Autor Zpráva
bouchyl
Profil
Zdravím. Byl bych rád, kdyby se pár oček podívalo na design stránek mé třídy, který jsem dnes vyprodukoval. Je to jen úvodní stránka. Obal ... oplatek, který musím dynamicky naplnit polevou (doprogramovat fotogalerii a redakční systém). Snažil jsem se, aby se vzhled podobal designu blogu.

adresa: http://www.ceckogympl.net/nove/
bouchyl
Profil
Díky všem za ochotu ... v tom případě beru, že mé stránky jsou dokonalé ;-).
Chamurappi
Profil
Reaguji na bouchyla:
Designem myslíš vzhled? Vypadá to poněkud tuctově. Koukat se na to dá, číst se z toho dá. Fotky v hlavičce se mi moc nelíbí — jsou divně ozářené, divně zubaté a divně ořízlé.
Ke kódu se můžeme také vyjadřovat?
bouchyl
Profil
Designem myslíš vzhled
Pro mě za mě...

Vypadá to poněkud tuctově
Nemám ambice stát se věhlasným webdesignerem. Znám své schopnosti, takže asi tak

Ke kódu se můžeme také vyjadřovat?
Jen do toho...
Mistr
Profil
bouchyl
(1) Nápis kdysi dávno je prakticky nečitelný. Náhodou jsem si ho všiml.
(2) Horizontální měnu se mi zdá příliš "laciné". Co to změnit na nějaká tlačítka apod.
(3) Vertikální menu není moc kontrastní.
anonym
Profil *
Moc moc pěkné, zdrojový kód velice přehledný a XHTML Strict validní za což musím pochválit. Vytknu snad jen patičku. "Made by Já", to mi připadá minimálně dětinské. Já bych tam určitě nedával :). Nic méně svou pointu to má. No možná toho vytknu více .. sprostá slůvka v komentářích .. čeština by měla být "validní" také ;). A v IE poněkud blbne hover u Menu. Takže shrnu.

- Komentáře ve zdrojovém kódu
- Patička
- Hover v IE

Na druhou stranu také musím pochválit.

+ XHTML validita
+ Na první pohled příjemný a přehledný desing
+ Přehlednost ve zdrojovém kódu

Tokto bych zakončil svůj názor :). Děkuji za připomínky od kolegů.
Chamurappi
Profil
Reaguji na anonyma:
zdrojový kód velice přehledný a XHTML Strict validní za což musím pochválit
Opravdu? Jakým parserem se má rozebírat zdroj typu „text/html“? Já bych (stejně jako prohlížeče) řekl, že HTML parserem, nikoliv XML.
Dethlev
Profil *
Myslím že je to lehce nadprůměrná práce, co se týče webu tohoto druhu.
anonym
Profil *
To Chamurappi

Omlouvám se, máš pravdu. Validátor z W3C, který používám já říká že je validní .. je to zvláštní.

- Můj validátor.
anonym
Profil *
Odkaz nefunguje, přikládám odkaz pouze na validátor.

- Můj validátor
Eltars
Profil *
K tomu <!--neb je IE **** --> bych se radši nevyjadřoval. Já mám IE 7 a jsem spokojený. Jelikož jsem tak webmaster tak jsem kvůli pár strnkám zanevřel na Firefox a Operu. Nejvíc mě naštvalo to, že když si ségra u sebe zvolila Mozillu jako výchozí, tak u mě nešel spustit IE.
Aldred
Profil
<OT>
Chamurappi
chjo, zazni slovo "validni", "validita" a podobne a na tebe to okazmite pusobi magnetickym ucinkem.
</OT>
K webu:
Web se mi docela libi tak celkove, na tridni stranky plne dostacujici, akorat se mi nelibi ta "vyblita" cervena v hlavicce a ty fotky tam taky vypadaji divne ve spojeni s polopruhlednym nadpiskem "kdysi davno". Navic sou dost zubaty
XHTML kod je v poradku, s CSS je to horsi, velikosti pisem definuj v procentech nebo jinych relativnich jednotkach viz http://www.jakpsatweb.cz/css/css-jednotky.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0