Autor Zpráva
dspanhel
Profil
Spustil jsem nový velmi jednoduchý web - Poslat SMS zdarma. Princip fungování tohoto typu webů určitě není třeba vysvětlovat:-)
Máte nějaké tipy ke grafice, kódování, obsahu, integraci AdSense?
PS: Nepište mi prosím, že je to jeden z mnoha, to vím sám velmi dobře;-)
Nox
Profil
V Opeře se mi okno s Vodafonem nezobrazuje celý, ale jinak se mi to líbí
Flip
Profil
trochu mě zklamala sekce T-Mobile... když to nejde, tak nevím proč jste ji zahrnovali...jinak intuitivní ovládaní, jednoduchý design tomu dává smysl a proto dávám palec nahoru ;) jen bych na úvodní stránce udělal ty boxy jednotlivých operátorů celo klikací ;)
dspanhel
Profil
Nox Myslíš tím, že není vidět celá stránka Vodafone? To ani nebyl záměr (není ani v MSIE a FF). Každopádně díky za upozornění.
dspanhel
Profil
Flip S tím T-Mobile to byl trochu pech. Až donedávna fungovala služba Callwave, která umožňovala poslat SMS zdarma i do českých sítí - do této sekce jsem počítal s jejím popisem. Když jsem však včera připravoval obsah, tak jsem zjistil, že již není bezplatná - špatné načasování:-( Každopádně, poslat SMS zdarma na T-Mobile jde alespoň z T-Zones, které jsou na dané stránce zmíněny.
Díky za tip o celoklikacím boxu, určitě to zvážím a myslím, že to tam s největší pravděpodobností implementujeme.
klingon
Profil *
Moc pěkný moderně udělaný web, líbí se mi to i samotný nápad dát všechny operátory na jedno místo.
dspanhel
Profil
klingon Díky za pochvalu:-)
dracek
Profil
Já osobně bych ocenil, kdyby to nefungovalo na základě načtení stránek těch operátorů. Kupříkladu na O2 by určitě šlo vyrobit nějakou nadstavbu. (S OCR potvrzení, aby to nikdo nemusel opisovat.)
dspanhel
Profil
dracek Jít by to šlo, ale je otázkou, jaká by byla životnost takto fungující služby při vyšší návštěvnosti. Nemyslím si totiž, že by se to operátorům líbilo. Každopádně díky za názor.
aisukriimu
Profil
Jaj, skoda, ze ja ako slovacka to nemozem vyuzivat. :)
dspanhel
Profil
aisukriimu Bohužel, jedině že bys chtěla posílat sms zdarma do Česka;-) Provozuje v SK vůbec nějaký operátor bezplatnou SMS bránu - bez registrace?
aisukriimu
Profil
Vlastne mas pravdu. Vlastne sa mi to bude dost hodit. :D Ani ma to nenapadlo, pretoze som neni zvyknuta mu pisat sms. Tak dik. :D
Btw, to netusim ci to u nas niekto prevadzkuje. Doteraz som nic take nenasla - avsak nehladala som. :)

P.S.: Uz si to ukladam do zaloziek. :P
aisukriimu
Profil
Jo a teraz som si vsimla par veci. Text "Použití Vodafone SMS brány" je useknuty. Taktiez mi vadi to policko, kam sa pisu spravy pre vodafone. Je sice velke, ale nezalamuje sa to v nom. Osobne by ma potesilo, keby som nemusela scrollovat, ale videla som tu spravu celu. :)
dracek
Profil
dspanhel
No, žijeme v Kocourkově (http://uncyclopedia.org/wiki/Czech_Republic), takže asi velmi krátkou.
Já osobně bych spíš viděl problém v rychlosti. V php by to bylo takřka nemožné. A nevím, jestli by to byl někdo ochotná psát v C/C++ :)
dspanhel
Profil
aisukriimu Jak to myslíš, text "Použití Vodafone SMS brány" je useknutý? Na které stránce? To, jestli musíš nebo nemusíš scrollovat, abys viděla sms zprávu celou, neovlivním, záleží na délce zprávy.
dspanhel
Profil
dracek Jak to myslíš, problém v rychlosti? Taktéž nechápu ani tu část o PHP a C++:-(
Honza22
Profil
Když si vyberete třeba O2 a pak chcete přepnout na Oskara, tak musíte kliknout jenom na txt, chtělo by to klikací celou záložku....
Trochu dlouhý title (Poslat SMS zdarma na O2, T-Mobile, Vofafone - www.esemeska.cz)
PS.: Hezký - v jednoduchosti je krása = CTRL+D ;)
EDIT: Oskar rozuměj Vodafone ;)
dspanhel
Profil
Honza22 Díky za tipy, tu aktivní celou záložku rozhodně zvážím.
Vím, že spousta lidí používá stále název Oskar - proto je o něm zmínka i na úvodní stránce - síla zvyku:-)
aisukriimu
Profil
Urobila som screenshot, pretoze ta URL sa mi nejak nepozdavala. :) Skus si precitat cele "Zakladne podmienky". Mne to moc nejde...
Mistr
Profil
dspanhel
Dávám k úvaze: osobně bych smajlíky odděloval mezerami. Ovšem, jak píši, nechávám to na Tvém uvážení.
dspanhel
Profil
aisukriimu Díky za screenshot, už to vidím. Cílem není, aby se ti zobrazoval celý web Vodafone, prostor je připraven tak, aby byly vidět všechny informace potřebné pro odeslání SMS.
dspanhel
Profil
Mistr Můj názor je takový, že smajlík je něco jako interpunkční znaménko, proto neodděluju (ani na tomhle webu). Podle mne záleží na každém, co si zvolí, ještě jsem nepoznal nikoho, kdo by byl pohoršen tím, že před smajlíkem není mezera:-) Každopádně díky za názor.
Tomáš Hanus
Profil
dspanhel
Ahoj, opravdu výborná věc, narazil jsem ale na formuláři Doporučte nás na "samochválu" :D
http://www.esemeska.cz/doporucte-nas/

Ale jinak pěkné a dobře se v tom orientuje ;)
dspanhel
Profil
Tomáš Hanus Díky za upozornění, chybička se skutečně vloudila, samochvála nebyla záměrná:-) Opravím. Stejně tak na této stránce ještě chybí ikonka, která se teprve připravuje.
kvok
Profil *
Možná by fungovala SMS brána z http://agentsms.com
dspanhel
Profil
kvok Píše mi to, že v ČR není služba dostupná.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0