Autor Zpráva
Hanz
Profil
No tak jen hodnoťte. Hlavně kód, za který "může" Acci :o)
link
Acci
Profil
No tak jen hodnoťte. Hlavně za který "může" Acci :o)
Všechno svedeš na mně :)) Já jsem zodpovědný pouze za kód HTML a CSS
Šlaha
Profil
Je tam dost pravopisných chyb, hlavně v Novinkách.
Zkusil bych podtrhávat odkazy.
Jinak dobrý, líbí se mi to.
Ještě: Přidejte do css line-height: 1,25 nebo nějak, líb se to čte.
Hanz
Profil
Šlaha
Stalo se.
habendorf
Profil
Hanz, Acci: Mě se to líbí moc, po všech stránkách. Jediné čeho jsem si všiml: máte tam třeba párkrát <br /> a <hr> - to vypadá jakoby jste se nějak nemohli dohodnout, jaký způsob zvolíte pro zápis nepárových tagů. Ale to samozřejmě ničemu nevadí vzhledem k použitému doctypu.
Fakt hezký, držím palce ať se to tam trochu rozjede.


Šlaha: Je tam dost pravopisných chyb ....... b se to čte :o)
Šlaha
Profil
habendorf: Aspoň je jasný, odkud vítr vane. O těchle chybách vim. Na stránkách se snažim psát spisovně, ale napíšu třeba hnet...
Hanz
Profil
habendorf
Už jsem to opravil. No doufám že všude.

Šlaha
Neříkám že bych to nechtěl psát správně, ale lidé tam stejně chodí pro obsah a né proto aby si užili toho jaká je čeština krásný jazyk. Mnohdy si ani nevšimnou chyb. A ještě. Jo a ony jsou hlavně v těch novinkách a to proto že je píši vždycky narychlo a nekontroluju je.
Hanz
Profil
žádné další připomínky?
mat
Profil
jen "drobnost" - na stránkách o flashi bych očekával nějaké nadupané flashové intro (samozřejmě s nějakou alternativou pro neflashaře a s možností "skip intro"...) - jinak, není moc co hodnotit - obsahu nerozumím, kód je phprs, vzhled je (skoro) základní phprs...

chtělo by to nějak oživit, rozpohybovat...
mat
Profil
aha, teď jsem ztam uviděl, že layout je v css, kdežto phprs je v tabulkách - tak proč to tedy nevypadá aspoň trošku jinak než phprs? divy se přeci jen nechají poskládat a obměnit trochu líp než tabulky...
Quart
Profil
Nechci moc kritizovat když tomu moc nerozumim :), ale to logo se mi nelibi. Udělal bych ho vyšší a neco jinyho nez jen napis s hoverem. A jak rikal mat, toho flashe tam opravdu moc neni na to, že jsou to stranky o flashi. Toť můj názor.
mat
Profil
ale na druhou stranu, autor vysvětluje laikům, jak na flash, a to je bohulibá činnost - jen by to chtělo přidat funkční ukázky, jeden příkald je víc než tisíc pouček...

a ještě jedna drobnost - mezi novinkami: "dnes jsme přidali...", "můžete nám psát..." - takhle si říkali králové, my král ten a ten, ty stránky píšeš ty, Hanzi, tak používej jednotné číslo, to množné působí (na někoho, třeba na mě zrovna) trošku směšně...
Hanz
Profil
mat
1) Ukázky jsou všude. Jsou nakonci. Nejsou jen u toho posledního článku (zdá se mi že by tam byly zbytečné).
2) Už je nepíšu sám
mat
Profil
Hanz

no vidíš, já viděl jen ten poslední článek... a k tomu kolektivu autorů, já tam vidím zatím podepsaného pod vším jenom tebe...:)
Spikee
Profil
mat
Ďalší autor ešte nenapísal žiaden článok :-) .
Ale už na tom pracuje...
Hanz
Profil
mat
Jo to je pravda. Ty články ještě nebyly vydány, ale mněl by tam mít už brzo článek Spikee.
Šlaha
Profil
Drobnost: Tento příklad si můžete stáhnout <a>zde</a>.
Lepší by bylo: <a>Stáhnout příklad</a>.
Hanz
Profil
Šlaha
No články, které již vyšly měnit nebudu, ale asi to tak vážně udělám.
Acci
Profil
aha, teď jsem ztam uviděl, že layout je v css, kdežto phprs je v tabulkách
No, on je to pouze layout z tabulek převedený do CSS
mat
Profil
Acci

to je ale docela nevděčná práce ne, převádět phprs z tabulek do css?
Acci
Profil
to je ale docela nevděčná práce ne, převádět phprs z tabulek do css?
Zase tak složité to není, jak by se mohlo zdát. Sice někde tabulky musely zůstat (musel bych upravit systém), ale jinak jde jen o úpravu šablony
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0