Autor Zpráva
banancz
Profil
stále někteří z vás mi posíláají návrhny na nový banan

http://www.cumpl.com/navrhy/banan-home-01.jpg

co na to říkáte ?
YaD
Profil
Radovane ty sa činíš :)
YaD
Profil
A chce to nové programy
sTeeVe
Profil
Určitě je to nejlepší návrh z těch, co jsi zatím posílal.

Jen prostor bych rozvrhl více ekonomičtěji. Je tam dost možná zbytečných odsazení.

Podle mě ten návrh není špatný, otázka je, jestli to je natolik originální a perfektní, aby to nalákalo lidi od konkurence.
Nox
Profil
Jj, taky myslim že je nejlepší

sTeeVe
těžko říct jestli vůbec jaký design by byl schopnej nalákat lidi od konkurence,
mám třeba svůj hosting kde jsem spokojenej a rozhodně bych nepřešel
kvůli desingu...

...ale naopak při první návštěvě může kvalitní design udělat dojem serióznosti stránek
cuba.czech
Profil *
banancz
no todle je fakt o necem jinem nez minule, ale chybá mi tam nejaká paticka, a mozná bych pridal nejaku barvu dole at to treba vypada jako ze to pismo je pred zlutou plochou ktera se posrupne nahoru ztraci v bilou, ale jen lehce a kratce
Manq
Profil
banancz
Trochu mi tam chybí patička.
̬— jaký bude hover v menu?
Inpocasi
Profil
- chybí patička
- banán je dobrej napád ( z jpw :-)), ale jinak položený. Tento pohled vypadá ...
- je to nejlepší z těch poslaných návrhů (už to lze nazvat webem)
dracek
Profil
Ten banán (tu fotku toho ovoce) jsem už někde viděl =)

Jinak zatím je to to nejlepší, co kdy banán.cz představil.
sTeeVe
Profil
Nox: no ano, nepřesně jsem se vyjádřil, chtěl jsem říct zhruba něco v tom smyslu, co jsi už napsal, že když vidím kvalitní stránky, je to v mnoha případech známka serióznosti a toho, že majiteli firmy není jedno, jak se prezentuje
mare
Profil *
prijde mi to strasny, logo vubec neladi ke zbytku stranky, pouzito milion barev, je videt, ze mluvit umi kazdy ale jak se neco ukaze, stoji to za prd ..
jjedno
Profil *
Mam vlastnu skusenost s hostuju.cz coz je bananova zalezitost. Mal som tam zeregistrovanu domenu, ale uz nemam pretoze admini (banda arogantnych ********) si vyhradili pravo hocikedy bez udania dvovodu konto zmazat, comu som velmi neveril ze sa stane, ale stalo sa. Takze bacha na banan.cz - free hosting pod domenou hostuju.cz neodporucam.
Křeček
Profil
JJ opravdu to je hezký design.
Flip
Profil
jjedno
Ale no tak, jsi v diskuzi Názor na stránku... né zkušenosti s Kalužou

banancz
přijde mi to jako by hlavičku dělal někdo, kdo trochu grafiku ovládá a zbytek jako by sis tam dodělal sám... nepřehledné tělo, bez jakéhokoliv náznaku detailu, či ohraničení, prostě moře s textem...
Dero
Profil
Nulová barevnost v těle návrhu. Bílý podklad + text ve dvou sloupcích = fádní, nemotivující obsah.
AlešD
Profil
PosterSQL, nemá být PostgreSQL?

Jinak mě ta hlavička přijde hodně mohutná, zabíra přes půlku průzoru. Menu umístěné úplně nahoře jsem chvíli hledal.

Ostatní (patička, Flip, Dero) už bylo řečeno.

Jinak asi nejlepší návrh na banán. Zatím?
kosmo
Profil *
Ubíráte se dobrým směrem...
Ludivitto
Profil
Nechápu proč banan.cz šetří na designu. Proč nezkusí autor kontaktovat konečně nějaké profíky?
banancz
Profil
pokud jsou zde nějací profíci, co nabídnou design, který opravdu hodně zaujme sem s něma ...

na ceně nezáleží
vynalezce
Profil *
jjedno

Mam vlastnu skusenost s hostuju.cz coz je bananova zalezitost. Mal som tam zeregistrovanu domenu, ale uz nemam pretoze admini (banda arogantnych ********) si vyhradili pravo hocikedy bez udania dvovodu konto zmazat, comu som velmi neveril ze sa stane, ale stalo sa. Takze bacha na banan.cz - free hosting pod domenou hostuju.cz neodporucam.

ja tam sem a odesel sem z estranek
Ludivitto
Profil
OFF TOPIC, sorry.

vynalezce: eStránky nejsou hosting:)
Zbynek
Profil *
Doporucoval bych autorovi napred nastudovat stylistiku, graficky navrh, osnovu a pote se poustet do neceho jako je webdesign. Kritiku tohoto navrh ani nezacnu, jelikoz je spatne uplne vse (pokud pominu vcelku dobre odvedenou praci v grafickym studiu). Autore, neberte tento prispevek jako kaleni na Vasi snahu, ale spise jako dobrou radu. PS: Taky jsem byval takhle nadseny z hromadky zformovaneho pisku, ktery pro me znamenal svet :-)

— Moderátor (Ch): Opravdu je tvé sdělení tak přínosné, že si díky němu pět měsíců mrtvé vlákno zaslouží vytažení na světlo? —

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0