Autor Zpráva
daddyy
Profil
http://kalby.humlak.cz/larry/


prosim omluvte nedostatecnou fotogalerii po levych stranach divu. a nevyplnene text a pokud je tak omluvte swedstinu :-)
snazil jsme se aby web byl jednoduchy, prehledny, ne nijak narocny.
aisukriimu
Profil
Ked napises "home home home" tak ta stranka vyzera uplne inak ako keby tam bol normal text. To potom celkovy dojem klesa. :)

Skus tento generator lorem ipsum textu.
daddyy
Profil
aisukriimu:
Ked napises "home home home" tak ta stranka vyzera uplne inak ako keby tam bol normal text. To potom celkovy dojem klesa. :)

Skus tento generator lorem ipsum textu.


ok zkusil jsme to, jeste jsme udelal pro odkaz v centralnim mainu zvyraznit podtrzenim
aisukriimu
Profil
Teraz je to lepsie a mozem to skusit nejako zhodnotit.

Tak za prve, ten kontrast bieleho textu na ciernom pozadi nie je dobry. Bielu mozes nechat v menu, v paticke apod., ale v hlavnom texte sa mi to nezda dobre.

Chvilku som rozmyslala nad tymi novinkami, a projektami tesne nad patickou. Z takehoto navrhu moc nie je vidiet ako to zamyslas urobit. Bude tam v stplceku par riadkovy text + maly obrazok? Abo inak?

Tiez by ma zaujimalo co bude namiesto "podpisu stranok". :)

Menu mi prijde trosku nevyrazne. Mozno o trosku vacsie pismo? Zvyraznenie na ktorej stranke sa prave nachadzam tiez nie je zle.

Co sa tyka toho textu, tak by sa mozno hodil vacsi padding-top (ak je nejaky). Ale to je len vec nazoru.

Ten posuvnik v projektoch....to myslis vazne? Nezadavala by som tomu telu stranky a zoznamu projektov pevnu vysku.

Dalej v zozname projektov by som dala line-height aspon 140%. Ak nie viac. Takto je to na seba moc nalepene.

Na stranke "produkty" a "prace" mas ine odrazky v zozname ako v "projektoch". Zamer?

Obrazky predpokladam nie su konecne, ale tiez by som im dala padding-top. (A to vacsi ako textu.)

Inak co sa tyka formatovania textu si to pekne odflakol. :) Napr. pri tych produktoch by potestil mensi popis a pripadne obrazok. Nemas tam pouzite ziadne nadpisy, zvyraznenie doleziteho textu apod. Pri projektoch by par slovny popis tiez nebol zly.

Tak fajn, necham nieco este pre ostatnych. :D Len by ma este zaujimalo ako sa lisi "praca" od "produktov"? Bude to ponuka prace?

Ako si povedal je to jednoduche. Je to vec nazoru, ale nejaky vyrazny napad by nezaskodil.
aisukriimu
Profil
Jo a este si daj pozor, aby <title> nebol na kazdej stranke rovnaky. ;)
daddyy
Profil
aisukriimu
Chvilku som rozmyslala nad tymi novinkami, a projektami tesne nad patickou......
Pokusil jsem se o ukazku u tech novinek pokud si to takto myslela
"podpisu stranok"
copyright :-)
Menu mi prijde trosku nevyrazne.
pokusil jsem se o to zvyraznit :-)
Ten posuvnik
bohuzel ano...
line-height ...., odrazky
ano dal jsem to tam je to lepsi
styly
style jsem trosku udelal jako nadpisy - jinak si myslim ze to je zbyetecne (i kdyz kdo vi
aisukriimu
Profil
daddyy

Pokusil jsem se o ukazku u tech novinek pokud si to takto myslela
Ja som to nijak nemyslela. Len som sa pytala. Ale takto by tie novinky a projekty mohli byt pekne.


bohuzel ano...
??? Tato reakcia ma prekvapila. :D Nie som ziadny odbornik, ale toho posuvniku sa da velmi lahko zbavit. Inak, vsimla som si tie posuvniky tykajuce sa celeho okna. To ma tiez zarazilo. :) V CSS subore si v body nastav "overflow: auto;" .

Este co sa tyka tych nadpisov. Ten nadpis najnizsej urovne je priblizne taky velky ako text. To sa mi nezda good. Btw skus pouzit patkove pismo do nadpisov, niekedy je to pekne. ;P

Kod som ti vobec nepozerala, do toho sa moc starat nebudem a necham to niekomu skusenejsiemu. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0