Autor Zpráva
starykanec
Profil *
Rad bych znal Vas nazor na tyto stranky http://www.gymbilina.cz/
Dekuji.
/*St@yK@nec/
Tokio_Drift
Profil *
1. Odstraň rámy.
2. Při rozlišení 1024x726 se mi zobrazuje horizontální posuvník proč? (FF 1,5)
3. - || - - || - - || - - || - - || - - || - - || - vertikální posuvník... (v menu)


Více nechám na ostatních.
minsky
Profil
zkus tam dat nejaky hover efekt pro menu ;)
Mistr
Profil
Tokio_Drift
Více nechám na ostatních.
Budiž.

starykanec
Tak tedy krom již uvedeného při prohlížení stránek v MSIE 6 SP 2 ještě doplním:
(1) Oprav si IČO na dnešní .
(2) Dej stránkám "normální" nadpisy. Co Tě vedlo k obrázkům typu

(3) Proč ve stránce Centrum environmentální výchovy má fotografie

popisek s velkým počátečním písmenem?
(4) Předpokládám, že ve stránce Zaměstnanci další fotografie ještě doplníš, ano?
(5) Není důvod mít ve stránce Kde nás najdete velká písmena po tečce v popiscích 1.Patro. Krom toho si za tečku doplň mezeru.
(6) Kdybych chtěl rejpat, optám se, že předpokládám Tvoji domluvu s portálem Seznam na použití jejich mapy http://www.gymbilina.cz/images/mapa.gif
(7) Velkým problémem je skutečnost, že některé stránky mají nadpis, jiné zas nemají. Srovnej stránky http://www.gymbilina.cz/k_mapa.htm a http://www.gymbilina.cz/a_kultura.htm
(8) Krom toho titulky stránky - jako u stránky http://www.gymbilina.cz/k_zam.htm - tedy ve tvaru Nová stránka 1 nejsou to pravé ořechové, jak se říká. Mám teď na mysli tag TITLE v části HEAD. Krom toho by se měl měnit i titulek celého okna. Což u Tebe znesnadňuje užitá rámová struktura.
(9) Na webu nepodtrhávej nic, co není odkazem. Jen tím mateš návštěvníky. Například stránka http://www.gymbilina.cz/p_kriteria.htm
(10) Vystředění textu se na webu taktéž nedoporučuje - viz http://www.gymbilina.cz/p_kriteria.htm a srovnej se stránkou http://www.gymbilina.cz/p_dod.htm (proč ten rozdíl?).
(11) Proč u rozvrhů řazení tříd nejprve 1.A, 2.A, 3.A atd. a až pak 1.B, 2.B atd.?
(12) Klepu na odkaz Matematika a fyzika (v sekci Výuka) a najdnou se ocitám v naprosto jiném prostředí. Grafika, barvy, celkový vzhled... vše úplně jiné. Proč to? Proč to nesjednotit, případně neupozornit, že odkaz vede na cizí web apod.?
(13) Zkus dát mezi odstavce - třeba ve stránce http://www.gymbilina.cz/h_historie.htm - vertikální mezeru.
(14) Když už ve stránce http://www.gymbilina.cz/h_vybaveni.htm odkazuješ stránku http://www.gymbilina.cz/f_skola.htm, pak se snaž, aby se návštěvníkovi neobjevila pouze prázdná stránka.
(15) Nešlo by stránku http://www.gymbilina.cz/d_org_sk_rok.htm zkulturnit? K čemu Ti v Bílině bude údaj, kdy jsou jarní prázdniny v Českých Budějovicích, ve Znojmě či v Karviné?
(16) Ty excelovské tabulky - http://www.gymbilina.cz/s_slozeni.htm - také vypadají děsivě, nemyslíš?
(17) V menu klepnu na položku Napsali o nás a přitom mi stále zůstává otevřené předchozí menu (například Dokumenty), z něhož si neprohlížím ani jednu stránku. Proč jej nezavřít?
(18) Počet návštěvníků - k čemu mi ten údaj je? Abych se snažil přijít coby návštěvník s nějakým "hezkým" číslem - například 1500?
St@ryK@nec
Profil *
Well well wel ja myslim ze to odpovida tak webum konce devadesatych let minuleho stoleti. Nemam na mysli obsah ale ta uprava. Jiz ponekolikate jsem jim psal aby usporadali soutez o "Dustojny web bilinskeho gymnazia" snad konkurovat jim muze jen HC Draci Bilina http://www.dracibilina.cz/ velice prijemne na oci nebo Bílinská přírodovědná společnost http://priroda.sdas.cz/index.htm


Me prace jsou k videni zde www.kafac.cz www.kornout.cz www.volny.cz/sentrum prosim tez o korekturu.
Dekuji za Vas cas.

/*St@ryK@nec/
lastprincessincity
Profil *
Stránky gymnázia jsou OK, líbí se mi moc. Je tamspousta zajímavých informací. Ti Draci jsou docela fajn, ale je tam moc zelený - tu moc nemusím, takže sorry.
st@ryk@nec
Profil *
lastprincessincity

Je tamspousta zajímavých informací........

Ja nenapadam obsah ale formu.
Ty stranky jsou proste z minuleho stoleti a bysta fidli.


/*Pop@y/
Karel Mach
Profil *
Nazdar K@nče! Ve své kritice vebu bílinského gymnázia zmiňuješ i stránky Bílinské přírodovědné společnosti. Stránky Gymnázia ani Bílinských draků nebudu komentovat, myslím, že stránky, které nedělá profík musíme brát takové jaké jsou, protože obyčejně to ten člověk dělá zcela zadarmo. Předpokládám, že než jsi začal stránky prodávat, tak jsi taky byl amatér a víš kolik to bere času.
Prohlédl jsem si stránky, které uvádíš jako svoje díla a musím říci, že se nedivím tvojí kritice grafiky kritizovaných webů - máš to fakt hezčí.
Musím však říci, že jsem nikde nenašel označení tvého autorství - stydíš za své jméno? (no možná jsem jen špatně četl v záplavě titěrného písma). Tvoje stránky jsou ukázkou toho, jak se dá vypiplat jedna stránka větvící se maximálně na tři další. Při takové "záplavě" stránek si šlověk s grafikou může lehce vyhrát. Když si pak ještě zjednoduší prohlížení galerií obrázků pomocí někým jiným předem naprogramovaných fotoplayerů (co na tom, že víme prd, kdo a co je na obrázku v galerii) nebo obrázky zvětšuje jednoduše do nového windowsáckého okna, které uživatel musí pak pracně zavírat trefováním se do zavíracího butonu, no tak to pak toho času má ještě více. Drobných uživatelských nedostatků bych na Tvých stránkách našel více, ale o to nejde. Stránky, které vydáváš za svá díla jsou docela bezpracně vyrobenými a myslím, že jsi při jejich přípravě přemýšlel právě jen na to jak je dělat co nejrychleji a hlavně líbivě, aby ti je zákazník sežral...
St@ryK@nec
Profil *
myslím, že jsi při jejich přípravě přemýšlel právě jen na to jak je dělat co nejrychleji a hlavně líbivě, aby ti je zákazník sežral...


Pane Mach ja za stranky penize neberu k nekterym mam citovy vztah a jine jsou zase charita.

To vy jste se asi nabidl ze budete delat stranky BPS1 a patrne je delate v praci takze vy to placene mate urcite pokud jste nedostali zdarma pouze webhosting od SDas.

Mimochodem je sleduji jiz nekolik let a je to porad stejny zeleny rybnik se zlutejma pismenama.


Musím však říci, že jsem nikde nenašel označení tvého autorství - stydíš za své jméno? (no možná jsem jen špatně četl v záplavě titěrného písma).


Ja jsem obycejny amater pane Machu.

Ja se zivim manualni praci.

Ja nejsem tak dobrej jako jini kteri podepisuji sva dila webdesign by: designstudio: nebo Webmaster : K. Mach

Jen moje videni sveta je trochu rekneme jine nehledejte za tim nejake spiknuti.

St@ryK@nec


Pokud nemate jiz nic podnetneho k webu smerujte tedy sve osobni vypady pane Mach na mou pracovni adresu starykanec (zavinac) seznam (tecka) cz at tu nezanasime vlakno mlacenim prazdne slamy.
Karel Mach
Profil *
Sorry, nechtěl jsem se vás dotknout, či dokonce vás naštvat a smekám před Vašimi dobrovolnými aktivitami. Pořád ještě nevím s kým mám tu čest, takže o osobní výpad snad ani jít nemohlo... Jen jsem chtěl poukázat na to, že jako člověk s velmi vyhraněnými názory na jiné weby ani vy nemáte na svých stránkách vše takové, jak by si to třeba některý jejich návštěvník přál. Ale to už je úděl lidí, kteří něco originálního vytvářejí - každému se to nemusí líbit. Takže Vám ze "zeleného rybníka" (to jste mimochodem nemohl vystihnout lépe - o to přeci na našem webu jde!) přeji jen trochu více uznání vůči kolegům amatérům a zdravím! KM

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0