Autor Zpráva
Venca V
Profil
Zdravím, chtěl bych vás požádat o vaše názory a připomínky ke grafickému návrhu stránek truhlářství. Děkuji, Venca V.
http://navrhy.pillowfight.cz/truhlarstvi.png
Sirius
Profil
Docela hezký. Osobně mi vadí ten červený rámeček a taky to menu na mě působí divně.. A to s tím a nevím čeho ještě myslíš vážně? xD
Venca V
Profil
Sirius - dík za názor:-) to samozřejmě vážně nemyslím, ale ještě se musím se zákazníkem dohodnout na obsahu, včetně motta v logu a podobných věcech:-)
Martin Tiršel
Profil
Na tapetu by som bud pouzil iny vzor alebo viacej splyvajucu farbu vzorky, pretoze prilis bije do oci. Mozno by som skusil aj zmenit farbu pozadia namiesto ruzovej, mozno by to vyzeralo lepsie. Osobne sa mi velmi nepacia menu, ktore su takto velke a ten ornamt v menu posobi trocha rozmazane, akoby bol o 50% zvacsany z originalneho obrazku. Ale inak je to celkom v pohode navrh.
Venca V
Profil
Udělal jsem druhou verzi, prosím vás tímto o připomínky k ní. Změnil jsem hlavně menu, hlavičku a trochu jsem si pohrál s patičkou.
http://navrhy.pillowfight.cz/truhlarstvi2.png
Díky.
aisukriimu
Profil
Druhy navrh sa mi paci viac. Len ta spinka vyzera nejak divne - chyba jej tien.

K tomu menu. Toto sa mi ako celok paci viac, lepsie zapada do stranky, ale najlepsie to nie je. Mozno moc kriklave, ale cervena sa podla mna do toho menu hodi. Btw to prezvitne je lepiaca paska alebo tah stetcom? A nepaci sa mi, ze to pismo je hrube. Ostatne je pekne. :)
Martin Tiršel
Profil
Nove menu sa mi paci, len to chce mozno este trochu poladit farby. Ako pise aisulriimu, u tej spinky by to chcelo tien, mozno este tie pruhovane pozadia by som malinko znizil opacity, ale inak je to celkom dobre.
MartinTulinger
Profil *
Podle mě to prostě moc nesedí k obsahu stránek.. co takhle zkusit nějaké pozadí ala dřevo apod. ? Něco co by dalo jasně vědět co na tom webu návštěvník najde.
Muros
Profil *
ako web stolarstva sa mi vobec nepaci - je to detska grafika na skolsku stranke nie pre firmu ktora ma oslovit zakaznika
prepracuj vsetko odznova farby, menu, grafiku,

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0