Autor Zpráva
Néfaste Loup-garou
Profil *
http://www.nefaste.name/images_cele/navrhy_webu/navrh_na_pytel/navrh_n a_pytel.html

Chtěl jsem si udělat jen malý osobní webík, ale nějak mi to ujelo. No asi to po dodělání vyvěsím na net, jak web vypadat nemá. Je to hrubý koncept. Uvítám jakékoli připomínky.
Manq
Profil
Néfaste Loup-garou
Tvůj design mi připomíná styl našeho milovaného Lextera :o).
Je to přeplácané. Ale zároveň se mi to líbí. Trochu bych to provzdušnil. Jestli víš, jak to myslím.
Prostě je tam toho moc naplácaného na sebe. Ale jinak pěkný web. S nápadem. :-)
vynalezce
Profil
1. ten oranzovy text no br
2.informace jak to mam precist
Néfaste Loup-garou
Profil *
Manq

Díky, zkusím s tím něco udělat.
Néfaste Loup-garou
Profil *
vynalezce

1) Věc vkusu.
2) ??
Zdeněk Košťál
Profil
Trochu to provzdušnit, ubrat trochu těch patternů na pozadí, pak by to mohlo být parádní. Rozhodně jsem pro pokračovat.
Néfaste Loup-garou
Profil *
Zdeněk Košťál

Pravda, nahečmané je to až hrůza. Díky moc.
Flip
Profil
Manq
když už jsme u toho Lextera? kde je mu konec xD?
Néfaste Loup-garou
Profil *
Flip

Snad to nebyla otázka na mě :)
Manq
Profil
Flip
To je na dlouho, nechci tím spamovat diskusi. Prostě se smiř s tím, že ho tu dlouho neuvidíš.
axis
Profil
Opravdu nádherný design. opravdu se mi velice líbí a je velice působivý. Graficky i typograficky čistý, výborná kompozice i nápad. Není co bych vytknul. (To říkám s odstupem a oběktivně). Snad jen horší čitelnost menu (světle oranžová na pozadí s bílou příliš nekontrastuje)
dracek
Profil
Mě se z toho točí hlava..ale to je asi i tím, že jsem za tenhle týden spal tak 10 hodin dohromady :)
djlj
Profil
Néfaste Loup-garou
Až na horší čitelnost bílého písma na oranžovém pozadí je to absolutně dokonalý. Takhle bych to chtěl jednou taky umět :).
habendorf
Profil
Velmi obtížně kódovatelné, někdo se z toho pěkně osype. Samá (polo)průhlednost a prakticky neřešitelné při ++písma.
Venca V
Profil
když už jsme u toho Lextera? kde je mu konec xD?
$lexter==$Néfaste Loup-garou
Manq
Profil
Venca V
Proč si to myslíš? Kromě podobnosti designů.
Venca V
Profil
Proč si to myslíš? Kromě podobnosti designů.
Kromě velké podobnosti (dobrých, i když občas trochu přeplácaných) designů ještě píše stejné (dobré) tutoriály, používá k nim stejné fotky, má stejný styl psaní a také neumí psát správně měkké i a tvrdé y :-))
Manq
Profil
Venca V
Jak teď na to koukám. Jde to poznat z ještě daleko více věcí.
Vladosik
Profil
A v čem chceš Lextere pokračovat? V tom dělat z nás blbce? Pokračuj si ve své nové identitě, ale nehraj tu na nás tyhle kraviny.
Nebo je to snad nějaká Tvoje další hra? Komentáře mažeš, nechceš tedy s námi nic mít, proč tedy stojíš tady na diskusi o naše názory...
Keilew
Profil
Néfaste Loup-garou
Vítej, Lextere. Víš, že tvůj nový nick znamená ve francouzštině taky něco ve smyslu "trapný bručoun"? Jak bys to moh vědět, když jsi mi před pár měsíci říkal, že francouzštinu vůbec neovládáš... Jinak ten návrh na web-grafiku, co mi propad jako dluh, jsem prodal. Děkuju za spolupráci, nikdy více. Zkoušej to klidně dál, pojmenuj se i jako "bledá víla", do odvolání budeš na blacklistu mezi neplatičema.
Morasino
Profil
Néfaste Loup-garou
Takhle se nechová poctivý člověk.Všechny podvádíš,je mi z tebe špatně.
Flip
Profil
ty woe člověk tu chvíli není a tady je z toho pomalu Pojišťovna štěstí, nebo snad Ordinace xD
Keilew
Profil
Flip

Jen čistá schíza. Tou zde trpí víc lidí, co je mi známo. Pokud tě zajímá víc, stav se na tlachtaci nebo na mé soukromé diskusi. Co zde byla napsáno snad stačí a víc sem už ani nepatří.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0