Autor Zpráva
tajny spion
Chci od vas slyset, ze Dranel.net header je lepsi, takze mi nic jinyho nerikejte :D

Tady je adresa staryho hadru: :-(
A tady URL na novej: :-)
Miloš
header je logo pro nevzdělance? A jak je logo pro vzdělance?
Ke grafické stránce nechť se vyjadřují jiní (nejsu grafik), ale rád bych podotknul, že původní logo mělo zbytečných 149kB. Nové logo je ještě větší otesánek – 167kB. Proč tak moc?
R4mp!k
Profil *
To druhé je lepší, ale to první se do zbytku stránek hodí více, takže předělej buď barvy celého webu, nebo alespoň odstraň/vyměň tu červenou z loga.
Toť můj názor, ta červená prostě odvrací mou pozornost od obsahu.

A jak už zmínil Miloš proč jsou tak veliké ?
tajny spion
Miloš, R4mp!k
Proc jsou tak velika? Ptze je neumim zmencit. Grafika je pro me Espanol vesnice takze pokud byste byli tak hodni a vysvetlili mi, jak to mam zmencit... byl bych vdecny.
tajny spion
Btw kdyz uz ste se ptaly na to logo VS header.
Logo je tohle: logo
Header je tohle: [url=www.temca.net/106/images/header.jpg]header[/url]

Pro ty, co to stale nepochopili: logo je logo, header je header.
Ne vazne, header je nejvetsi "banner" na webu (ze by uplne nahore?) a logo je proste logo. Zas tak blby bejt nemuzete omg :D
aisukriimu
A co mozeme byt? ;)
Honza22
Nový logo je hezký, Tvůj přístup hnusný...
Ale stránky jako celek šíleně "tahají" oči, takže bych asi předělal komplet barvy....
tajny spion
Honza22
Nejsem hnusnej, muj pocet smajliku svedci o tom ze to myslim ze srandy... jen jsem chtel vysvetlit, co je lgogo a co je header. Btw na barvach se pracuje... (:-)
bouchyl
Header je udělaný pěkně, ale absolutně se nehodí do zbytku stránek (myslím tím oranžovou barvu vlevo). Jinak mě opravdu zaráží tvé chování. I když říkáš, že to myslíš ze srandy, tak je to hloupá a dětinská sranda.
tajny spion
bouchyl
Mozna mas pravdu, ale kdyz se me hned na zacatku dva zeptaj jakej je rozdil mezi logem a headerem?
Miloš
tajny spion
ale kdyz se me hned na zacatku dva zeptaj jakej je rozdil mezi logem a headerem
Ale já se tě neptal, jaký je rozdíl…, nýbrž jsem reagoval na nadpis Názor na header (logo pro nevzdelance) a zajímalo mě, jaký je rozdíl mezi logem pro nevzdělance a logem pro vzdělance.
Krom toho mi slovo header přijde v češtině dost nepatřičné. Takové to emerycké kůůůůl.
aDAm
header je snad hlavicka a logo je snad logo ne? a baner snad banner a ne vsechno mezi sebou pomichano....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: