Autor Zpráva
Marek Janů
Profil
Ahoj,
prosím, podívejte se na webové stránky Schola sv. Prokop Žďár nad Sázavou. Zajímají mne veškeré Vaše nápady na vylepšení. Co Vám tam chybí, jaké jsou technické závady... Prostě všechno co Vás napadne, děkuji.
Taps
Profil
Marek Janů
Zelený hover mi na webu vůbec nesedí
pc_jimbo
Profil
1) stránka je nepropracovaná a amaterská. Zkuste hledat inspiraci na moderniweb.cz
2) chcete vůbec pomoct s webem, anebo převracet lidi tohoto fóra na svou farnost křesťanské lásky? :)
Marek Janů
Profil
2) chcete vůbec pomoct s webem, anebo převracet lidi tohoto fóra na svou farnost křesťanské lásky? :)

Samozřejmě že chci pomoci s webem. Děkuji všem, kteří toto dokáží pochopit.

1) stránka je nepropracovaná a amaterská. Zkuste hledat inspiraci na moderniweb.cz

Podívám se na to a pročtu si to.

Jinak bych prosil o udání konkrétních nedostatků. Děkuji všem, kteří se dosud vyjádřili.
Mistr
Profil
Marek Janů
(1) Ve stránce bych tak výrazně (svislými a vodorovnými čarami či zbarvením pozadí) neodděloval její jednotlivé části, tedy obsah, hlavičku a hlavní plochu.
(2) Patičku je, dle mého, vhodnější umístit pod celou stránku. Nikoliv jen do pravého "hlavního" sloupce.
(3) Odkaz "Členové scholy" vede na neexistující stránku.
(4) Zkusmo jsem přidal do diskuzního fóra příspěvek. Pak mi stačilo dát dvakrát F5 a příspěvek se ve fóru zobrazil hned třikrát.
(5) Stránka http://scholazdar.signaly.cz/fotogalerie.html je v menu označená jako Fotogalerie, avšak nadpisek má Fotogaleie. I když jistý smysl by to mít mohlo - takové galeje...
(6) V menu nevidím, na jaké stránce se právě nacházím.
(7) Mohla by se doplnit i nějaká grafika. Protože se jedná o pěvecký spolek, pak by se nabízely notičky či zpěváčci. Použít obrázek ptáčků, jak se jim z hrdla nesou notičky, mi přijde již poněkud dětinské.
(8) Postrádám kontakt.
(9) Na stránku http://scholazdar.signaly.cz/mail.html se nedostanu přímo z menu, což je, dle mého, chyba.
(10) Oceňuji klikací logo i měnící se titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(11) Doporučil bych před redesignem webu rozkreslit si strukturu webu na papír a podle ní pak web tvořit. Bude pak přehlednější. A krom toho pak lze tento črt použít i pro tvorbu mapy webu.
Marek Janů
Profil
(4) Zkusmo jsem přidal do diskuzního fóra příspěvek. Pak mi stačilo dát dvakrát F5 a příspěvek se ve fóru zobrazil hned třikrát.


Napadá někoho z Vás, jak tento problém odstranit?
Petr Tichý
Profil
Marek Janů
Ihned po uložení příspěvku přesměrovat stránku odesláním hlavičky do diskuze, avšak již bez dat v superglobálním poli GET či POST.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0