Autor Zpráva
Pavel Szalbot
Profil *
Budu rád za názory na shop Blackcomb.cz. Líbí se vám? Je navigace srozumitelná? Našli jste informace, které byste u shopu čekali? Za podněty děkuji.
Taps
Profil
Pavel Szalbot
chybí klikací logo
hansk
Profil
Menu mi připadá celkem jednoduché, ale přehledné moc není.. chtělo by to nějakým způsobem vylepšit, trošku oddělit výrobky od značek, a možná bych dal i větší
line-height


Opravdu si myslíte, že návštěvníka eshopu zajímá že máte nový design? Ne. Takže novinky bych úplně oddělal a ta flashová animace tam taky vůbec nesedí.

Jednotlivé zboží bych dal do nějákých rámečků a více bych si s tím pohrál, protože takhle to hodně splívá a na první pohled nevím k jakému zboží vlastně cena patří.

Web není špatný, ale připadá mi nedotažený dokonce.
Pavel Szalbot
Profil *
Taps: logo klikací je, akorát se nezobrazovala v IE ruka - napravil jsem to
Pavel Szalbot
Profil *
hansk:

line-height jsem o něco zvětšil a je to asi opravdu lepší. K novinkám - nemyslím si, že by to lidi opravdu zajímalo, nebo že by si toho třeba nevšimli;-), nicméně provozovatel shopu zatím žádné novinky nezadal - budou tam informace o novém zboží, závodech, které se pořádají apod.

Rámečky kolem zboží osobně nemám moc rád a lidé nabízené zboží vybírají očima - fotografie v současném designu vyniknou - informace (název, cena, velikosti) se podle mě neztrácí, přesto zkusím hledat nějakou jinou formu členění seznamu.

Děkuji za připomínky.
klingon
Profil *
Ten certifikát při kliknutí na registraci mě vyděsil a vzal jsem nohy na ramena - pozor aby to tak nedopadlo i se zákazníky.
Muros
Profil *
ciarna farba pod MENU skus tu pravu stranu tiez okusat nech neni rovna hod tam obrazok na pozadie , inak celkom fajn
uvitacia stranka posoby cudne pozmenil by som obsah alebo aspon usporiadanie

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0