Autor Zpráva
Sirius
Profil
Dobrý den,
předkládám vám ke zhodnocení návrh designu webu pro firmu, která působí v oblasti úklidu.
Prosím šetřete mě je to můj první návrh pro někoho jiného než pro sebe samotného :) Snažil jsem se to neodbýt, ale jak říkám.. Stojím o každou vaši připomínku.

http://wowfansite.clanweb.cz/design.jpg

Omluvte prosím kvalitu obrázku, ale musel jsem narychlo udělat nějakou úpravu bez Photoshopu, pouze v Malování a to bohužel neumí úkladat v lepší kvalitě.. Na pozadí rozhodně nemají být takovéto útvary ale jednopixelové tmavě šedé čáry vzdálené od sebe 2px a měli by být směrem z levého spodního rohu do pravého horního..

Předem vám děkuji
tiso
Profil
Firma s 1000 pacovníkmi potrebuje design od firmy ktorá vie čo robí, nie od 14-ročného začiatočníka. Hoci to nie je úplne zlé, len to evokuje niečo iné ako upratovaciu firmu...
Sirius
Profil
Hmm toho jsem se právě bál.. Říkám je to jenom pokus, poraďte pls co se na tom dá vylepšit..
Sirius
Profil
Jen pro představu tohle je stávající web http://www.cdvcz.com/cz/index.html .. Tak co vypadá lépe? No a myslím si že ani jeden design nevypovídá o zaměření firmy.. Taky jsem se chtěl zeptat co bych měl upravit aby to o tom zaměření vypovíalo a přitom to bylo seriozní..
Tomass
Profil *
mně se tam nelíbí ten šedošedý gradient a ten stín pod logem, ale jinak s tím problém nemám. tiso asi dneska vstával levou nohou napřed.
Tomass
Profil *
Aha, tak jinak :)
Stávajícím webem jsem se nechtěl nechat ovlivnit, ale když jsem pak kliknul, tak vidím, že to, co by se mi na nové verzi při troše dobré vůle líbilo, není tvoje práce, ale původní vzhled :)

Omlouvám se oběma :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0