Autor Zpráva
dave777
Profil *
Ahoj!
Tak jsem tu zpět, nyní jsem to už naplnil nějakým obsahem. Doufám, že se vám to
bude líbit:-).
http://www.david-pertl.hostuju.cz/moje-vista.jpg
Nox
Profil
Mě se to moc líbí...ikdyž to písmo co nebude obrázkem nevyhlazuj
(antialiasing:none), takto to v prohlížeči vypadat nebude

Ale jinak supr
Tomass
Profil *
chlupaté rohy nelíbí, jinak pokud ta grafika nebude mít 300kB, tak může být.
Aleš Janda
Profil
Pěkný ;-) Uvidíme, jak se stránka bude chovat na změnu velikosti, tj. roztažení atd. nebo na různé délky stránek.

ikdyž to písmo co nebude obrázkem nevyhlazuj (antialiasing:none), takto to v prohlížeči vypadat nebude

Proč by nemělo? V XP i Vistách je standardně antialiasing zapnutý (pravda, v XP nějak zvláštně pro malé velikosti některých písem), lidé s ostatními OS to mají standardně také nebo to umějí zapnout. A lidi, kteří ani nevědí, co je to vyhlazené písmo, to zase vůbec neřeší ;-)

Jo a ty rohy jsou opravdu podivné..
Mistr
Profil
dave777
(1) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Čtenáře to může mást.
(2) Text ještě budeš možná měnit, přesto si dovolím poznámku. K úvaze dávám spojení K programování www stránek používám HTML, CSS (...). Nebylo by vhodnější místo "programování" užít například "tvorbu"? Jinak se občas vyskytují překlepy typu iformační či webowých. Dále Ti přebývá čárka ve větě Od malička jsem byl veden ke sportování a to ve mně zůstalo i nadále.
(3) Ty ses vážně narodil 15. června jako já? :-)
dave777
Profil *
Děkuji za upozornění. S textem si určitě ještě pohraji.Napsal jsem programování jen proto, že už před tím jsem napsal tvorba webových stránek a nechtěl jsem se opakovat.
Vážně jsem se tenoto den narodil. Až nastane tento slavný den, určitě ti popřeji :-).
Měsíček
Profil
Jak máš ty jednotlivé položky v menu tak je o pár pixelů zvěč a ta lišta na hoře s tou ikonkou PC v rohu to taky není ideál, ale jinak je to dobré :-) Ještě se podívám na kód ..
Měsíček
Profil
Vlastně nepodívám byl to jen obrázek :-(
dracek
Profil
Nelíbí.

Je to takové moc přeumělkované, to modrý písmo na bílým pozadí na modro-jakámsi pozadí se čte pěkně blbě. Stít ze všech stran toho obdélníku je nelogický.

Taky ty nadpisy jsou nepěkné. to "podtržení" je moc blízko tomu textu.

A máš licenci na Vistí ikonky? ;)
dave777
Profil *
Děkuji. V té liště bude zobrazován title(takova navigace) ve style windows Tento Počítač:www.david-pertl.comgalerie. To jsem tam zapomněl přidat.
dave777
Profil *
Už je to v kódu. Ještě jsem k tomu přidal změnu pozadí. Ta stránka přizpusobení
je provizorní, neberte ji vážně.:)
http://www.david-pertl.hostuju.cz
dracek
Profil
Nejvíce se mi to líbí s pozadím "tráva". Pak se to dá číst.

A sem tam jsou nějaké chyby (mě tedy praštil do frňáku tahle iformační).

V tom pošahaném IE (verze 6.0.2900.2180) ti trošičku (hodně) blbne pozadí. No podívej se sám.
Keilew
Profil
Nemyslím si, že by se design Visty nějak povedl. Spíš naopak. Hlavně to menu je dost humpolácké... Pokud jsi ho chtěl kopírovat, tak se ti to asi povedlo...
dave777
Profil *
Díky za upozornění. Je to teď uz v pořádku? Mám Visty a tam jde IE6 nainstalovat jen přes Virtual PC a to se mi nechce. Tak jsem si stáhl Avant a Maxthon, které mají jádro IE. Tam je to teď dobré, jak je to u tebe :-)?
Aleš Janda
Profil
V IE6 už je to dobré.

Nicméně:
1) Rohy jsou pořád takové oštěchtané
2) Okno má fixní velikost :-( Moc se mi to nelíbí, nemělo by se to roztahovat? Neměl by to být takový problém a bylo by to myslím o dost použitelnější.
3) Hover efekt toho menu má taky takové divné rohy

> Tak jsem si stáhl Avant a Maxthon, které mají jádro IE.
Já myslel, že tyhle programy nemají v sobě to jádro šestky, ale prostě vezmou to systémové (tj. na Vistách IE7).
dave777
Profil *
To Aleš Janda:
S tím bohužel nemám zkušenosti. Taky bych bral radši, kdyby se ta stránka roztahovala, ale je to nemožné(podle mě), protože jsou tam průhledné rámečky na bocích.
Atomix
Profil *
Malý detajl: c:/www.david-petrl.hostuj.cz/bla bla bla
Nepříjde ti to trapné? Mě jo. Už jen to že to začíná tim ceckem....
Ale to je subjektivní názor.
dave777
Profil *
Nevidím to jako trapné, ale jako zajímavý nápad, který odpovídá stylu stránek.
Ale to je taky subjektivní názor.
Honza22
Profil
Já bych tam možná napsal http:// bylo by to takové klasičtější, ale to c:// je taky zajímavý, ale moc odpoutá pozornost.
Jak sem psal už o pouze grafické verzi - je to SUPR nápad, a moc ti ho závidim ;) a zpracování je taky profi...
dave777
Profil *
Děkuji moc :-).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0