Autor Zpráva
sTeeVe
Profil
Zdravím všechny,
po odmlce se PřečtiSiTo.cz vrací s novým provedením, novým nápadem, novými autory.

Nové PřečtiSiTo.cz

Chtěl bych spouštět 8.září a do té doby chci odstranit všechny možné chyby.

Prosím o opravdu konstruktivní zhodnocení kódu, vzhledu, celkového provedení. Jedná se zatím o úvodní stránku, fungovat by bezchybně měla ve firefoxu, v opeře zhruba, ie 6 ještě není plně kompatibilní.

Chtěl bych to spouštět plně funkční, takže mi opravdu vše, co se Vám nelíbí, prosím, napište.

Nehodnoťte prosím OBSAH A ČLÁNKY - JSOU POUZE ZKUŠEBNÍ.

Díky, sTeeVe
Zdeněk Košťál
Profil
Přijde mi to takové nepřehledné, nevím na co se mám dřív podívat. Pokud porovnám s předchozí verzí, tak ta u mě jasně vyhrála, tohle je takové roztěkané...
sTeeVe
Profil
Zdeněk Košťál: je možné, že to dělají reklamy, ty budu ještě řešit s ohledem na vybraný affiliate program
Petr Tichý
Profil
Nevhodně umístěné reklamy + velké rezervy v kompozici. Jednoduchý design je jednoznačně plus, už jen přeházet celé bloky, dát jim vyznačené nadpisy a srovnat horní linky jednotlivých bloků.
Nox
Profil
To umístění reklamy doprostřed je celkem děs...a je to, jak bylo řečeno, strašně chaotické
Rozdělit třeba do více sekcí a jasně definovat oblasti v konkrétní stránce
djlj
Profil
Ten text „Ještě jste to nedělali ... “ je strašně výrazný, moc rušivý. Otravuje při čtení.
Inpocasi
Profil
Je to naprosto hektické - tu jedna barva, tu druhá, potom nadpis, text, obrázek, nějaká ta anketa, prázdný místo a zase něco.

Záhlaví je pěkné (obsahová část, která je duležitější, ovšem není).
sTeeVe
Profil
Je to teď lepší s přehledností?

Jinak díky všem za připomínky.
Petr Tichý
Profil
Pořád špatné. Třeba stojicí týpek a modrý čtvereček pod ním a vlastně celý tento pruh je otřesný.
Petr Tichý
Profil
Ty ilustrace bych do obsahu nedával vůbec, možná tak do patičky nebo jako hodně světlé na pozadí nějakého textu.
sTeeVe
Profil
Petr Tichý: prosím aktualizuj si to, protože tam je asi nastavená cache...
Petr Tichý
Profil
Pardón, ovšem změnilo se málo. Modrý čtvereček povýšil na bledě oranžový a stal se méně agresivním. Avšak krátký odstavec "Ropuška vylézá..." stále nezapadá do zbytku a blok o četnosti čtenosti a komentovanosti (uf, to je slovo :o)) se ničeho "nedrží" a poletuje jako ve vesmíru.
sTeeVe
Profil
Jo, je mi jasné, že s přehledností to nebylo nejlepší, takže se teď snažím o zlepšení.
S těmi bloky vpravo ještě něco udělám.

Díky.
oogi
Profil
Minimálně ten sloupec s reklama dej pryč, ale i když to dáš pryč nebude to ideální... Moc komplikované, člověk neví kam dál...
sTeeVe
Profil
oogi: Reklamy tam budou, ještě ale nevím přesně kde, to už jsem avizoval. Zatím není dokončen obsah - jedná se opravdu zatím jen o xhtml/css šablonu. Celkové provedení bude jasnější, až po pár dnech provozu.

Prosím o připomínky ke kódu, k přístupnosti a použitelnosti.
Flip
Profil
sTeeVe
víš co to zabíjí? - reklama...
neříkám, zrušit ji úplně, ale dostat ji mimo hlavní plochu... reklama uprostřed děs... reklama ve článku děs... teď jsem si vzpomněl na jednoho vele důležitého blogera, kterého jistě všichni znáte a jeho dva reklamní bloky - skyscrapery vedle sebe... na takovém webu, aby se pak člověk "uscrolloval" ;)
Úplně jde z rozložení reklam vidět, jak moc chceš vydělávat, jak moc chceš peníze... a to je špatně :(

Jinak bych si pohrál s jednotlivými bloky... je to trochu nepřehledné, ilustrace bych z designu vytáhl pryč, nebo je alespoň zmenšil a lépe zakomponoval, přeji hodně štěstí s úpravami.
Honza22
Profil
Mě vadí, že tam jsou jakoby 3 sloupce... Zleva, základní (školní rok se ruší...) pak ten "střední" (Podporujeme) a úplně levej (Anketa)...
Sjednotil bych střední a levej, bude to lepší pro přehlednost.... (Příklad
Nebo dej text doprostřed...(Příklad)
Je pravda, že se pak spojují, do jednoho, ale ten bych taky zůžil....
oogi
Profil
Přístupnost celkem dobrá až na to, že bez obrázků zmizí hlavička s logem...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0