Autor Zpráva
Ice
Díky za kritiku obce. www.senetarov.cz/index.php

PS na doméně www.senetarov.cz je puvodni web, proto s index.php
Taps
Ice
Web se mi velmí líbí. Oproti původní verzi je to 100% zlepšení.
Tomáš Hanus
Pekne graficky zpravocane, jen v indexu chybka v paticce <%Exec(_preklad_bloku.php)%> a v kontaktech <%PrekladLeveInfo%>
Cekal bych odkaz nekde na mapy. Jinak graficky pekne, se soucasnou verzi se to neda srovnat.
Ice
Tomáš Hanus
probehl upgrade, tak by to melo byt ok. U toho menu, ale jak naznačit, že to má podmenu? Jinak to beru, ale ještě si tu kapitolku musím nastudovat, skrz vyskakovací menu.

Jaké mapy?
Tomáš Hanus
Ice
Já si předtím nevšiml, že to má submenu. Teď jsem si všiml, avšak možno pomocí hover by to bylo asi více nápadité. Jinak je to pěkné.

Mapou jsem myslel to, že na úvodní stránce máš mapku, kde ta vesnička leží, ale mohl by tam být odkaz na nějaký portál, na kterém běží viruální mapy, třeba www.mapy.cz atd.
axis
Povedený redesign. Za zmínku stojí snad jen hlavička. Hlavika odkazuje na starou verzi stránky a o může některé méně zkušené zmást :) Takže poupravit cestu k index.php
Ice
axis
jj ale tohle je spis takova beta, je tam jeste puvodni web. Tak az se odstrani tak to pojede tak jak má. Viz ten úvod. proto s index.php bohužel přednost má index.html před index.php

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0