Autor Zpráva
Petr Lízal
Profil *
Ahoj
Logo

Snažil jsem se udělat logo nebo hlavičku. (Se mě nedařil dobře vyfotit - od toho se vše odvíjelo taky.)
Který z nich je nejlepší?
Nebo co se vám líbí a nelíbí?
Petr Lízal
Profil *
Zde to logo
HeWeR
Profil
Petr Lízal
Prosím tě: Nov*ý* firmware; T*i*py; přib*y*dou; *s*hromáždit… přečti si to po sobě.

Jinak to logo… hm… nepřipadá mi to jako logo. Logo je jednoduchá značka, snadno rozpoznatelná. Jde rozeznat v jakékoli velikosti, při černobílém tisku i barevném.

To, co máš ty, je pouze (velmi nekvalitně vypadající) fotka s černým mírně pruhovaným pozadím a žlutým písmem se stínem. Řekl bych tedy, že je to spíš hlavička.

Nechápu, proč dáváš na web o MP3 přehrávači hlavičku, ve které je fotka banánu.
Petr Tichý
Profil
Zkus si někde prohlédnout, jak vypadá logo.
Petr Lízal
Profil *
Psal jsem že jsem se snažil udělat logo nebo hlavičku! Né logo pro firmu ale třeba jen pro flash hry jako poznávací znak.
A zkoušel jsem to jen tak z nudy.

Dělal jsem to pouze v malování + (opera prohlížeč - překrývání vrstev) + (win prohlížeč obrázků - na vyhlazení a zmenšení)
Mě spíše zajímalo který z toho je nejlepší nebo co by to chtělo. Nebo případně jak s tím banánem vymyslet něco jiného.

("Nechápu, proč dáváš na web o MP3 přehrávači hlavičku, ve které je fotka banánu." To nemá nic společný ho s tím webem. Pouze jsem si to na ten web nahrál abych vám to mohl ukázat. A ještě k temu webu. Ten web neprezentuji! Takže obsah ať je jakej chce.
Je pravda že na něj sem odkaz uvedl ale pouze kvůli jednomu souboru! )
Flip
Profil
jéé to je pěkné logo, jedna nejmenovaná hostingová firma by ho jistě přivítala na svém webu ;) zkus se poptat, možná jej od tebe odkoupí xD
nanynka
Profil *
je to pěknýýýý
Petr Lízal
Profil *
3 ha ha ale tu figurku jim bych prodal :D ale je to můj talisman takže za dos mastný prachy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0