Autor Zpráva
Paja
Profil
Zdravím, prosím o kritiku
www.otl.cz
dík
R4mp!k
Profil *
Ke vzhledu :

- Líbí se mi jak kombinace barev, tak rozvržení stránky
- Zajímalo by mě, jak by vypadal sloupec s obsahem v té barvě, jako je jeho levý roh, to samé platí pro pravý sloupec
- patičku bych rozšířil na úroveň hlavičky + přidal nějaký hover efekt

Kód:
Nejsem kóder, ale všiml jsem si, že máte nějak divně nakódována menu, a na co ta tablka tam ?
Nox
Profil
Mě se naopak kombinace nelíbí...taková zvláštní modrá spolu s velkým množstvím různých
barev na jednom místě plus různé přerušení pruhů...působí to divně...

Kód mi přijde celkem v pohodě...tabulka k vytvoření menu se imho dá přestát, ikdyž seznam by byl možná lepší
Mistr
Profil
Paja
(1) Patička málo kontrastní.
(2) Nevím, zda je nejvhodnější mít v hlavičce písma tří různých fontů.
(3) Osobně bych vyrazil ten rámeček, který se objeví, když najedu ukazovátkem myšky na klikací logo.
(4) Zkoušel sis v textu v MSIE něco označit? Třeba odstavec SEM. Jak to jde?
Paja
Profil
R4mp!k
- trochu nerozumim "stejny jako je jeho levý roh" ? Jako že by byl celý podbarven? to ne!! :(
- patičku upravim
- menu jsem chtěl tak, aby každé tlačítko nemělo stejnou šířku AND nemělo ji zadanou pevně.. v kombinaci se zaoblenýma rohama mě nenapadá řešení přes menu (vnořovat tabulku do seznamu?, je to vhodné?), jinak mně osobně to moc netrápí, otázka co to udělá se SEO..
- nemám rád vykání

Nox
- chjo když mně se kombinace barev líbí, zkusím na tom popracovat..
- tabulka s menu výše..

Mistr
- patičce dam co proto .. ;)
- font je stále stejný, jen je jednou normal/bold a různé velikosti.. změnit? asi jo ..
- ok..
- v MSIE 6 ? nebo jaký???? já to zkouším v 6 a 7 a jde to v pořádku!! pls upřesnit, tento problém jsem už jednou měl a zůstal nevyřešený, v čem by mohl být problém ? (pokud tedy jde o to, že ti to nejde vůbec označit?)

DÍKY VŠEM!!
Paja
Profil
nový návrh Prosím mrkněte na to, jinak problém s výběrem textu je v nulovém marginu..
Mistr
díky za rámeček kolem obrázku.. , 100x lepší, text by měl jít kopírovat, fonty jsem nechal raděj na pokoji, kromě teda pravé části navigace
oogi
Profil
Působí to nedůvěryhodně, z barev bolí oči. Na webdesign nic moc.
Mistr
Profil
Paja
font je stále stejný
Nemám ten dojem. Dle mého je rozdíl mezi fontem pro Tvorba webu, webdesign, internetové aplikace www.OTL.cz, fontem pro Úvodní strana Know-how Reference Ceník Kontakt RSS! a možná i fontem v tom (při najetí ukazovátka myšky) rozšklebeném logu.

A k novému návrhu? Výrazný rozdíl oproti předchozímu nesleduji. A jak již uvedl kolega oogi, nemohu se zbavit dojmu, že bych od uskupení nabízející webdesign očekával poněkud více invence. Pravda, nejsem grafik, takže nedokáži navrhnout co změnit či upravit. Teď to ode mě možná vypadá, že kritizuji a přitom bych nic takového nikdy nevymyslel. Pak, prosím, mou poznámku vnímej jako postřeh laika.
Paja
Profil
díky zkusím možná něco iné.. :) komplet
Paja
Profil
zdravim, tak nový pokus.. znovu do mne!! :) tentokrát trochu více invence?!..
díky za kritiku
Paja
Profil
najde si někdo chvilku prosím?
Mistr
Profil
Paja
nový pokus
(1) Musí mát položky tak výrazné podtržení?
(2) Osobně mi příliš nesedí kombinace patkového a bezpatkového písma.
(3) Celkově je to možná až dost tmavé, avšak budiž, od předchozího návrhu je, dle mého, znatelný posun k lepšímu.
Paja
Profil
Mistr

(1) podtržení je pouze v návrhu.. v layoutu stránky už bude tloušťka podtržení automatická (návrh je v Paint Shop Pro.. )
(2) na tom popracuju
(3) tohle snad časem, tmavá je tam schválně..

díky moc alespoň za tyhle rady
Paja
Profil
nahrubo nakódováno
Skogen
Profil *
Sakra... To s tím leknínem mě úplně vzalo. Naposledy jsem ohromením sípal u Kailewa, tohle je ještě hutnější.. Opravdu pěkné.
Mistr
Profil
Paja
nahrubo nakódováno
V patičce bych mezi (c) a Copyright vložil mezeru. Mimochodem, proč pro (c) nepoužiješ entitu? A není Tebou použité řešení vlastně dublováním? Pokud totiž vezmu v úvahu, že (c) = copyright...
Paja
Profil
Skogen
díky, ale nechval..

Mistr
na (c) použiju entitu, pokud teda dobře chápu co znamená ? měl jsem za to, že je to v ČR zbytečná věc, je to tam jenom pro odstrašení lidí s kopírovacími zlozvyky, chtěl jsem to směrovat na stránku s vysvětlením, že jakékoli kopírování stránek v ČR je zakázané.. Jinak co znamená dublování? Je to okopírování vzhledu webu? potom tedy ne, a lichotí mi že to řešíš, ten leknín je z naší zahrady focený loňského roku xD
Jinak prosím o vysvětlení pojmu "dublování" :) a omlouvám se že neodpovím, k ps s netem se dostanu až v pátek :(
Mistr
Profil
Paja
prosím o vysvětlení pojmu "dublování"
Dublovaním jsem měl na mysli to, co jsem popsal v poslední větě svého předchozího příspěvku. Domnívám se totiž, že symbol (c) je totožný s nápisem Copyright. Proto mi to přijde podobné jako kdybys napsal například Jeďte výtahem do (157.) sto padesátého sedmého patra.
Paja
Profil
Mistr
ok, tak díky.. (c) a copyright opravím..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0