Autor Zpráva
Horac
Profil *
Ahoj všichni! Chtěl bych Vás poprosit o objektivní kritiku s radami co vylepšit
na mých stránkách. Všem co mi něco poradí moc děkuji

http://rybicky.gouma.net
P251
Profil
Žádné umělecké dílo to sice není, ale svůj účel určitě splní a je to přehledné.
Anonymní
Profil *
Menu by mohlo byt větší (či zvíraznit) protože ta reklama převažuje pozornost.
Český rejstřík rybiček ty písmena jssou zbytečně velká tím pádem bych trochu zmenšil pravý sloupec.
Dále obsach bych více odrazil od okrajů. (o dost)
Zvolil bych jinej typ písma třeba na verdana. Reklama je čitelná a na ostatní se musím usilovně soustředit.

Pak ty stránky budou uspokojivé a použitelné.
AlešD
Profil
Horac
Konečně něco co mě i obsahově zajímá!

Ale k věci:
- trošku bych stránky provzdušnil (text - zvětšit mezery mezi řádky, u nadpisů si pohrát s prostrkáváním atd.)
- možná by bylo lepší bezpatkové písmo
- chybí, a to citelně, tisková verze
- ve formulářích bych použil i tag LABEL s atributem for + označit povinná pole jinak než ztučněním a barvou (třeba * a vysvětlivka)
- přihlašovací formulář: zvětšit velikost polí
- pokusil bych se zúžit pravý a levý sloupec a získat více místa pro obsah, třeba i za cenu zmenšení nebo i zrušení "náhodného obrázku".

Jinak pěkné, obsahově i zpracováním. Jest faktem, že XHTML nemusím, nicméně ani nekritizuji.

<OT> teď mám v akaváriu dohromady Pterophyllum scallare (v počtu 6 ti kusů) ve společnosti 15 jakýchsi Pseudotropheusů a ty skaláry mě nepřipadají zrovna klidné a mírumilovné :-) </OT>
Icepoint
Profil
velmi jednoduche, mozna by neuskodil nejaky vetsi graficky header a urcite vyraznejsi menu ... pak mi nejak chybi uvodni stranka, ktera by mi podala informaci kde to vlastne jsem a ne jen nahodne vybranou rybicku ... jak psal AlesD, urcite by to chtelo zuzit pravy pruh (levy bych asi nechal), kdyz uz ne tim, ze se zmensi pismena v rejstriku, tak alespon rozdelenim rejstriku na vic radku a zmensenim nahodneho obrazku (ktery bych mozna taky zrusil) ... jinak docela zajimave, i kdyz se o ribicky nezajimam ...
jo a mozna by nebylo od veci tam (casem) davat i jine clanky nez jen popisy rybicek ... treba neco praktickeho atd ... proste takovej neco jako blog o ribickach ;)
Miloš
Profil
Web sice asi nemusí mít hlavičku, ale tady mi chybí. Přesto si myslím, že by to šlo i bez ní – pokud by nad <div id="page"> byl kousek prostoru (bílé pozadí jako u zbytku body).

Jsem taky pro bezpatkové písmo; osobně verdanu (a pod linuxem nejpodobnější DejaVu Sans).

Proč tlačítka vyhledat a Přihlásit se vypadají každé jinak, když jsou to obě potvrzovací tlačítka?

Náhledy fotek na úvodní straně nejsou zmenšeniny, ale tytéž obrázky, které se otevírají odkazem; náhledy udělej jako samostatné (a menší!) soubory, které pak necháš zobrazit v jejich skutečné velikosti.
Horac
Profil *
Děkuji za rady!
Pokusil jsem se uskutečnit změny, které jste mi poradily. Kdybyste si ještě našli čas a napsali mi, jestli se stránky zlepšily, byl bych vám ještě vděčnější než jsem teď :-)
vynalezce
Profil
zvetsit menu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0