Autor Zpráva
Fred
Profil
Můžete mi prosím vyšťourat zapomenuté chyby na http://www.sinpps.cz a pořádnou kritiku. Vím, že to není stoprocentní. Děkuji předem.
Acci
Profil
Na mě to působý až moc šedě. Zkusil bych změnit písmo, ten Times se mi moc na webových stránkách nelíbí. Taky bych odstranil ten obrázek na pozadí vpravo, působí na mě nějak divně. A už jen taková drobnost, favikonku bych udělal průhlednou (tedy průhlednou bílou barvu). Kód hodnotit ani nemusím, a potěšilo mě, že je to posíláno se správným MIME typem pro XHTML
Fred
Profil
Obrázky budou jiné, čekám na dodání ;-) . Na nastavení fontů jsem kromě loga zapoměl jak na smrt, díky opraveno. Jak se dá udělat ta favicon ?
mat
Profil
vypadá to moc pěkně, ale v tom menu bych dal nějaký jasnější barvy - světle šedá se střídá s tmavě šedou, na tom ještě černý (a při hoveru bílý) text, ten modrý border kolem loga taky spíš vypadá, jako kdyby tam byl zapomenutý... prostě nějak barevně odliš menu v hlavičce a bude to ono...
Šlaha
Profil
Zkus dát úplně bílý pozadí totu hlavnímu divu (asi doc).
Nešla by nějak zkrátit záložka "Investorská inženýrská a konzultační činnost"? Aby byly záložky nižší.
Doporučoval bych:
O nás - Projekty - Konzultace - Reference - Kontakt. Informace nacpeš do title=""
Celkově to je ale hezký, jenom ubrat šedi
Fred
Profil
mat,Šlaha Pardon, že jsem nereagoval, asi jsem 22 a 23/4 byl offline. Teď jsem to stěhoval na jiný hosting. Ještě stále čekám na fotografie a nějakou grafiku pak to trochu obarvím. Přidal jsem nějaké obrázky zatím sem http://www.sinpps.cz/jana-masaryka.php a chtěl bych se zeptat na Váš názor na použité řešení otevírání obrázků, hlavně při pomalejším připojení. Pořád nevím jestli ten js div není matoucí. Vypnutý js je ošetřen, akorát nemám ověřenu funkčnost v Safari a IE na macu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0