Autor Zpráva
banancz
Profil
prosím o kritiku projektu http://www.lexia.cz/
Flip
Profil
to je jako hotové? přijde mi to jako polotovar... všude přítomné čáry v pozadí mě moc nesedí, stíny kolem těla tak nejsou moc elegantní ... neslané nemastné, chybí tam smysl pro detail...
sTeeVe
Profil
Sladěnost barev špatná, kontrast textu v hlavičce také nic moc.
S optimalizací si také hlavu nikdo nelámal - velikost obrázku na pozadí 105,8 KB, nic moc.
Interní css snad také nebude ve finálním provedení.
V kódu jsou chyby, které mi vytáhl tučně i firefox...
Design mi nepřijde vůbec poutavý, ba právě naopak.

Nelíbí se mi to.
banancz
Profil
díky za názory, většinou, nebo spíše nikdo z kritků tady neudělá nic lepšího, ale i tak děkuji :-)
aisukriimu
Profil
banancz

nikdo z kritků tady neudělá nic lepšího
To myslis vazne? :) Mne sa zda, ze docela ano. Prave ti co ti to kritizovali maju pekne prace. Posobis na mna ako clovek, co si neprisiel vypocut kritiku, ale pochvalu. Ale tu si musi clovek zasluzit.
banancz
Profil
mrknul jsem se na stránky, kritiků, dle mého názoru stále produkujeme zajimavější weby :-)

btw. od kritku zdejších jsem dostal dva návrhy na nový banan, jeden větší výblitek než druhý
banancz
Profil
ale toto není tématem, ptal jsem se na www.lexia.cz

budu rád za všechny další připomínky
aisukriimu
Profil
Je rozdiel medzi zaujimavym a peknym/vkusnym/pouzitelnym/atd... A hadzanie vsetkych do jedneho vreca, tiez nie je naj napad. :) Ale mas pravdu, toto nie je tematom, tak to necham tak.
aisukriimu
Profil
Btw po takej reakcii ti to asi vela ludi hodnotit nebude. Zhadzovat kritikov nie je dobre, ked od nich nieco chces. :P Mal by si im byt vdacny.
Flip
Profil
banancz
no coment, tohle může naspat leda velký pán kaluža... raději se věnuj hostingům a webdesign přenech jiným jedincům, pokud se ti zdá můj web vyblitek, tak je to pouze tvůj osobní názor, neberu ti ho... pokud si ale matně vzpomínám vlákno si založil ty s názorem na stránku, já slušně zkritizoval... jen to svědčí o výši tvého IQ a hladiny slušného chování v tvé krvi...

nedávno jsem četl na batohu nějakého týpka v metru... Je těžké se stát d e b i l e m, jelikož konkurence je vysoká ;) blahopřeji ...
krystian
Profil *
stranka me prijde povedena, libi se mi

nevim co proti ni mate :-)
marian.d
Profil *
Asi je to tim, ze zde prispiva clen banan.cz avsak www.lexia.cz mi osobne prijde hodne povedena, dival jsem se i na stranky obou kritiku, generuji prumerne az podrumerne prace, sice s hezkym xhtml kodem. Ten na lexii trosku postradam, avsak graficky je na tom mnohem povedeji, nez prace obou zdejsich kritiku. Klienta vetsinou zaujme grafika, jeste jsem nevidel nikoho z beznych uzivatelu aby studoval validnost kodu :-)
Flip
Profil
:D vsázím boty, že tady Radovan nahnal dva unregistred kamarády xD
sTeeVe
Profil
marian.d:
Ptal se Vás někdo na úroveň mé potažmo Flipovy práce?
Buďte tak hodný/hodní (+ banan.cz) a vezměte mou kritiku takovou jaká je a nešťourejte se v cizích věcech, za to, že neunesete kritiku já nemohu.
Dero
Profil
Vlákno zamykám.

Pánům Kalužovi (banancz), Kalužovi (krystian; IP odpovídá dřívějšímu záznamu R. Kaluži) i pravděpodobnému Kalužovi (marian.d; připojen přes anonymní proxy) doporučuji držet se pravidel slušného chování. Pokud nesnesete kritiku, nenechávejte si své práce kritizovat. Návrh je špatný především proto, že není použitelný. Zajímavost či nezajímavost samotného grafického designu je v tomto případě irelevantní.

Snad mi zdejší osazenstvo dovolí jednu čistě osobní poznámku; nikoliv z pozice moderátora tohoto fóra - pro mě jste nesmírně směšná postavička, Radovane.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0