrazuje bez problému...

Jasně že když se odborník podívá do kódu tak zírá, já jsem si ho zobrazil a i když nejsem odborník tak je mě jasné že tam jsou tuny zbytečného balastu. Taky jsem měl dělané stránky dlouho ve FP a to hlavně z toho důvodu že prostě čas je můj nepřítel takže jsem se snažil zuby nehty držet nějakého wysiwyg editoru protože to bylo pro mě jednodušší, rychlejší. Až jsem se jednou naštval a stáhnul jsem si PSPad, znalost kodu to sice vyžaduje, to je pravda, ale nemůžu si tenhle editor vynachválit. A i když přímo nevidíš to co děláš jako třeba v tom FP, tak ale máš tam náhled ve kterém se ti celá stránka zobrazí kdykoliv to potřebuješ, nevidím v tom žádný problém, no a ten prográmek je zdarma. Prakticky ze 100% je pro mě zdrojem informací http://jakpsatweb.cz/ , když náhodou něco nevím, zapomenu, tak sem mrknu a mám to vyřešeno :-)
kamilio
Profil *
Dreamweaver MX 2004 je dobrý, dá sa robiť WYSIWYG aj kód. K tomu Topstyle, a máš po starostiach.
sanchez
Profil
Koukám, že toto téma se opravdu rozjelo. Stránky se už několikrát změnily, ale i tak VŠEM MOC DĚKUJI ZA NÁZORY A RADY.
Definitivní změna se sice ještě chystá, ale už to myslím bude ke koukání.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0